wózki na odpady lub brudną bieliznę seria MB2

Brak plików do pobrania
wózki podwójne

Wózki z serii MB przeznaczone są do zbierania i przewozu odpadów lub brudnej bielizny w workach foliowych lup płóciennych. Wykonane są jako pojedyncze, podwójne lub potrójne z pokrywami lub bez. Pokrywy podnoszone sa za pomoca pedału nożnego bez użycia rąk. Stelaż wózków wykonany jest z rurek ze stali zwykłej pokrytej powłoką niklowo-chromowaną NiCr lub ze stali kwasoodpornej, natomiast pokrywa i podstawa wykonane są z tworzywa sztucznego ABS o podwyższonych właściwościach mechanicznych. Podstawa wyposażona jest w cztery kółka, w tym dwa z blokadą. Dostępna kolorystyka pokryw i podstaw: szary, niebieski lub czerwony.

nowość: zamontowany został system spowalniający samoopadanie klapy.


więcej na stronie
http://techmed.com.pl/index.php/pl/oferta/wozki-transportowe/wozki-na-odpady-lub-brudna-bielizne
Inne produkty firmy "Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki Medycznej"
Uchwyt do worka na odpady STW

Uchwyt do worka na odpady wykonany ze stali kwasoodpornej gat. 0H18N9, obręcz wyposażona w klipsy zaciskowe zabezpieczające przed zsunięciem się worka. Montowany na szynę instrumentalną MODUR lub EUROSTANDARD.więcej na stroniehttp://www.techmed.com.pl/system-szynowy/uchwyty-do-workow-na-odpady/

więcej informacji
Uchwyt do worka na odpady WZ-R

Uchwyt wykonany z rury ze stali kwasoodpornej gat. 0H18N9więcej na stroniehttp://www.techmed.com.pl/system-szynowy/uchwyty-do-workow-na-odpady/

więcej informacji
Uchwyt do worka na odpady WZ-M

Uchwyty wykonane ze stali kwasoodpornej gat. 0H18N9. Montowane na szynę instrumentalną.więcej na stroniehttp://www.techmed.com.pl/system-szynowy/uchwyty-do-workow-na-odpady/

więcej informacji
wózek, szafka do przewożenia bielizny seria WCB

Szafka na czystą bieliznę z dwoma koszami na brudną bieliznę Wózki z serii WCB przeznaczone są do transportu czystej i brudnej bielizny. Wózek podzielony jest na dwie części: pierwsza to szafka, która pozwala na składowanie czystej bielizny, a druga to uchwyt do worka na brudną bieliznę. Szafka w (...)

więcej informacji
wózki, szafki do przewożenia bielizny seria WCB

Szafka na czystą bieliznę z jednym koszem na brudną bieliznę Wózki z serii WCB przeznaczone są do transportu czystej i brudnej bielizny. Wózek podzielony jest na dwie części: pierwsza to szafka, która pozwala na składowanie czystej bielizny, a druga to uchwyt do worka na brudną bieliznę. Szafka w (...)

więcej informacji
wózki na odpady lub brudną bieliznę oraz czystą …

wózek pojedynczy z koszami na czystą bieliznę. Wóżki z serii MB-03 przeznaczone są do zbierania i przewozu odpadów lub brudnej bieliznyw workach foliowych lup płóciennych, a także czystej bielizny w koszach zamontowanych na stelażu . Wykonane są jako pojedyncze, podwójne lub potrójne z pokrywam (...)

więcej informacji
wózki na odpady lub brudną bieliznę seria MB

wózki z regulacją wysokości, dostosowanie do różnych rozmiarów pojemności worków. Wózki z serii MB przeznaczone są do zbierania i przewozu odpadów lub brudnej bielizny w workach foliowych lup płóciennych. Wykonane są jako pojedyncze, podwójne lub potrójne z pokrywami lub bez. Pokrywy podnoszone s (...)

więcej informacji
wózki na odpady lub brudną bieliznę seria MB3

wózek potrójny. Wózki z serii MB przeznaczone są do zbierania i przewozu odpadów lub brudnej bielizny w workach foliowych lup płóciennych. Wykonane są jako pojedyncze, podwójne lub potrójne z pokrywami lub bez. Pokrywy podnoszone sa za pomoca pedału nożnego bez użycia rąk. Stelaż wózków wykonan (...)

więcej informacji
wózki do przewożenia bielizny seria WZB

Wózki z serii WZB przeznaczone są do transportu czystej i brudnej bielizny. Wózek podzielony jest na dwie części: pierwsza to szafka, która pozwala na składowanie czystej bielizny, a druga to uchwyt do worka na brudną bieliznę. Wózki WZB-03KO wykonano w całości ze stali kwasoospornej gat. 0H18N9 (...)

więcej informacji
wózki na odpady lub brudną bieliznę seria MB-01

wózki pojedyncze z klapą. Wózki z serii MB przeznaczone są do zbierania i przewozu odpadów lub brudnej bielizny w workach foliowych lup płóciennych. Wykonane są jako pojedyncze, podwójne lub potrójne z pokrywami lub bez. Pokrywy podnoszone sa za pomocą pedału nożnego bez użycia rąk. Stelaż wózków (...)

więcej informacji

Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki Medycznej

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy