Łóżko wielofunkcyjne NOVERA 1A

Zostaniesz przeniesiony na stronę, która obsługuje sprzedaż tego produktu

Wielofunkcyjne łóżko hydrauliczne NOVERA 1A przeznaczone jest do pielęgnacji dorosłych pacjentów szpitali, umożliwiające diagnozowanie, monitorowanie i leczenie chorych. Doskonale nadaje się do opieki nad chorymi na oddziałach rehabilitacyjnych i kardiologicznych.

Konstrukcja łóżka wykonana z profili stalowych lakierowanych proszkowo jest przystosowana do użytku i specjalistycznej dezynfekcji w placówkach służby zdrowia. Łóżko posiada możliwość regulacji wysokości leża, segmentu oparcia pleców, segmentu uda i podudzia oraz pozycji Trendelenburga i anty-Trendelenburga.
Wyposażone jest w układ jezdny z centralną blokadą kół. Dodatkowe funkcje w dużym stopniu ułatwiające pracę z produktem, sterowanie funkcjami i manewrowanie nim to między innymi: wypełnienie segmentu oparcia pleców z płyty przeziernej dla promieni RTG.
Łóżko może być wyposażone w specjalistyczne oprzyrządowanie niezbędne do opieki nad pacjentami, takie jak: materac, barierki boczne, wieszak kroplówki, wysięgnik z uchwytem do ręki, uchwyty do pojemników urologicznych, podwójną ramę ortopedyczną.
Inne produkty firmy ""STIEGELMEYER" Sp. z o.o."

"STIEGELMEYER" Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy