corian meble medyczne

Brak plików do pobrania
meble medyczne z wykorzystaniem blatu z corianu.

CORIAN - Jest to trwały, nieporowaty, jednorodny materiał powierzchniowy, składający się w ok. 1/3 z żywicy akrylowej (znanej także jako polimetyl, metakrylan lub PMMA), a w ok. 2/3 z minerałów naturalnych. Najważniejszym z tych minerałów jest trójwodzian aluminium (ATH), otrzymywany z boksytu, rudy zawierającej glin.

Meble medyczne ALUMED przeznaczone są do kompleksowego wyposażenia oddziałów szpitalnych, gabinetów zabiegowych i lekarskich, pracowni naukowo-badawczych i pomieszczeń w innych placówkach medycznych, jako niezbędne wyposażenie miejsca pracy medycznego, zapewniając ergonimiczną ogranizację stanowiska pracy.

Meble medyczne ALUMED to nowoczesne i bardzo wytrzymałe meble, wykonane na bazie mocnej, ale lekkiej konstrukcji szkieletowej z profilii aluminiowych. Profile pokryte są lakierem proszkowym na wybrany kolor wg palety RAL lub anodowane dla zachowanianaturalnego koloru aluminium. Do wypełnienia szkieletu wykorzystano szeroką gamę kolorystyczna płyt laminowanych. Wszystkie elementy narożne, jak również konstrukcyjne posiadają zaokrąglone krawędzie chroniące użytkownika przed urazami. 
       
w skład systemu mebli ALUMED wchodzą: szafy lekarskie, szafki wiszące, szafki stojące, lady z blatem roboczym, kontenery, asystory, biurka itp.

więcej na stronie http://www.techmed.com.pl/index.php?page=elementy-systemu-mebli
Inne produkty firmy "Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o."
1 2 3  

Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy