Sterylizatory parowe Azteca AC

Pliki do pobrania ulotka Azteca AC(…).pdf
Zostaniesz przeniesiony na stronę, która obsługuje sprzedaż tego produktu
CHARAKTERYSTYKA URZĄDZENIA
Najwyższej jakości sterylizatory Azteca AC posiadają sterylizację próżniową wstępną oraz końcową. Przeznaczone do sterylizacji opakowanego lub nieopakowanego asortymentu, takiego jak narzędzia chirurgiczne, tkaniny, naczynia, wyroby gumowe oraz wykonane z innego stabilnego termicznie i odpornego na wilgoć materiału. Dzięki swojej dużej pojemności od 75 do 200 litrów mają szerokie pole zastosowań w szpitalach, ośrodkach medycznych i laboratoriach.
Sterylizatory Azteca AC używają pary wodnej pod ciśnieniem o temperaturze w zakresie od 121°C do 134°C. Urządzenia są standardowo wyposażone w wewnętrzny generator pary, który umożliwia zwiększenie szybkości cykli o niższym zużyciu energii oraz wyeliminowanie zależności od zewnętrznego źródła pary.
Sterylizator posiada cylindryczną komorę wykonaną z odpornej na korozję elektropolerowanej stali nierdzewnej 316 L.  Wysokiej jakości, nie pylący materiał izolacyjny Hanno-Tech umożliwia stosowanie Sterylizatorów Azteca AC w sterylnych warunkach. Zaawansowana technologia izolacji,  przyczynia się również do zwiększenia wydajności energetycznej urządzenia.
Mikroprocesorowy system kontroli; technologia Freescale automatycznie kontroluje wszystkie operacje. System zawiera kolorowy, dotykowy wyświetlacz cyfrowy LCD, komunikaty, własne oraz zdalne diagnozowanie, połączenie z komputerem do zewnętrznej dokumentacji i drukowania, zapewniające niezawodną, bezpieczną i łatwą obsługę. Wyświetlane informacje są dostępne dla użytkowników w różnych językach.

 
ZALETY
• Duża cylindryczna komora o pojemności - od 75 do 200 litrów
• Nowoczesny design
• Łatwe w użyciu
• Sterowanie mikroprocesorowe
• Kolorowy, dotykowy wyświetlacz LCD (5,7’’)
• Suszenie próżniowe
• Wbudowany generator pary
• Szybkie i ekonomiczne: czas cyklu sterylizacji od 21 minut z zaawansowanym systemem oszczędności wody i energii

Więcej informacji na www.greenpol.com.pl

Inne produkty firmy ""Greenpol" Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o.o."

"Greenpol" Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy