System CARESTREAM DRX-1

System  CARESTREAM DRX-1   zawiera pierwszy, bezprzewodowy detektor wielkości kasety radiologicznej. Jest on kompatybilny z wszystkimi tradycyjnymi urządzeniami rentgenowskimi, które pracują na kasatach w wielkości 35x43 cm. System  można zainstalować i zintegrować w ciągu jednego dnia. Dzięki temu nie ma problemów z ciągłością pracy.. 

Zintegrowany płaski detektor promieniowania rentgenowskiego firmy Carestream Health chłodzony jest powietrzem, system o nominalnej czułości 400. Aktywny scyntylator GoS wychwytuje promieniowanie X i zamienia na promieniowanie rejestrowane przez fotodiodę zbudowaną na amorficznym krzemie. Matryca diod (7,7mln) buduje obraz, który jest przesyłany bezprzewodowo lub kablem sieciowym (opcja) do konsoli operatora.

Nowy detektor Carestream Health DRX-1C, pracujący w technologii jodku cezu, jest najnowszym produktem służącym obrazowaniu medycznemu, opartym na bezprzewodowych detektorach DR o rozmiarach kasety radiologicznej umożliwiających ucyfrowienie analogowego sprzętu RTG. Nowy detektor oferuje wyjątkową jakość obrazów i ulepszoną kwantową efektywność detekcji (DQE - detective quantum efficiency). Przeznaczony jest do ogólnych badań radiograficznych m.in. badań ortopedycznych, urazowych, pediatrycznych i innych badań specjalistycznych.

Inne produkty firmy "Diamedica"

Diamedica

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy