Mammograf cyfrowy Helianthus i Helianthus Bym firmy Metaltronica

Brak plików do pobrania

Mammograf Helianthus i Helianthus BYM są kompletnym rozwiązaniem dla pełnozakresowych badań mammograficznych, zoptymalizowanych dla cyfrowego obrazowania badań przesiewowych
w kierunku raka piersi i procedur diagnostycznych.

Amorficzny selen jest najbardziej zaawansowaną technologią do osiągnięcia najwyższego stosunku sygnał/szum, która zapewnia większą wydajność w porównaniu do innych znanych technologii.
Z amorficznego selenu promieniowanie przekształca się bezpośrednio do ładunków elektrycznych, nie opierając się na pośrednim etapie konwersji energii promieniowania na światło. Ta bezpośrednia detekcja pozwala uniknąć efektu dyfuzji, który sprawia, że pogarsza się jakość obrazu oraz daje wyraźny sygnał i zachowuje ostrość obrazu.

Mammograf Helianthus jest również dostępny w wersji BYM wyposażonej w pełni zmechanizowany system z izocentrycznym ramieniem C (ruchy pionowe i obrotowe),który pozwala na wszystkim projekcje piersi bez konieczności przemieszczania pacjenta i bez regulacji wysokości ramienia C. Helianthus BYM ma możliwość rozbudowania o BYM FFDM, urządzenie do wykonywania cyfrowej, trójwymiarowej biopsji stereotaktycznej.

Inne produkty firmy "Meditech Sp. z o.o."

Meditech Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy