parawan mobilny trzyskrzydłowy

Brak plików do pobrania
Parawan mobilny typ PM

Parawany mobilne  typ PM - szkielet wykonany jest z wysokiej jakości aluminium, wypełniony płytą PCV. Podstawa jezdna wykonana jest z trwałego na uszkodzenia i dezynfekcję tworzywa ABS, wyposażona w 4 koła, w tym 2 z blokadą.
 
więcej informacji zapraszam do kontaktu z przedstawicielem handlowym tel: 52/360-58-80 do 89


http://techmed.com.pl/index.php/pl/component/virtuemart/wyposazenie-medyczne/parawany-mobilne/parawany-mobilne-seria-pm-detail?Itemid=0Inne produkty firmy "Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki Medycznej"
Parawan teleskopowy PT-02

Parawan PT wykonano w całości ze stali kwasoodpornej gat. 0H18N9, składający się z dopasowanych do siebie, nierozłącznych i wysuwanych teleskopowo czterech elementów rurowych. Mocowanie wysięgnika na szynę instrumentalną. Wymiary teleskopu: – długość w stanie złożonym: 700 mm – długość w stanie ro (...)

więcej informacji
parawan medyczny mobilny

Parawan medyczny mobilny trzyskrzydłowy typ PJ-03 Parawany z serii PJ - stelaż parawanów wykonany jest z wysokiej jakości aluminium lakierowanego proszkowo. Wypełnienie parawanu stanowią: łatwo zdejmowana tkanina płócienna, zapinana na rzepy i stosowana do wielokrotnego prania lub biała płyta z (...)

więcej informacji
parawan medyczny mobilny

Parawan medyczny mobilny dwuskrzydłowy typ PJ-02 Parawany z serii PJ  - stelaż parawanów wykonany jest z wysokiej jakości aluminium lakierowanego proszkowo. Wypełnienie parawanu stanowią: łatwo zdejmowana tkanina płócienna, zapinana na rzepy i stosowana do wielokrotnego prania lub biała płyta z (...)

więcej informacji
parawan medyczny mobilny

Parawan medyczny mobilny jednoskrzydłowy typ PJ-01 Parawany z serii PJ  - stelaż parawanów wykonany jest z wysokiej jakości aluminium lakierowanego proszkowo. Wypełnienie parawanu stanowią: łatwo zdejmowana tkanina płócienna, zapinana na rzepy i stosowana do wielokrotnego prania lub biała płyta (...)

więcej informacji
parawan teleskopowy mobilny z regulacją wysokości

Parawany teleskopowe mobilne PT-03/ABS - umieszczone są na podstawie jezdnej wykonanej z wytrzymałego na uszkodzenia i dezynfekcję tworzywa ABS, wyposażone w zasłonkę zmywalną. Wysuwany teleskop wykonany jest ze stali kwasoodpornej. Wyposażone w regulacje wysokości. więcej informacji zapraszam (...)

więcej informacji
parawan mobilny PM jednoskrzydłowy

Parawan mobilny PM jednoskrzydłowy. Parawany mobilne PM - szkielet wykonany jest z wysokiej jakości aluminium, wypełniony płytą PCV. Podstawa jezdna wykonana jest z trwałego na uszkodzenia i dezynfekcję tworzywa ABS, wyposażona w 4 koła, w tym 2 z blokadą.   więcej informacji zapraszam do konta (...)

więcej informacji
parawany teleskopowe mobilne

Parawany teleskopowe mobilne PT-03/ABS - umieszczone są na podstawie jezdnej wykonanej z wytrzymałego na uszkodzenia i dezynfekcję tworzywa ABS, wyposażone w zasłonkę zmywalną. Wysuwany teleskop wykonany jest ze stali kwasoodpornej. więcej informacji zapraszam do kontaktu z przedstawicielami h (...)

więcej informacji
wieszaki, stojaki kroplówki, przyłóżkowe, na szy…

System szynowy ISA jest systemem nośnym aparatury i pomocniczego osprzętu medycznego, przeznaczonym do stosowania w oddziałach intensywnego nadzoru medycznego i kardiologicznego, w salach operacyjnych i zabiegowych oraz w salach chorych, jeśli jest wymagany. System ISA składa się w szyn instrum (...)

więcej informacji
parawany teleksopowe seria PT

Parawany z serii PT stanowią niezbędne wyposażenie sal chorych, gabinetów lekarskich czy zabiegowych. Parawany serii PT wykonane są jako: przyścienne - montowane bezpośrednio do ściany, szynowe - montowane na szynie instrumentalnej lub mobilne - montowane do podstawy jezdnej. Budowa parawanów to zes (...)

więcej informacji
parawany mobilne seria PJ

Parawany pojedyncze, podwójne i potrójne. Parawany z serii PJ przeznaczone są do tworzenia odrębnej przestrzeni dla pacjentów podczas badania chorych, zabiegów czy odwiedzin bliskich. Parawany wyposażone są w podstawę jezdną z czterema kółkami, w tym dwa z blokadą. Produkowane są jako jedno-, dwu (...)

więcej informacji

Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki Medycznej

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy