SYSTEM INFORMATYCZNY MEDOK CS

Zostaniesz przeniesiony na stronę, która obsługuje sprzedaż tego produktu

MEDOK CS służy do zarządzania całym obiegiem narzędzi chirurgicznych na terenie szpitala, za jego pośrednictwem dokumentacja z przeprowadzonych procesów i czynności jest prowadzona elektroniczne i odpowiednio zabezpieczona na serwerze.

Komputerowe zarządzanie procesem dekontaminacji pomaga placówce medycznej wykazać wysoką jakość świadczonych usług, dając tym samym pacjentowi gwarancję, że podczas zabiegu użyto sterylnych materiałów medycznych. Dodatkowym aspektem wprowadzenia systemu jest usprawnienie i ułatwienie pracy związanej z dokumentacją do prowadzenia której szpitale są zobligowane poprzez stosowne normy, oraz minimalizacja błędu ludzkiego podczas codziennych czynności.

System MEDOK ma budowę modułową i konfigurowalną, każdy moduł odpowiada za inne czynności i może pracować samodzielnie. Taka budowa pozwala na zakup każdego modułu osobno, co umożliwia dopasowanie do indywidualnych wymogów i budżetów klienta. System można rozbudowywać w dowolnej chwili, dokupując kolejne moduły i tym samym rozszerzając możliwości programu. Co najważniejsze można go również integrować z innymi rozwiązaniami IT na terenie danego szpitala, tak by placówka medyczna miała jedno połączone narzędzie informatyczne i swobodny przepływ i dostęp do niezbędnych danych.

Inne produkty firmy "ELMI Systemy Automatyki"

ELMI Systemy Automatyki

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy