MERYwall

Zostaniesz przeniesiony na stronę, która obsługuje sprzedaż tego produktu

Panele nadłóżkowe MERYwall połączenie funkcjonalności i piękna.

Wykorzystanie faktury drewna i aluminium to wyjątkowe zestawienie, które pozwala pacjentowi choć na chwilę zapomnieć, że znajduje się w szpitalu.

Jeśli do stylistyka pomieszczenia nie pasuje wykończenie w fakturze drewna proponujemy CORIAN® – materiał idealnie gładki polerowany na wysoki połysk bez widocznych łączeń.

Inne produkty firmy "INMED – KARCZEWSCY SP. Z O.O. SP. K."
Kolumna LUNAcompact

Kolmny sufitowe LUNAcompact są jednostkami zaopatrzenia medycznego przeznaczonymi na sale intensywnego nadzoru oraz na sale operacyjne.

więcej informacji
Kolumna wolnostojąca VEGAcare

Kolumny wolnostojące VEGAcare stosuje się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości montażu jednostek naściennych oraz wiszących (np. ze względu na wytrzymałość stropu). Kolumna VEGAcare może być wyposażona według dowolnej specyfikacji zamawiającego. Kolorystyka do wyboru z palety barw RAL.

więcej informacji
Most zasilający CAROcare

Jednostki zaopatrzenia medycznego CAROcare przenaczone są na sale intensywnego nadzoru, oraz na sale operacyjne. Mosty zasilające CAROcare  mają poziomy układ profilu i mocowane są do sufitu. Do profilu mocowane są ruchome konsole z dowolnym wyposażeniem według konfiguracji zamawiającego.

więcej informacji
MERYlight

Panele nadłóżkowe MERYlight są wyjątkowo lekkie , smukłe i estetyczne zachowując jednocześnie pełną funkcjonalność i ergonomię.Wykorzystując 9 typów unikalnych profili aluminiowych posiadamy szerokie możliwości konfiguracyjne. Najczęstsze wyposażenie na salach chorych: - oświetlenie ogólne np. T5, (...)

więcej informacji
MERYcare

Panele nadłóżkowe MERYcare przeznaczona są na oddziały intensywnego nadzoru medycznego, gdzie bardzo ważne jest utrzymanie higieny. W związku z tym wszystkie stosowane materiały w panelach MERYcare są twarde, gładkie i proste w utrzymaniu czystości. Aby zminimalizować ilość elementów dotykowych opra (...)

więcej informacji
Panele nadłóżkowe MERYclassic

Panele nadłóżkowe MERYclassic przeznaczone są do instalacji w szpitalnych salach chorych. Panel jest wielofunkcyjnym urządzeniem łączącym funkcje oświetleniowe, zasilania w energię elektryczną i w gazy medyczne. Panel posiada także gniazda ekwipotencjalne i może być wyposażony  w dowolny system przy (...)

więcej informacji

INMED – KARCZEWSCY SP. Z O.O. SP. K.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy