Drzwi higieniczne Ampol ID-A

Brak plików do pobrania

Drzwi higieniczne Ampol ID-A są świetną inwestycją z wielu powodów. Najważniejszą z nich jest, że są po prostu bardziej trwałe!

Skrzydło drzwi jest wykonane z laminatu poliestrowego, wzmacnianego włóknem szklanym. Efektywna bariera izolacyjna skrzydła opiera się na wypełnieniu poliuretanowym. Drzwi Ampol ID-A są nie tylko odporne, ale również wykonane z higienicznych materiałów, a ich konstrukcja ułatwia utrzymanie ich w czystości. Ponadto doskonale funkcjonują w pomieszczeniach o bardzo wysokiej wilgotności i zaparowaniu.


Unikalna lekka konstrukcja z samonośną ościeżnicą, zastosowane materiały oraz możliwość wyboru dowolnego koloru czynią z naszych drzwi wyśmienite rozwiązanie dla biur, pływalni, pralni, laboratoriów oraz zakładów przetwórstwa spożywczego. Świetnie się sprawdzają również w restauracjach, szpitalach, szkołach oraz jako szeroko pojęte drzwi techniczne.

Drzwi higieniczne Ampol ID-A są dostępne jako drzwi pojedyncze i podwójne, mogą być wyposażone w wiele dodatków – okna, samozamykacze, płyty ochronne, systemy kontroli dostępu. Drzwi są dostarczane w stanie kompletnym, w pełni przygotowanym do montażu, wraz z ościeżnicą wykonaną z aluminium lub stali nierdzewnej.

Ogromna łatwość montażu drzwi higienicznych Ampol ID-A pozwala na skrócenie czasu prac przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów funkcjonowania zamontowanych drzwi.

Inne produkty firmy "Thermod Polska Sp. z o.o."

Thermod Polska Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy