Parawany łazienkowe- system DUCO

Brak plików do pobrania
Zostaniesz przeniesiony na stronę, która obsługuje sprzedaż tego produktu

System DUKO- bez wsporników sufitowych

Ciekawym i funkcjonalnym rozwiązaniem jest kabina do mycia pacjenta w systemie DUKO. Za jego pomocą można stworzyć kabiny prysznicowe, których konstrukcja oparta jest na wysięgnikach teleskopowych przymocowanych wyłącznie do ściany odpowiednimi uchwytami, na których zawieszane są specjalne zasłony prysznicowe.
Do kabin łazienkowych proponujemy 2 rodzaje zasłon mocowanych na specjalnych elastycznych kółkach wypinających zasłonę przy nadmiernym jaj pociągnięciu, dzięki czemu system nie ulega uszkodzeniu a użytkownik wypadkowi;

  • ·        Cleanique®-  to specjalnie zaprojektowane wodoodporne tworzywo, którego podstawą jest termoplastyczny polietylenowy poliuretan.Wykonanie bez szwów i łączeń, właściwości anty-bakteryjne i grzybobójcze zapobiegają powstawaniu zacieków, pleśni i nieprzyjemnych zapachów. Materiał nie wchłania wilgoci i trudno się gniecie. Zasłona jest bardzo miła w dotyku inie przylega do skóry. Woda ścieka z niej całkowicie. Żywe kolory sprzyjają pozytywnej atmosferze.

  • ·        Staph CHEK®- tkanina  niepalna o właściwościach antybakteryjnych, nieprzepuszczająca płynów, niefarbująca, nie­przyjmująca plam. Tkaniny dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Kabiny mogą mieć wymiary: 120x155x120 cm (w kształcie litery „U”), 120x115 cm (przy zamontowaniu w narożniku). W razie potrzeby, dzięki zastosowaniu składanych ramion kabinę można łatwo i szybko „złożyć”, zapewniając w ten sposób większą przestrzeń w pomieszczeniu.

 

Inne produkty firmy "Multimed"

Multimed

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy