Aparat do elektroterapii i ultradźwięków BARDOMED EU1

Brak plików do pobrania
Zostaniesz przeniesiony na stronę, która obsługuje sprzedaż tego produktu

Aparat do terapii skojarzonej (elektroterapia iultradźwięki) BARDOMED EU1 wykorzystuje 25 różnych rodzajów prądów oraz pełnągamę wodoszczelnych i multi-częstotliwościowych głowic (powierzchnia głowic:1,3,5 i 8cm2).

 

Największe zalety aparatu BARDOMED EU1:

- duży (5’7”), kolorowy ekran dotykowy zfunkcją przewijania,

- 3 niezależne kanały terapeutyczne,

- możliwość zapisu ustawień i programów nakarcie Chip,

- nawigacyjne, aktywne pokrętło ustawień, zfunkcją Enter,

- szeroki wybór rodzajów prądów,

- wyznaczanie krzywej I/T, porównywaniewartości na początku i na końcu terapii,

- najszersze na rynku spektrum multi-częstotliwościowychgłowic do ultradźwięków: 1,3,5 i 8 cm2

- funkcja TEST ELEKTROD,

- możliwość przeprowadzania terapii w wodziedzięki wodoszczelnym głowicom,

- ponad 100 gotowych programów terapeutycznychoraz możliwość tworzenia i zapisywania własnych,

- wielojęzyczne oprogramowanie,

- nowoczesny wygląd,

- niewielka waga oraz małe wymiary (mobilność).

 

Parametry techniczne:

ZASILANIE: 230V, 50-60 Hz +/- 10%,

CZAS ZABIEGU (ELEKTROTERAPIA): 1-99 min,

CZAS ZABIEGU (ULTRADŹWIĘKI): 1-30 min,

CZĘSTOTLIWOŚĆ (ULTRADŹWIĘKI): 1 i 3 MHz,

WAGA: 7 kg

WYMIARY(szer x dł x wys): 29 x 33 x 14 cm

Inne produkty firmy "BardoMed Sp. z o.o."
Aparat do ultradźwięków BARDOMED U1

Aparat do terapii ultradźwiękowej BARDOMED U1 posiada multi-częstotliwościowe i wodoszczelne głowice, o najszerszym na rynku spektrum aktywnych powierzchni: 1,3,5 i 8 cm2!!! Największe zalety aparatu BARDOMED U1: - duży (5'7"), kolorowy ekran dotykowy, posiadający funkcję przewijania, - możliwo (...)

więcej informacji
Sonda laserowa Enraf Nonius do Endolaser 422 o m…

Sonda laserowa Enraf Nonius do Endolaser 422 o mocy 500 mW, 808 nm Sonda laserowa Enraf Nonius do Endolaser 422 o mocy 500 mW, 808 nm.

więcej informacji
Sonda laserowa Enraf Nonius do Endolaser 422 o m…

Sonda laserowa Enraf Nonius do Endolaser 422 o mocy 100 mW, 905 nm Sonda laserowa Enraf Nonius do Endolaser 422 o mocy 100 mW, 905 nm.

więcej informacji
Sonda laserowa Enraf Nonius do Endolaser 422 o m…

Sonda laserowa Enraf Nonius do Endolaser 422 o mocy 25 mW, 905 nm Sonda laserowa Enraf Nonius do Endolaser 422 o mocy 25 mW, 905 nm.

więcej informacji
Sonda laserowa prysznicowa Enraf Nonius do Endol…

Sonda laserowa prysznicowa Enraf Nonius do Endolaser 422 o mocy 4 x 100 mW, 905 nm Sonda laserowa prysznicowa Enraf Nonius do Endolaser 422 o mocy 4 x 100 mW, 905 nm.

więcej informacji
Aparat combi elektroterapia + EMG + UD + Vacum E…

Aparat combi elektroterapia + EMG + UD + Vacum Enraf Nonius Myomed 632 VUX Cena zawiera koszty transportu.  Myomed 632 VUX jest wielofunkcyjnym aparatem służącym do mierzenia ciśnieniowego sprzężenia zwrotnego, elektroterapii i leczenia ultradźwiękami. Prosty w obsłudze aparat posiad (...)

więcej informacji
Aparat combi elektroterapia + EMG + UD Enraf Non…

Aparat combi elektroterapia + EMG + UD Enraf Nonius Myomed 632 UX Cena zawiera koszty transportu.  Myomed 632 UX jest wielofunkcyjnym aparatem służącym do mierzenia ciśnieniowego sprzężenia zwrotnego, elektroterapii i leczenia ultradźwiękami. Prosty w obsłudze aparat posiada duży ekran L (...)

więcej informacji
Aparat combi UD + elektroterapia +Vacum Enraf No…

Aparat combi UD + elektroterapia +Vacum Enraf Nonius Sonopuls 692V Cena zawiera koszty transportu.  Aparat do terapii ultradźwiękowej, elektroterapii oraz terapii skojarzonej Sonopuls 692 VS  pozwala na stosowanie ultradźwięków o częstotliwości 1 i 3 MHz w emisji ciągłej oraz impul (...)

więcej informacji
Aparat combi UD + elektroterapia Enraf Nonius So…

Aparat combi UD + elektroterapia Enraf Nonius Sonopuls 692 Cena zawiera koszty transportu.  Aparat do terapii ultradźwiękowej, elektroterapii oraz terapii skojarzonej Sonopuls 692 VS  pozwala na stosowanie ultradźwięków o częstotliwości 1 i 3 MHz w emisji ciągłej oraz impulsowej. Dzięk (...)

więcej informacji
Aparat combi UD + StatUS + elektroterapia Enraf …

Aparat combi UD + StatUS + elektroterapia Enraf Nonius Sonopuls 692 S Cena zawiera koszty transportu.  Aparat do terapii ultradźwiękowej, elektroterapii oraz terapii skojarzonej Sonopuls 692 VS  pozwala na stosowanie ultradźwięków o częstotliwości 1 i 3 MHz w emisji ciągłej oraz impuls (...)

więcej informacji
Aparat combi UD + StatUS + elektroterapia + Vacu…

Aparat combi UD + StatUS + elektroterapia + Vacum Enraf Nonius Sonopuls 692 VS  Cena zawiera koszty transportu.  Aparat do terapii ultradźwiękowej, elektroterapii oraz terapii skojarzonej Sonopuls 692 VS  pozwala na stosowanie ultradźwięków o częstotliwości 1 i 3 MHz w emisji ciągłej (...)

więcej informacji
Aparat do UD + StatUS Enraf Nonius Sonopuls 690 S

Aparat do UD + StatUS Enraf Nonius Sonopuls 690 S Cena zawiera koszty transportu.  http://www.bardomed.pl/Aparat-do-UD-StatUS-Enraf-Nonius-Sonopuls-690-S-1600961  Sonopuls 690 S jest aparatem przeznaczonym do terapii STATUS oraz standardowej terapii ultradźwiękowej. StatUS jes (...)

więcej informacji
Aparat do UD Enraf Nonius Sonopuls 190 z głowicą…

Aparat do UD Enraf Nonius Sonopuls 190 z głowicą 5 cm2 i 0,8 cm2 Cena zawiera koszty transportu. Sonopuls 190 jest aparatem do terapii ultradźwiękowej wyposażonym w użyteczny ciekłokrystaliczny, kolorowy ekran dotykowy TFT. W połączeniu z małym, ergonomicznym kształtem staje się idea (...)

więcej informacji
Aparat do UD Enraf Nonius Sonopuls 190 z głowicą…

Aparat do UD Enraf Nonius Sonopuls 190 z głowicą 5 cm2 Cena zawiera koszty transportu. Sonopuls 190 jest aparatem do terapii ultradźwiękowej wyposażonym w użyteczny ciekłokrystaliczny, kolorowy ekran dotykowy TFT. W połączeniu z małym, ergonomicznym kształtem staje się idealnym przen (...)

więcej informacji
Aparat do UD Enraf Nonius Sonopuls 190 z głowicą…

Aparat do UD Enraf Nonius Sonopuls 190 z głowicą 0,8 cm2 Cena zawiera koszty transportu. Sonopuls 190 jest aparatem do terapii ultradźwiękowej wyposażonym w użyteczny ciekłokrystaliczny, kolorowy ekran dotykowy TFT. W połączeniu z małym, ergonomicznym kształtem staje się idealnym p (...)

więcej informacji
Aparat do UD Enraf Nonius Sonopuls 490 z głowica…

Aparat do UD Enraf Nonius Sonopuls 490 z głowicami 5 cm2 i 0,8 cm2 Cena zawiera koszty transportu. Aparat posiada 4 lata gwarancji! Sonopuls 490 z głowicami 5 cm2 i 0,8 cm2 jest aparatem do terapii ultradźwiękowej wyposażonym w użyteczny ciekłokrystaliczny, kolorowy ekran dotykowy (...)

więcej informacji
Aparat do UD Enraf Nonius Sonopuls 490 z głowicą…

Aparat do UD Enraf Nonius Sonopuls 490 z głowicą 0,8 cm2 Cena zawiera koszty transportu. Aparat posiada 4 lata gwarancji! Sonopuls 490 z głowicą 0,8 cm2 jest aparatem do terapii ultradźwiękowej wyposażonym w użyteczny ciekłokrystaliczny, kolorowy ekran dotykowy TFT, który jest o (...)

więcej informacji
Aparat do UD Enraf Nonius Sonopuls 490 z głowicą…

Aparat do UD Enraf Nonius Sonopuls 490 z głowicą 5 cm2 Cena zawiera koszty transportu. Aparat posiada 4 lata gwarancji! Sonopuls 490 z głowicą 5 cm2 jest aparatem do terapii ultradźwiękowej wyposażonym w użyteczny ciekłokrystaliczny, kolorowy ekran dotykowy TFT, który jest odpor (...)

więcej informacji
Aparat combi UD + elektroterapia Enraf Nonius So…

Aparat combi UD + elektroterapia Enraf Nonius Sonopuls 492 z głowicami 5 cm2 i 0,8 cm2 Cena zawiera koszty transportu.  Aparat posiada 4 lata gwarancji! Aparat do terapii ultradźwiękowej, elektroterapii oraz terapii skojarzonej Sonopuls 492 z głowicami 5 cm2 i 0,8 cm2 pozwala na s (...)

więcej informacji
Aparat combi UD + elektroterapia Enraf Nonius So…

Aparat combi UD + elektroterapia Enraf Nonius Sonopuls 492 z głowicą 5 cm2. Cena zawiera koszty transportu.  Aparat posiada 4 lata gwarancji! Aparat do terapii ultradźwiękowej, elektroterapii oraz terapii skojarzonej Sonopuls 492 z głowicą 5 cm2 pozwala na stosowanie ultradźwięków (...)

więcej informacji
1 2  

BardoMed Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy