Igła doszpikowa BIG Aparat automatyczny ADULTS - dla dorosłych

Brak plików do pobrania
Zostaniesz przeniesiony na stronę, która obsługuje sprzedaż tego produktu

Igła doszpikowa BIG Aparat automatyczny ADULTS - dla dorosłych


BIG jest pierwszym na świecie automatycznym wkłuciem doszpikowym, przeznaczonym do użycia u pacjentów, u których założenie obwodowego dostępu dożylnego jest bardzo trudne bądź niemożliwe. Szczególnie podczas działań ratunkowych, kiedy czas ma krytyczne znaczenie.

BIG jest wkłuciem doszpikowym przeznaczonym do użycia przez medyczne zespoły ratunkowe w każdych warunkach. Na etapie działań ratunkowych przedszpitalnych, jak i wewnątrzszpitalnych. Również w warunkach pola walki. W opakowaniu znajduje się wkłucie gotowe do użycia w każdej chwili, każdym miejscu, każdej sytuacji klinicznej.

 

Rekomendowane miejsca iniekcji:

* 1-2 cm przyśrodkowo i 1 cm proksymalnie w stosunku do guzowatości piszczelowej. U dzieci poniżej 6 roku życia i u starszych kobiet rekomendowane miejsce znajduje się 1-2 cm przyśrodkowo i 1-2 cm dystalnie do guzowatości,

* 1-2 cm proksymalnie do podstawy kostki przyśrodkowej (4-5 cm powyżej końca kostki przyśrodkowej)

* tylno-dystalna część nasady kości promieniowej (po przeciwnej stronie do miejsca wyczuwania pulsu)

* przednia powierzchnia głowy kości ramieniowej.

 


 Igła doszpikowa BIG:

- łatwy i szybki dostęp do układu krążenia;

- mało bolesna penetracja igły do jamy szpikowej;

- pozwala uniknąć bezpośredniego kontaktu z krwią pacjęta;

- pozwala na szybkie podanie płynów i leków, bezpośrednio do układu krążenia;

- pozwala na przetaczanie krwi;

- szczególnie przydatny w trakcie działań ratunkowych, kiedy czas ma krytyczne znaczenie; dostep do układu krążenia z wyboru w trakcie resuscytacji dzieci;

- sprzęt jednorazowego użytku

Produkt zgodny z normą    NSN 6515-01-518-8487

Inne produkty firmy "Medline"
Anatomiczny model nogi do iniekcji doszpikowych …

Anatomiczny model nogi do iniekcji doszpikowych BIG Jedyny na rynku anatomiczny model nogi dorosłego do nauki iniekcji doszpikowych. Posiada doskonale odwzorowane anatomiczne punkty orientacyjnych takich, jak guzowatość piszczeli. Istnieje możliwość wyczucia charakterystycznych anatomicznych (...)

więcej informacji
Treningowa Igła doszpikowa BIG dla dzieci od 0 d…

Treningowa Igła doszpikowa BIG dla dzieci od 0 do 12 lat Treningowa igła doszpikowa BIG dla dzieci jest pierwszym na świecie automatycznym wkłuciem doszpikowym. Jest przeznaczonym do użycia u pacjentów, u których założenie obwodowego dostępu dożylnego jest bardzo trudne bądź niemożliwe. Igła BI (...)

więcej informacji
Treningowa Igła doszpikowa dla dorosłych i dziec…

Treningowa Igła doszpikowa dla dorosłych i dzieci BIG Treningowa igła doszpikowa BIG jest pierwszym na świecie automatycznym wkłuciem doszpikowym. Jest przeznaczonym do użycia u pacjentów, u których założenie obwodowego dostępu dożylnego jest bardzo trudne bądź niemożliwe. Igła BIG jest  gotowa (...)

więcej informacji
Igła doszpikowa BIG Aparat automatyczny PEDIATRI…

Igła doszpikowa BIG Aparat automatyczny PEDIATRICS dla dzieci BIG jest pierwszym na świecie automatycznym wkłuciem doszpikowym, przeznaczonym do użycia u pacjentów, u których założenie obwodowego dostępu dożylnego jest bardzo trudne bądź niemożliwe. Szczególnie podczas działań ratunkowych, kied (...)

więcej informacji

Medline

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy