Drzwi wewnętrzne rozwierane ID Pb

Brak plików do pobrania

Drzwi przeciwradiacyjne Ampol ID Pb zostały skonstruowane by zapewnić łatwy i wygodny dostęp do pracowni RTG a jednocześnie skutecznie chronić przed oddziaływaniem promieni Roentgena. Pomimo zamontowanej wewnątrz skrzydła drzwi oraz w ościeżnicy warstwy ołowiu drzwi są stosunkowo lekkie, co zapewnia prostotę ich użytkowania oraz zmniejsza ryzyko występowania silnych uderzeń w przechodzące osoby lub sprzęt.

Skrzydło drzwi jest wykonane z laminatu poliestrowego, wzmacnianego włóknem szklanym oraz profili aluminiowych. Ościeżnica również jest wykonana z profili aluminiowych. Efektywna bariera przeciwradiacyjna standardowych drzwi opiera się na wkładzie ołowianym o grubości do 2 mm. Możliwe jest stosowanie wkładów ołowianych o większych grubościach, ale ze względu na wzrastającą masę skrzydła drzwi takie wykonujemy na specjalne zamówienie. Drzwi Ampol ID Pb są nie tylko odporne, ale również wykonane z higienicznych materiałów, a ich konstrukcja ułatwia utrzymanie ich w czystości.

Drzwi przeciwradiacyjne Ampol Pb są dostępne jako drzwi pojedyncze i podwójne, mogą być wyposażone w wiele dodatków – samozamykacze, płyty ochronne, systemy kontroli dostępu. Drzwi są dostarczane w stanie kompletnym, w pełni przygotowanym do montażu, wraz z ościeżnicą wykonaną z aluminium lub, na specjalne zamówienie, stali nierdzewnej.

Unikalna lekka konstrukcja drzwi Ampol ID Pb z samonośną ościeżnicą, zastosowane materiały oraz możliwość wyboru dowolnego koloru ościeżnicy czynią z naszych drzwi wyśmienite rozwiązanie komponujące się z praktycznie dowolnymi aranżacjami pracowni RTG.

Ogromna łatwość montażu drzwi przeciwradiacyjnych Ampol ID Pb pozwala na skrócenie czasu prac przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów funkcjonowania zamontowanych drzwi.

Jako uzupełnienie drzwi przeciwradiacyjnych Ampol ID Pb dostarczamy okna stałe, nieotwieralne z szybami o ekwiwalencie wkładu ołowianego o grubości do 2 mm. Okna wyposażone są w specjalne profile ochronne zabezpieczające przed zbieraniem się brudu. Każde z okien jest gotowe do zamontowania i wyposażone w unikalny system ościeżnic samozatrzaskowych.

typ

ID-Pb – drzwi rozwierane wewnetrzne,
jedno- i dwuskrzydłowe z wkładem z ołowiu.

ośnieżnica

Dwustronna, obejmujaca dla scian o grubosci 70-215 mm.
Dla scian o grubosci powyzej 215 mm oscieznica
jednostronna. Stalowa, malowana proszkowo na RAL 9006.

materiał

Płycina drzwi z laminatu poliestrowego w kolorze białym
lub szarym. Wypełnienie z poliuretanu. Grubosc 40 mm.
Profile drzwiowe z anodowanego aluminium. Wkład z
ołowiu róznej grubosci. Bez progu.

Inne produkty firmy "Thermod Polska Sp. z o.o."

Thermod Polska Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy