panele przyłózkowe, sufitowe kolumny, gazy medyczne

Brak plików do pobrania
Kaseton elektryczno-gazowy typ ISA 9000 sufitowy w układzie poziomym wraz z zawieszeniem sufitowym i wyposażeniem szynowym tworzy system, który przeznaczony jest do instalowania wszędzie tam, gdzie warunki techniczne uniemożliwiają zamontowanie systemu naściennego, zwłaszcza w Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej, Oddziałach Intensywnej Terapii Kardiologicznej, w salach operacyjnych oraz w każdej sali chorych, jeżeli zachodzi taka potrzeba.

Kaseton ISA 9000 jako zintegrowana jednostka zasilania elektryczno-gazowa zapewnia podłączenie aparatury elektromedycznej, a także umożliwia pobór gazów medycznych dla celów leczniczych. Szyny instrumentalne wraz z osprzętem szynowym, w tym zestawy półkowe DEDAL I, stanowią istotny element wyposażenia ISA 9000.

Kaseton jest wykonany z wysokiej jakości profili aluminiowych, malowanych proszkowo na wybrany przez Zamawiającego kolor wg. palety RAL oraz podzielony na części: zasilania elektrycznego i gazowego oraz media.

Wyposażenie kasetonu w osprzęt elektryczno-gazowy oraz konfguracja wyposażenia szynowego zależy od przeznaczenia i indywidualnych życzeń Zamawiającego.

Kaseton ISA 9000 może być wykonany jako jedno lub wielostanowiskowy system. Każde stanowisko można wydzielić parawanem.

więcej na stronie internetowej
http://techmed.com.pl/index.php/pl/oferta/supply-systems-with-equipment/kolumny-zasilajace
Inne produkty firmy "Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o."

Zakład Techniki Medycznej "Tech-Med" Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy