Infinity® Vista

Brak plików do pobrania

Monitory pacjenta serii Infinity® Vista

Duże możliwości, sprawdzone działanie.
 
Seria monitorów Infinity® Vista powstała w odpowiedzi na wymaganie klientów dysponujących niższym budżetem. Seria Vista oferuje niezbędną technologię bez dodatków, które nie będą wykorzystane. Seria monitorów Vista jest idealnym rozwiązaniem dla całego szpitala – jest przystosowana do monitorowania dorosłych, dzieci i noworodków. Pozwala wybrać tylko te opcje, które jednocześnie spełniają wymagania kliniczne i możliwości budżetu. Jeśli potrzebne będą zmiany, dodatkowe funkcje można dodać w dowolnym momencie. System jest łatwy do nauczenia się, łatwy w użyciu i może być łatwo rozbudowany wraz z rosnącymi wymaganiami w przyszłości.

Wysoka jakość – wykorzystuje technologię sprawdzonych systemów monitorowania.
Uniwersalność – zapewnia odpowiednie monitorowanie we wszystkich obszarach opieki i każdego pacjenta. Może być podłączony do sieci przewodowo, bezprzewodowo, może pracować jako monitor stacjonarny i przenośny.
Ochrona inwestycji – pozwala na instalację dodatkowych funkcji w dowolnym czasie i jest w pełni zgodny z całą serią monitorowania Infinity.

Monitor Infinity Vista* - oferuje podstawowe monitorowanie w kompaktowej, lekkiej obudowie. Standardowa konfiguracja obejmuje wyświetlanie 4 krzywych dynamicznych, monitorowanie podstawowych parametrów i podstawowych arytmii. Może być rozszerzony o bezprzewodowe podłączenie do sieci, jeden lub dwa tory pomiarowe ciśnienia metodą inwazyjną, zaawansowaną analizę arytmii i ST. Opcjonalny akumulator litowo-jonowy wydłuża czas samodzielnej pracy do 3 godzin.

Monitor Infinity Vista XL* - elastycznie dopasowuje się do wymagań średnio ostrych i ostrych zastosowań w dowolnych warunkach: od intensywnej terapii do sali operacyjnej. Algorytmy pomiarowe wysokiej jakości zapewniają nieporównywalną jakość wychwytywania zdarzeń, redukując przy tym liczbę fałszywych alarmów. Monitor posiada wbudowane gniazdo do połączenia z siecią Ethernet i może być rozbudowany o bezprzewodowe połączenie z siecią. Pozwala to na korzystanie ze zdalnego podglądu i połączenia z centralą pielęgniarską. Monitor może być zamocowany do ściany, zamontowany wózku lub traktowany jako przenośny.

* Monitory Infinity Vista i Vista XL są dostępne na wybranych rynkach. Nie są dostępne w USA, Kanadzie, Północnej i Zachodniej Europie, Australii i Japonii.
 

Inne produkty firmy "Dräger Polska Sp. z o.o."
Czujniki SpO2

Czujniki Dräger SpO2   Kompatybilne ze wszystkimi monitorami pacjenta z serii Infinity® Dostępne czujniki jednorazowe i wielorazowe.

więcej informacji
Infinity® Gamma XL

Infinity® Gamma XL Duże możliwości pomiarowe w kompaktowym monitorze z dużym ekranem. Monitor Infinity Gamma XL, element systemu monitorowania Infinity, powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie szpitali na konfigurowany monitor o większym ekranie. Infinity Gamma XL wyświetla 4 krzywe dynamiczne na (...)

więcej informacji
Infinity® Kappa

Infinity® Kappa Modułowy monitor z możliwością wyboru ekranu. Monitor modułowy Infinity Kappa oferuje siłę systemu Infinity oraz dodatkowo możliwość wyboru ekranu. Standardowy system składa się z jednostki głównej (CPU) i oddzielnego, płaskiego ekranu SVGA. Może to być dowolny standardowy ekran ty (...)

więcej informacji
Infinity® Delta XL

Infinity® Delta XL Ciągłe monitorowanie przez cały proces opieki nad pacjentem. W szpitalach, które stają przed koniecznością kontroli kosztów przy zapewnieniu wyższych poziomów intensywnej terapii, krytyczne staje się dokładne i odpowiednie zrządzanie danymi. Modułowe monitory Infinity Delta XL z (...)

więcej informacji
Infinity® Delta

Infinity® Delta Ciągłe monitorowanie przez cały proces opieki nad pacjentem. W szpitalach, które stają przed koniecznością kontroli kosztów przy jednoczesnej konieczności zapewnienia wyższych poziomów intensywnej terapii, krytyczne staje się dokładne i odpowiednie zrządzanie danymi. Modułowe monit (...)

więcej informacji
Infinity® Omega

Infinity® Omega   Infinity® Omega jest flagowym stanowiskiem monitorowym firmy Dräger, które pozwala oglądać dane pacjenta na dużym ekranie. Jest to możliwe dzięki interaktywnej kombinacji monitora pacjenta serii Delta ze stacją dokującą i stacją roboczą Infinity C700 z zainstalowanym programem Inf (...)

więcej informacji

Dräger Polska Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy