multimetr Xi

Brak plików do pobrania
multimetr Xi


Nadzwyczaj inteligentne urządzenie testujące 
Xi firmy Unfors, dostępny obecnie w edycji platynowej, jest kompletnym wieloparametrowym systemem testującym. Posiada wszechstronne możliwości pomiarowe, między innymi w: radiografii, fluoroskopii, mammografii, stomatologii, TK, z dodanymi opcjami pomiaru luminacji i iluminacji monitorów medycznych jak również detekcji promieniowania rozpraszonego i wycieków radioaktywnych. Detektory Xi Prestige Platinium są najlepszym rozwiązaniem dla potrzeb testów jakościowych, mieszczącym się w małej aluminiowej walizeczce. Wszystkie detektory Xi są wymienne i współdziałają z jednostkami bazowymi.
System Xi pozwala na jednoczesny pomiar: kVp, dawki, mocy dawki, HVL, impulsów, mocy impulsów, dawki/klatkę, mA, mAs, czasu oraz fal. Wartości pomiaru kVp oraz dawki są automatycznie korygowane za pomocą funkcji Active Compensation tak aby zapewnić użytkownikowi dokładne, rzetelne wyniki.
Poprzez użycie wielu sensorów i zaawansowanych algorytmów, Xi automatycznie określa jakość promienia i wprowadza korekty jeśli dodana jest filtracja. Pozwala to zaoszczędzić czas. Już pierwszy pomiar zajmuje mniej niż minutę.

Lepsza wydajność
„Potrzeba kompaktowego i łatwego w obsłudze urządzenia była oczywistą konkluzją wynikającą z wielu rozmów jakie przeprowadziliśmy z serwisantami, lekarzami oraz inspektorami. Nasi inżynierowie skupili się na zminimalizowaniu rozmiarów urządzenia Unfors Xi i na jednoczesnym zmaksymalizowaniu wydajności. Oferujemy państwu małe, lekkie, potężne, wielofunkcyjne narzędzie pomiarowe, które jest łatwe w użyciu i nie wymaga szczególnego przeszkolenia. Pomagamy zmaksymalizować wydajność.” - Tomas Unfors, założyciel

Unfors Xi Platinium Prestige
Zestaw ten daje największy potencjał.
Zestaw zawiera:
Jednostka bazowa Unfors Xi z mAs
Zasilacz 110–240 V
Przewód detektora 2 m
Przewód detektora 10 m
Przewód łączący mAs 2 m
Przewód szeregowy
Przejściówka USB na Serial
Aluminiowa walizeczka
Płyta CD
Instrukcja
Unfors Xi Detektor R/F i MAM
Unfors Xi Detektor CT
Unfors Xi Detektor Luminancji
Unfors Xi stojak
Unfors Xi Adapter Bluetooth

Opcjonalnie:
Unfors Xi Survey Detector – pomiary środowiskowe
Unfors Xi dodatkowe kalibracje Mammograficzne

Powyższa Jednostka Bazowa może zostać zastąpiona Jednostką Bazową bez funkcji mAs. 
 
Unfors Xi
Jeśli zestaw Unfors Xi Prestige nie jest tym czego potrzebujesz, możesz skomponować własny zestaw korzystając z urządzeń wymienionych poniżej:
Unfors Xi Jednostka Bazowa
Unfors Xi Jednostka Bazowa z mAs
Unfors Xi Detektor R/F
Unfors Xi Detektor MAM
Unfors Xi Detektor R/F i MAM
Unfors Xi Detektor CT
Unfors Xi Detektor Luminancji
Unfors Xi Survey Detektor

Unfors Xi Detektor MAM można zamówić z opcjonalnymi kalibracjami:
Kalibracje skanowania mammograficznego dla kVp, dawki i bezpośredniego HVL na W/Al.
Kalibracje M-Pro dla kVp, dawki i bezpośredniego HVL na Mo/Rh i W/Rh plus dawki i bezpośredniego HVL na W/Ag.
 
Xi może być rozbudowywane wraz ze zmianami naszych potrzeb. Detektory mogą być wymieniane pomiędzy jednostkami bazowymi zawierającymi odpowiednie oprogramowanie. Prosimy pytać o więcej szczegółów.
 
Akcesoria
Urządzenia Unfors Xi mogą być wyposażane w rozmaite akcesoria zwiększające wygodę korzystania. Inne akcesoria i fantomy są dostępne na zamówienie.
 
Unfors Xi dla mammografii 
Badania mammograficzne odgrywają ważną rolę we wczesnym wykrywaniu i zmniejszeniu śmiertelności z powodu raka piersi. Diagnoza jest zależna od jakości obrazu radiograficznego co za tym idzie ważna jest precyzja testów jakościowych.
W ciągu ostatnich paru lat błyskawiczne rozwinęły się produkty z dziedziny mammografii. Wielu producentów wydało nowe systemy wykorzystujące różne kombinacje ognisko/filtr. Podczas gdy nasz system Unfors Xi MAM oraz pierwsza wersja M-Pro były zdolne sprostać potrzebom rynku, nasza bliska współpraca z partnerami zaowocowała poprawą jakości obrazu oraz precyzji rozwiązania Xi MAM.

Wszystkie rozwiązania mammograficzne w jednym
Unfors Xi Platinium Edition posiada teraz dodatkowe korzyści dla pomiarów mammograficznych.
poprawione algorytmy dla lepszego zapobiegania efektowi starzenia się ogniska i dla kombinacja ognisko/filtr różnych producentów
0.5 kV lub 2% precyzja dla wszystkich pomiarów mammograficznych kVp (Mo/Mo, Mo/Rh, W/Rh, W/AI)
zatwierdzone przez PTB
bezpośredni pomiar HVL w pojedynczej ekspozycji
rozwiązanie dla skanowania mammograficznego (W/Al)
wyprodukowany we współpracy z wiodącymi producentami

Unikalną cechą detektora Xi MAM jest możliwość bezpośredniego pomiaru HVL dla każdego naświetlenia bez potrzeby użycia filtrów i wielokrotnych naświetlań. W dodatku standardowy detektor Xi MAM daje możliwość jednoczesnego pomiaru kVp (Mo/Mo), dawki, mocy dawki, HVL, czasu i fali promieniowania (Mo/Mo, Mo/Al, Mo/Rh, Rh/Rh, Rh/Al i W/Rh) wykorzystywanego w dzisiejszych mammograficznych aparatach rentgenowskich.

W wersji Platinium zaoferowano rozszerzone możliwości MAM poprzez dodawanie dodatkowych kalibracji, jak na przykład opcja M-Pro z pomiarami kVp, dawki i HVL na W/Rh, Mo/Rh oraz dawki i bezpośredniego HVL na W/Ag. Do zestawu można dodać detektor do skaningu mammograficznego wykorzystujący W/Al. Unfors Xi MAM z M-Pro był rozwijany we współpracy z czołowymi producentami. Może zostać użyty na sprzęcie mammograficznym wykonanym przez: Hologic, Sectra, Planmeca, Giotto, GE, Siemens i innych.
 
Zaktualizuj swoje Xi
Jeśli obecnie posiadasz Unfors Xi Platinium z M-Pro i uczestniczysz w programie serwisowym to podczas następnego serwisowania automatycznie zaktualizujemy twoją jednostkę do najnowszej wersji bez żadnych opłat. Jeśli posiadasz Unfors Xi i życzysz sobie dodać opcję M-Pro to prosimy o kontakt.
 
Oprogramowanie Unfors Xi
Zapewniamy dwa rozwiązania dla użytkownika, który życzy sobie zapisywać oraz prezentować dane używając komputera. Standardowo do zestawu Unfors Xi dodawany jest oprogramowanie Unfors Xi View, jest to mały program umożliwiający przeglądanie wykresów falowych, pozyskanych danych, kontroli urządzenia dzięki dwukierunkowej komunikacji (tylko edycja platynowa) i export danych do szablonu Excela dla dalszej obróbki.
Bardziej zaawansowanym użytkownikom nowy program Unfors QA View oferuje bardziej wyrafinowane możliwościami raportowania.

Program Serwisowy
Program zwiększa możliwości zminimalizowania kosztów wynikających z cyklu życia urządzenia i utrzymania instrumentu w idealnych warunkach funkcjonowania. 
Weź udział w programie serwisowym firmy Unfors aby zyskać te wspaniałe korzyści:
Kalibracja zgodna z certyfikatami NIST/PTB
Szybszy czas zwrotu: 7 dni w Unfors
Aktualizacja oprogramowania (jeśli dostępna nowsza wersja)
Odnowiony wygląd (panel, obudowa) – sprzęt wygląda jak nowy
Inspekcja sensora
Wymiana baterii
Stały cennik
Wydłużenie gwarancji od 12 miesięcy do 5 lat
Inne produkty firmy "Pro-Project"

Pro-Project

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy