Łóżko wielofunkcyjne NOVERA 1A

Zostaniesz przeniesiony na stronę, która obsługuje sprzedaż tego produktu

Wielofunkcyjne łóżko hydrauliczne NOVERA 1A przeznaczone jest do pielęgnacji dorosłych pacjentów szpitali, umożliwiające diagnozowanie, monitorowanie i leczenie chorych. Doskonale nadaje się do opieki nad chorymi na oddziałach rehabilitacyjnych i kardiologicznych.

Konstrukcja łóżka wykonana z profili stalowych lakierowanych proszkowo jest przystosowana do użytku i specjalistycznej dezynfekcji w placówkach służby zdrowia. Łóżko posiada możliwość regulacji wysokości leża, segmentu oparcia pleców, segmentu uda i podudzia oraz pozycji Trendelenburga i anty-Trendelenburga.
Wyposażone jest w układ jezdny z centralną blokadą kół. Dodatkowe funkcje w dużym stopniu ułatwiające pracę z produktem, sterowanie funkcjami i manewrowanie nim to między innymi: wypełnienie segmentu oparcia pleców z płyty przeziernej dla promieni RTG.
Łóżko może być wyposażone w specjalistyczne oprzyrządowanie niezbędne do opieki nad pacjentami, takie jak: materac, barierki boczne, wieszak kroplówki, wysięgnik z uchwytem do ręki, uchwyty do pojemników urologicznych, podwójną ramę ortopedyczną.
Inne produkty firmy ""STIEGELMEYER" Sp. z o.o."
Vertica

Bezpieczeństwo dzieli się zawsze na bezpieczeństwo konstrukcyjne i odczuwalne. W szczególności słabsi pacjenci na pewno będą czuć się bezpieczniej, mając przed sobą stolik, który chroni przed zbyt mocnym przechyleniem do przodu. Co więcej,stabilność i fizyczne bezpieczeństwo podnoszą regulowane (...)

więcej informacji
Sicuro Pesa

Wielofunkcyjne łóżko SICURO PESA przeznaczone jest do pielęgnacji i leczenia pacjentów. Stanowi podstawę wyposażenia oddziałów ortopedycznych, kardiologicznych oraz oddziałów intensywnej opieki medycznej. Łóżko jest podstawą wyposażenia medycznego na oddziale intensywnej opieki i musi spełniać (...)

więcej informacji
Vida

Wielofunkcyjne łóżko Vida przeznaczone do pielęgnacji i leczenia chorych. Stanowi podstawę wyposażenia oddziałów intensywnej opieki medycznej, oddziałów rehabilitacyjnych i kardiologicznych. W nowym modelu łóżka Vida konsekwentnie zastosowane zostały dwie zasady projektowania: funkcjonalność ora (...)

więcej informacji
Seta Lino

Wielofunkcyjne łóżko Seta Lino przeznaczone jest do pielęgnacji i leczenia chorych. Stanowi podstawę wyposażenia oddziałów intensywnej opieki medycznej, oddziałów rehabilitacyjnych i kardiologicznych. Wielofunkcyjne łóżko szpitalne Seta Lino zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić mak (...)

więcej informacji
Łóżko wielofunkcyjne NOVERA 4A

Wielofunkcyjne łóżko elektryczne NOVERA 4A przeznaczone jest do pielęgnacji dorosłych pacjentów szpitali, umożliwiające diagnozowanie, monitorowanie i leczenie chorych. Stanowi podstawę wyposażenia oddziałów intensywnej opieki medycznej (OIOM), jak również doskonale nadają się do opieki nad chorymi (...)

więcej informacji
Elvido Brevo

Łóżko ELVIDO BREVO przeznaczone jest do pielęgnacji i leczenia chorych. Stanowi podstawę wyposażenia oddziałów opieki długoterminowej, opieki paliatywnej, hospicjów, domów opieki i sanatoriów. Głównym celem harmonijnie dobranej kombinacji kolorystycznej łózka ELVIDO BREVO jest zapewnienie poczu (...)

więcej informacji
Inovia

Łóżko INOVIA przeznaczone jest do pielęgnacji i leczenia chorych. Stanowi podstawę wyposażenia oddziałów opieki długoterminowej, opieki paliatywnej, hospicjów, domów opieki i sanatoriów. Konstrukcja łózka INOVIA wykonana jest z profili stalowych. Leże czterosegmentowe wypełnione metalowymi lame (...)

więcej informacji
Classiko

Łóżko CLASSIKO przeznaczone jest do pielęgnacji i leczenia chorych. Stanowi podstawę wyposażenia oddziałów opieki długoterminowej, opieki paliatywnej, hospicjów, domów opieki i sanatoriów. Głównym celem harmonijnie dobranej kombinacji kolorystycznej łóżka CLASSIKO jest zapewnienie poczucia ciep (...)

więcej informacji
Westfalia III

Łóżko WESTFALIA III przeznaczone jest do pielęgnacji i leczenia chorych. Stanowi podstawę wyposażenia oddziałów opieki długoterminowej, opieki paliatywnej, hospicjów, domów opieki i sanatoriów. Konstrukcja łózka WESTFALIA III wykonana jest z profili stalowych, lakierowanych proszkowo. Koła jezd (...)

więcej informacji
Arminia III

Łóżko ARMINIA III przeznaczone jest do pielęgnacji i leczenia chorych. Stanowi podstawę wyposażenia oddziałów opieki długoterminowej, opieki paliatywnej, hospicjów, domów opieki i sanatoriów. Konstrukcja łóżka ARMINIA III wykonana jest z profili stalowych, lakierowanych proszkowo. Koła jezdne o (...)

więcej informacji
Maximo

Łóżko dziecięce Maximo przeznaczone do ogólnej opieki nad dziećmi w placówkach służby zdrowia. Łóżko wykonane z rurek stalowych malowanych lakierem proszkowym w szerokiej gamie kolorów. Leże jednosegmentowe wypełnione metalową kratką. Regulacja segmentu leża, Trendelenburga oraz anty-Trendelenb (...)

więcej informacji
Junior plus

Łóżko dziecięce JUNIOR PLUS przeznaczone jest do ogólnej opieki nad dziećmi w placówkach służby zdrowia. Łóżko wykonane z rurek stalowych malowanych lakierem proszkowym o szerokiej gamie kolorów. Leże jedno - (standard),  dwu - oraz czterosegmentowe wypełnione metalową kratką. W standardzie reg (...)

więcej informacji
Łóżko pielęgnacyjne CLASSIKO

Łóżko CLASSIKO to model, który odpowiada specyficznym wymaganiom pielęgnacyjnym. Przeznaczone jest do opieki długoterminowej w placówkach służby zdrowia, hospicjach, oddziałach opieki paliatywnej, domach opieki czy sanatoriach. Czterosegmentowe leże wypełnione stalowa kratką, sterowane elektrycznie (...)

więcej informacji

"STIEGELMEYER" Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy