Drzwi przesuwne higieniczne

Brak plików do pobrania

Drzwi przesuwne higieniczne Ampol SKJ 40

zostały zaprojektowane do użytkowania w pomieszczeniach o podwyższonych wymaganiach higieny, czystości, odporności na wilgoć i trwałości, do których dostęp wymaga zastosowania większych drzwi lub w miejscach gdzie nie ma miejsca na stosowanie drzwi rozwieranych. Zasadniczym miejscami zastosowania drzwi Ampol SKJ 40 są szpitale i przychodnie lekarskie, kliniki weterynaryjne, kuchnie przemysłowe i hotelowe oraz magazyny.

Drzwi przesuwne higieniczne Ampol SKJ 40 są dostarczane w stanie kompletnym, w pełni przygotowanym do montażu, wraz z osłonami otworu w ścianie wykonanymi z aluminium lub, na specjalne zamówienie, stali nierdzewnej. Unikalny system Ampol zawiera estetyczne osłony z jednej bądź z obu stron ściany – w zależności od jej grubości. Przy zastosowaniu naszego systemu osłon otworu nie są wymagane specjalne wzmocnienia.


Drzwi Ampol SKJ 40 mają wysokie właściwości izolacyjne, są mocne i trwałe. Skrzydło drzwi o grubości 40 mm wykonane jest z poliestru wzmacnianego włóknem szklanym i profili aluminiowych a wypełnia je pianka poliuretanowa. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji drzwi SKJ 40 są bardzo trwałe i łatwe do utrzymania w czystości.

Ogromna łatwość montażu drzwi przesuwnych higienicznych Ampol SKJ 40 pozwala na skrócenie czasu prac przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów funkcjonowania zamontowanych drzwi.

Niska masa drzwi Ampol SKJ 40 powoduje, że mogą być one otwierane i zamykane ręcznie przy użyciu niewielkiej siły i bez ryzyka przytrzaśnięcia przez poruszające się skrzydło. Jednocześnie można doposażyć drzwi w system automatycznego otwierania i zamykania.

 

 

Inne produkty firmy "Thermod Polska Sp. z o.o."

Thermod Polska Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy