Aparat combi UD + elektroterapia Enraf Nonius Sonopuls 492 z głowicą 0,8 cm2.

Brak plików do pobrania
Cena zawiera koszty transportu.

 Aparat posiada 4 lata gwarancji!

Aparat do terapii ultradźwiękowej, elektroterapii oraz terapii skojarzonej Sonopuls 492 z głowicą 0,8 cm2 pozwala na stosowanie ultradźwięków o częstotliwości 1 i 3 MHz w emisji ciągłej oraz impulsowej. Pozwala to na zastosowanie selektywnej terapii tkanek położonych głęboko, jak i powierzchniowo. Aparat jest w stanie wygenerować 36 różnych rodzajów prądów. Wyposażonym w użyteczny ciekłokrystaliczny, kolorowy ekran dotykowy TFT, który jest odporny na zarysowania. Niewątpliwymi zaletami aparatu są dwa zupełnie niezależne kanały oraz wodoodporne głowice ultradźwiękowe.

 Zalety

-  Wygodny w użyciu – wystarczy jedna ręka by zmienić wszystkie ustawienia w czasie leczenia.
-  Wizualny kreator – pomaga terapeucie określić prawidłowe ustawienie dla wybranych schorzeń.
- Wbudowane urządzenie do terapii podciśnieniowej, ułatwiające stosowanie elektrod próżniowych. 
-  Dwa w pełni niezależne kanały zabiegowe, pozwalające na pracę dwóch rodzajów prądów jednocześnie.
-  Duża baza zaprogramowanych protokołów leczniczych.

Parametry techniczne
 
Ekrantechnologia TFT   
Zasilanie100 - 240 V ± 10% /50/60 hZ   
Wymiary bez akcesoriów24x32x12 cm   
Wymiary z podstawą (gniazdem na aparat)24x30,5x18,2 cm   
Wymiary z urządzeniem Vacotron 46024x30,5x21,6 cm   
Waga2 kg   
Waga z baterią (opcja)3 kg 

Akcesoria standardowe

-  instrukcja obsługi dla serii 4 (CD) - 1498757,
-  broszura informacyjna 4 serii - 1498756,
-  kabel sieciowy 230V-EUR - 3444290,
-  podstawka urządzenia (niedostępna dla Vacotron 460) - 1498010,
-  pas stabilizacyjny 250x3 cm - 3444021,
-  pas stabilizacyjny 100x3 cm - 3444020,
-  elektrody gumowe 6x8 cm, z kablem, okrągłe przyłącze 2 mm, 2 sztuki w komplecie, 
-   podkłady wiskozowe dla elektrod gumowych 6x8 cm, 4 sztuki w komplecie, 
-  kabel pacjenta dwurdzeniowy, wtyczka "banan" 2 mm - czarny, z kolorowymi wtyczkami 
-  żel sprzęgający, butelka 250 ml, 1 szt.
Inne produkty firmy "BardoMed Sp. z o.o."
Aparat do terapii podciśnieniowej BARDOMED V1

Aparat do terapii podciśnieniowej (VACUM) BARDOMED V1 może być stosowany jako samodzielne urządzenie do terapii podciśnieniowej,bądź dla aparatów do elektroterapii zastępując klasyczne elektrody, elektrodami na podciśnienie. Moduł VACUM umożliwia korzystanie z elektrod próżniowychzamiast klasycznych (...)

więcej informacji
Aparat do elektroterapii i ultradźwięków BARDOME…

Aparat do terapii skojarzonej (elektroterapia iultradźwięki) BARDOMED EU1 wykorzystuje 25 różnych rodzajów prądów oraz pełnągamę wodoszczelnych i multi-częstotliwościowych głowic (powierzchnia głowic:1,3,5 i 8cm2).   Największe zalety aparatu BARDOMED EU1: - duży (5’7”), kolorowy ekran dotykowy z (...)

więcej informacji
Aparat do elektroterapii BARDOMED E1

Aparat do elektroterapii BARDOMED E1 posiada dwa niezależne kanały zabiegowe, które mogą wytwarzać wszystkie rodzaje fal, zarówno o niskich jak i średnich częstotliwościach. Kanały te wyznaczają krzywą I/T, wyliczają chronaksję oraz reobazę. Do największych zalet aparatu należą: - duży (5'7"), k (...)

więcej informacji
Aparat combi elektroterapia + EMG + UD + Vacum E…

Aparat combi elektroterapia + EMG + UD + Vacum Enraf Nonius Myomed 632 VUX Cena zawiera koszty transportu.  Myomed 632 VUX jest wielofunkcyjnym aparatem służącym do mierzenia ciśnieniowego sprzężenia zwrotnego, elektroterapii i leczenia ultradźwiękami. Prosty w obsłudze aparat posiad (...)

więcej informacji
Aparat combi elektroterapia + EMG + UD Enraf Non…

Aparat combi elektroterapia + EMG + UD Enraf Nonius Myomed 632 UX Cena zawiera koszty transportu.  Myomed 632 UX jest wielofunkcyjnym aparatem służącym do mierzenia ciśnieniowego sprzężenia zwrotnego, elektroterapii i leczenia ultradźwiękami. Prosty w obsłudze aparat posiada duży ekran L (...)

więcej informacji
Aparat combi elektroterapia + EMG + Vacum Enraf …

Aparat combi elektroterapia + EMG + Vacum Enraf Nonius Myomed 632 VX  Cena zawiera koszty transportu.  Myomed 632 VX jest wielofunkcyjnym aparatem służącym do mierzenia ciśnieniowego sprzężenia zwrotnego, elektroterapii i leczenia ultradźwiękami. Prosty w obsłudze aparat posiada duży (...)

więcej informacji
Przenośny aparat do elektroterapii Enraf Nonius …

Przenośny aparat do elektroterapii Enraf Nonius TensMed S82 Cena zawiera koszty transportu.  Tens Med S82 to dwukanałowy aparat służący do uśmierzania bólu oraz stymulacji mięśni. W czasie terapii wykorzystuje TENS, który pozwala na leczenie przewlekłych schorzeń bólowych. Aparat posia (...)

więcej informacji
Przenośny aparat do elektroterapii Enraf Nonius …

Przenośny aparat do elektroterapii Enraf Nonius TensMed S84 Cena zawiera koszty transportu.    Tens Med S84 to dwukanałowy aparat służący do uśmierzania bólu oraz stymulacji mięśni. W czasie terapii wykorzystuje TENS, który pozwala na leczenie przewlekłych schorzeń bólowych. Aparat posi (...)

więcej informacji
Przenośny aparat do elektroterapii Enraf Nonius …

Przenośny aparat do elektroterapii Enraf Nonius TensMed P82 Cena zawiera koszty transportu.  Tens Med P82 to dwukanałowy aparat służący do uśmierzania bólu oraz stymulacji mięśni. W czasie terapii wykorzystuje TENS, który pozwala na leczenie przewlekłych schorzeń bólowych. Aparat pos (...)

więcej informacji
Aparat do Vacum Enraf Nonius Vacotron 460

Aparat do Vacum Enraf Nonius Vacotron 460 Cena zawiera koszty transportu.  Opcjonalny moduł do aparatów Sonopuls 492 i Endomed 482.  Vacotron 460 jest wyposażeniem dodatkowym dla serii 4, a dokładniej dla aparatów Sonopuls 492 oraz Endomed 482. Służy do elektroterapii wykonywanej (...)

więcej informacji
Aparat do elektroterapii Enraf Nonius Endomed 182

Aparat do elektroterapii Enraf Nonius Endomed 182 Cena zawiera koszty transportu Endomed 182 pozwala na leczenie bólu przy pomocy prądów interferencyjnych, premodulowanych (interferencja dwupolowa) i TENS. Posiada prosty interfejs, którego niewątpliwą zaletą są przyciski nawigacyjne um (...)

więcej informacji
Aparat combi elektroterapia + Vacum Enraf Nonius…

Aparat combi elektroterapia + Vacum Enraf Nonius Endomed 682V  Cena zawiera koszty transportu. Endomed 682V jest specjalistycznym aparatem do elektroterapii. Wykorzystuje 16 różnych prądów, co sprawia, że jest niezwykle skuteczny w leczenie dolegliwości bólowych i stymulacji mięśni. Ap (...)

więcej informacji
Aparat combi elektroterapia + Vacum Enraf Nonius…

Aparat combi elektroterapia + Vacum Enraf Nonius Endomed 684V Cena zawiera koszty transportu.   Endomed 684V jest specjalistycznym aparatem do elektroterapii. Wykorzystuje 16 różnych prądów, co sprawia, że jest niezwykle skuteczny w leczenie dolegliwości bólowych i stymulacji mięśni. Apa (...)

więcej informacji
Aparat combi UD + elektroterapia +Vacum Enraf No…

Aparat combi UD + elektroterapia +Vacum Enraf Nonius Sonopuls 692V Cena zawiera koszty transportu.  Aparat do terapii ultradźwiękowej, elektroterapii oraz terapii skojarzonej Sonopuls 692 VS  pozwala na stosowanie ultradźwięków o częstotliwości 1 i 3 MHz w emisji ciągłej oraz impul (...)

więcej informacji
Aparat combi UD + elektroterapia Enraf Nonius So…

Aparat combi UD + elektroterapia Enraf Nonius Sonopuls 692 Cena zawiera koszty transportu.  Aparat do terapii ultradźwiękowej, elektroterapii oraz terapii skojarzonej Sonopuls 692 VS  pozwala na stosowanie ultradźwięków o częstotliwości 1 i 3 MHz w emisji ciągłej oraz impulsowej. Dzięk (...)

więcej informacji
Aparat combi UD + StatUS + elektroterapia Enraf …

Aparat combi UD + StatUS + elektroterapia Enraf Nonius Sonopuls 692 S Cena zawiera koszty transportu.  Aparat do terapii ultradźwiękowej, elektroterapii oraz terapii skojarzonej Sonopuls 692 VS  pozwala na stosowanie ultradźwięków o częstotliwości 1 i 3 MHz w emisji ciągłej oraz impuls (...)

więcej informacji
Aparat combi UD + StatUS + elektroterapia + Vacu…

Aparat combi UD + StatUS + elektroterapia + Vacum Enraf Nonius Sonopuls 692 VS  Cena zawiera koszty transportu.  Aparat do terapii ultradźwiękowej, elektroterapii oraz terapii skojarzonej Sonopuls 692 VS  pozwala na stosowanie ultradźwięków o częstotliwości 1 i 3 MHz w emisji ciągłej (...)

więcej informacji
Aparat do elektroterapii Enraf Nonius Endomed 684

Aparat do elektroterapii Enraf Nonius Endomed 684 Cena zawiera koszty transportu. Endomed 684 jest specjalistycznym aparatem do elektroterapii. Wykorzystuje 16 różnych prądów, co sprawia, że jest niezwykle skuteczny w leczenie dolegliwości bólowych i stymulacji mięśni. Aparat posiada (...)

więcej informacji
Aparat do elektroterapii Enraf Nonius Endomed 682

Aparat do elektroterapii Enraf Nonius Endomed 682 Cena zawiera koszty transportu. Endomed 682 jest specjalistycznym aparatem do elektroterapii. Wykorzystuje 16 różnych prądów, co sprawia, że jest niezwykle skuteczny w leczenie dolegliwości bólowych i stymulacji mięśni. Aparat posiada d (...)

więcej informacji
Aparat combi elektroterapia + EMG Enraf Nonius M…

Aparat combi elektroterapia + EMG Enraf Nonius Myomed 632 X Cena zawiera koszty transportu.  Myomed 632 X jest wielofunkcyjnym aparatem służącym do elektroterapii. Prosty w obsłudze aparat posiada duży ekran LCD, na którym są pokazywane wartości progowe oraz skurcze mięśni pacjenta. (...)

więcej informacji
1 2  

BardoMed Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy