Goliat - ławka z wyciągiem

Goliat - ławka z wyciągiem

Brak plików do pobrania

Goliat - ławka z wyciągiem


Parametry:

Stojaki: regulacja w zakresie 97-121cm, rozstaw: 59,5cm
Zabezpieczenie na gryf
Modlitewnik
Regulacja oparcia: 4-stopniowa do 45 stopni
Grubość oparcia i siedziska: 4,5cm
Max. obciążenie motylków: 60kg
Max. obciążenie modlitewnika: 40kg
Max. obciążenie rozszerzenia na nogi: 60kg
Max. obciążenie wyciągu: 70kg
Max. waga użytkownika: 120kg
Max. waga sztangi: 120kg
Wymiary: 178x152x204cm
Wymiary oparcia: 29x75x20,5cm
Wymiary siedziska: 36x34x28cm
Wymiary modlitewnika: 40x24x4,5cm
Profil ławki: 50mm
Waga: 43kg

Cechy:

Stojaki – z regulacją wysokości uchwytów pod sztangę w zakresie 97-121cm, zabezpieczenie na gryf.
Regulacja - 4-stopniowa regulacja kąta nachylenia do 45 stopni pozwala na różnicowanie natężenia treningu.
Wysoka jakość - wykonana z materiałów wysokiej jakości oraz wytrzymałych elementów konstrukcyjnych.
Przeznaczenie:

Do do codziennych treningów w domu.

Ćwiczone mięśnie:

Mięsnie grzbietu
Mięśnie brzucha
Mięsnie dwugłowe i czworogłowe uda
Mięśnie łydki
Pośladki
Mięśnie dwugłowe i trójgłowe ramienia
Mięśnie naramienne
Mięśnie klatki piersiowej

Gwarancja:

2 lata

Inne produkty firmy "Ronomed Sp. J"
Primus

Primus Parametry: Wyciskanie na ławce leżąc: tak Prostowanie nóg: tak Uginanie nóg: tak Pulpit treningowy: wyposażenie dodatkowe Max. obciążenie: stojak na sztangę: 100 kg, zestaw na nogi: 400 kg Max. waga ciała: 130 kg Wymiary urządzenia (dł./szer./wys. w cm): 203/101/96-111 cm (...)

więcej informacji
Active Gym

Active Gym Parametry: Waga stosu: 50 kg (przełożenie 2:1 – 100 kg) Maksymalna waga użytkownika: 125 kg Wymiary urządzenia (dł.szer.wys.) w cm: 145 x 100 x 205 Waga urządzenia: 98 kg Wielofunkcyjny atlas do użytku domowego pozwalający na wykonywanie wielu różnorodnych ćwiczeń z (...)

więcej informacji
Perform Gym

Perform Gym Parametry: Waga stosu: 100 kg Maksymalna waga użytkownika: 125 kg Wymiary urządzenia (dł.szer.wys.) w cm: 160 x 90 x 200 Waga urządzenia: 155 kg Wielofunkcyjny atlas do użytku domowego pozwalający na wykonywanie wielu różnorodnych ćwiczeń z wykorzystaniem: wyciągu górne (...)

więcej informacji
Classic

Classic Parametry: Motylek do przodu: tak Wyciskanie na ławce leżąc: tak Latissimus: tak Prostowanie nóg: tak Uginanie nóg: tak Pulpit treningowy: wyposażenie dodatkowe Max. obciążenie: stojak na sztangę: 120 kg; naciąg: 60 kg; zestaw na nogi: 60 kg Max. waga ciała: 130 kg Wymi (...)

więcej informacji
Multigym

Multigym Parametry: Motylek do przodu: tak Wyciskanie na ławce siedząc: tak Latissimus: tak Wiosłowanie/naciąg liny z dołu: tak Prostowanie nóg: tak Uginanie nóg: tak Blok ciężarków: 5-80 kg (16x5 kg) Max. obciążenie: 80 kg Max. waga ciała: 130 kg Wymiary urządzenia (dł./szer. (...)

więcej informacji
Delta XL

Delta XL Parametry: Motylek do przodu: tak Motylek do tyłu: tak Wyciskanie na ławce leżąc: tak Latissimus: tak Prostowanie nóg: tak Uginanie nóg: tak Podnoszenie nóg/Dipstak: tak Pulpit treningowy: tak Max. obciążenie: stojak na sztangę 150 kg, naciąg 80 kg, zestaw na nogi 60 k (...)

więcej informacji
Excel Gym

Excel Gym Parametry: Waga stosu: 100 kg Max. waga użytkownika: 150 kg Max. wymiary urządzenia (dł.szer.wys.) w cm: 220 x 140 x 205 Mini. wymiary urządzenia (dł.szer.wys.) w cm: 140 x 140 x 205 Waga urządzenia: 200 kg Wielofunkcyjny atlas do użytku domowego z regulowaną ławką u (...)

więcej informacji
Kinectic F3

Kinectic F3 Parametry: Motylek do przodu: tak Motylek do tyłu: tak Wyciskanie na ławce siedząc: tak Latissimus: tak Wiosłowanie/naciąg liny z dołu: tak Prostowanie nóg: tak Uginanie nóg: tak Dolna linka do ćwiczenia ramion i nóg: tak 3D Flexmotion System: tak Blok ciężarków: 5 (...)

więcej informacji
Kinectic F5

Kinectic F5 Parametry: Motylek do przodu: tak Motylek do tyłu: tak Wyciskanie na ławce siedząc: tak Latissimus: tak Wiosłowanie/naciąg liny z dołu: tak Stacja z podwójnym wyciągiem linowym: tak Prostowanie nóg: tak Uginanie nóg: tak Dolna linka do ćwiczenia ramion i nóg: tak 3 (...)

więcej informacji
Kinectic F7

Kinectic F7 Parametry: Motylek do przodu: tak Motylek do tyłu: tak Wyciskanie na ławce siedząc: tak Latissimus: tak Wiosłowanie/naciąg liny z dołu: tak Prostowanie nóg: tak Uginanie nóg: tak Prasa do nóg: tak Dolna linka do ćwiczenia ramion i nóg: tak Stacja z podwójnym wyciąg (...)

więcej informacji
Georgia

Georgia Parametry: Opór mechaniczny 2 siłowniki hydrauliczne 6 programów treningowych Funkcje komputera: czas, kalorie, scan, ilość ruchów wiosłami, całkowita ilość ruchów wiosłami Kolorystyka: czarny Długość Szerokość: 88cm Wysokość: 35cm Waga netto: 17kg Waga brutto: 18,5kg (...)

więcej informacji
R101

R101 Parametry: System hamowania: siłownik hydrauliczny System przenoszenia napędu: taśma Zakres obciążenia: 1-12 z regulacją manualną Podpory stóp: obrotowe z regulowanymi paskami Siedzisko: na łożyskach Zasilanie: baterie Max. ciężar użytkownika (kg): 90 kg Wymiary max. (dł.sz (...)

więcej informacji
R201

R201 Parametry: System hamowania: powietrzny System przenoszenia napędu: taśma Podpory stóp: regulowane z paskami Siedzisko: profilowane na łożyskach Zasilanie: baterie Rolki transportowe: tak Max. ciężar użytkownika (kg): 115 kg Możliwość składania: tak Wymiary max. (dł.szer.w (...)

więcej informacji
R Aspire

R Aspire Parametry: System hamowania: magnetyczny System przenoszenia napędu: taśma Zakres obciążenia: 1-8 z regulacją manualną Podpory stóp: regulowane z paskami Siedzisko: profilowane na łożyskach Zasilanie: baterie Max. ciężar użytkownika (kg): 120 kg Możliwość składania: tak (...)

więcej informacji
IIinois

IIinois Parametry: Wewnętrzny opór magnetyczny 8-stopniowa ręczna regulacja oporu Pulsometr Pas telemetryczny Trzon aluminiowy Duży wyświetlacz LCD Funkcje komputera: puls, czas, kalorie, scan, ilość ruchów wiosłami, całkowita ilość ruchów wiosłami Możliwość składania Rolki tra (...)

więcej informacji
Favorit

Favorit Parametry: Opór: tłoki hydrauliczne Napęd ramiona wioślarskie (wychylane na zewnątrz) Regulacja obciążenia: płynne poprzez ramię dźwigni Siodełko ułożyskowane, na rolkach: tak Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna wyposażenie dodatkowe Rolki transportowe: nie Wymiary urządze (...)

więcej informacji
R 210

R 210 Parametry: System hamowania: magnetyczny System przenoszenia napędu: taśma Zakres obciążenia: 1-8 z regulacją manualną Podpory: stóp regulowane z paskami Siedzisko: profilowane na rolkach Zasilanie: baterie Rolki transportowe: tak Max. ciężar użytkownika (kg): 110 kg Wymi (...)

więcej informacji
R 310

R 310 Parametry: System hamowania: magnetyczny System przenoszenia napędu: taśma Zakres obciążenia: 1 - 16 z regulacją elektroniczną Pomiar tętna: opcjonalnie pas telemetryczny Podpory stóp: regulowane z paskami Siedzisko: profilowane na łożyskach Zasilanie: 230 V Rolki transpor (...)

więcej informacji
R 301

R 301 Parametry: System hamowania: magnetyczno-powietrzny System przenoszenia napędu: łańcuch Zakres obciążenia: 1-16 z regulacją elektroniczną Pomiar tętna: opcjonalnie pas telemetryczny Podpory stóp: regulowane z paskami Siedzisko: profilowane na łożyskach Zasilanie: baterie R (...)

więcej informacji
Kadett

Kadett Parametry: Opór: tłoki hydrauliczne Napęd: specjalnie wykonane ramiona wioślarskie Regulacja obciążenia: 12-stopniowe poprzez tłoki hydrauliczne Siodełko ułożyskowane, na rolkach tak Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna wyposażenie dodatkowe Rolki transportowe: nie Wymiary u (...)

więcej informacji
1 2  
Ronomed Sp. J Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy

 

Lokalizacja