Aparat RTG z ramieniem C - model ARCOVIS 3000 R 12’’ firmy Villa Sistemi Medicali

Brak plików do pobrania

Aparat RTG z ramieniem C

Proponowany system Arcovis 3000 jest nowym chirurgicznym aparatem typu ramię C zapewniającym doskonałą równowagę między jakością obrazu, łatwości ą pozycjonowania i ergonomią do użytku w strefie krytycznej na sali operacyjnej.  Perfekcyjne rozmieszczenie wagi ramienia C i mechaniczny pionowy ruch czynią Arcovis 3000 idealnym rozwiązaniem dla obrazowania w czasie rzeczywistym w chirurgii, ortopedii,angiografii oraz w procedurach interwencyjnych w intensywnej terapii.

Generator wysokiej częstotliwości dostarcza moc potrzebną do wszystkich typowych zastosowań w chirurgii ogólnej, urologii i ortopedii. Wysoki prąd ciągły fluoroskopii i duża pojemność cieplna pozwala uzyskać wyraźny i diagnostycznie poprawny obraz,nawet w przypadku długich lub powtarzających się procedur.

W celu otrzymania najlepszego kompromisu pomiędzy jakością obrazu a dawką pacjenta dostępne są trzy tryby pracy fluoroskopii: ciągły, pulsacyjny i pojedyncze zdjęcie. Wszystkie tryby pracy mogą być aktywowane natychmiast z wielofunkcyjnego pedału nożnego, bez konieczności użycia klawiatury preselekcji.

Rotacja obrazu umożliwia prawidłowe ustawienie obrazów, bez zbędnej ekspozycji.Niska dawka modalności i specjalne tryby pediatryczne podlegają dalszej redukcji czynników ekspozycji. Gdy zajdzie taka potrzeba, również dawka pacjenta może być stale kontrolowana przez zintegrowany miernik DAP. Wskaźnik laserowy może być zastosowany do wstępnego wyrównania powierzchni napromieniowanych bez ekspozycji, minimalizując ekspozycję pacjenta i personelu.

Szeroki zakres ruchów zwiększa swobodę pozycjonowania w każdej sytuacji. Odpowiedni przycisk wyciąga ruch pionowy ramienia C, umożliwiając zastosowanie przy szczególnie niskim położeniu.Szeroki otwór i głębokość łuku zapewnią precyzyjne ustawienie przy minimalnej ingerencji w obszar operacyjny.

Panel sterujący może być obrócony o + / - 60 ° gotowy do natychmiastowego działania, nawet w najbardziej trudnych warunkach. Wykonany z odpornego materiału, wytrzymały jest na powtarzające się cykle czyszczenia i dezynfekcji.

Wyświetlacz dotykowy LCD wyraźnie przekazuje użytkownikowi najważniejsze informacje i pozwala na łatwą i szybką interakcję.

Wybór kilku opcji przechowywania obrazów dostępny jest dla wszystkich aplikacji. Począwszy od podstawowego jednego obrazu można zintensyfikować rozwiązania pośrednie
z pojemnością RAM do 2700 zdjęć albo kierunkować się w stronę cyfrowych systemów przetwarzania z pamięci dyskowej aż do 50.000 zdjęć, cyfrowej  angiografii i możliwości pełnego przetwarzania danych.

Gdy wymagana jest wysoka jasność obrazu i drobne szczegóły, opcjonalny aparat wysokiej rozdzielczości 1 megapikseli (1Kx1K) zapewnia ostre i bogate w szczegóły obrazy. Wszystkie systemy przechowywania oparte są na trwałej technologii, która pozwala na zachowanie
w pamięci zdjęć po wyłączeniu urządzenia i pozwala przeglądać zdjęcia w dowolnym momencie. W tym celu monitor na stoliku może być łatwo odłączony od ramienia C.

Identyfikację pacjenta i opis badania można dodać do wszystkich zdjęć przy użyciu wbudowanej klawiatury alfanumerycznej.


Inne produkty firmy "Meditech Sp. z o.o."

Meditech Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy