wózki na odpady lub brudną bieliznę seria WZ2

Brak plików do pobrania
wózki podwójne

Wózki z serii WZ przeznaczone są do zbierania i przewozu odpadów lub brudnęj bielizny w workach foliowych lub płóciennych.

Całość wózka wykonana jest ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Wózki wykonane są jako pojedyncze, podwójne oraz potrójne z pokrywą otwieraną pedałem nożnym lub bez. Przystosowane są do worków foliowych o różnej pojemności. Posiadają również zabezpieczenie przed zsunięciem się worka z obręczy w postaci klipsów. Klapy można lakierować proszkowo na wybrany kolor wg palety RAL.

więcej na stronie internetowej
http://techmed.com.pl/index.php/pl/oferta/wozki-transportowe/wozki-na-odpady-lub-brudna-bielizne
Inne produkty firmy "Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki Medycznej"
wózki medyczne, szafki do przewożenia bielizny s…

Szafki medyczne wielofunkcyjne seria WMW wykonane są na stelażu aluminiowym wypełnionym płyta laminowana. Mogą być stosowane jako wózki organizacyjne, zabiegowe, jak również do transportu czystej pościeli. więcej na stronie: http://techmed.com.pl/index.php/pl/component/virtuemart/wozki-transpo (...)

więcej informacji
wózek, szafka do przewożenia bielizny seria WCB

Szafka na czystą bieliznę z dwoma koszami na brudną bieliznę Wózki z serii WCB przeznaczone są do transportu czystej i brudnej bielizny. Wózek podzielony jest na dwie części: pierwsza to szafka, która pozwala na składowanie czystej bielizny, a druga to uchwyt do worka na brudną bieliznę. Szafka w (...)

więcej informacji
wózki, szafki do przewożenia bielizny seria WCB

Szafka na czystą bieliznę z jednym koszem na brudną bieliznę Wózki z serii WCB przeznaczone są do transportu czystej i brudnej bielizny. Wózek podzielony jest na dwie części: pierwsza to szafka, która pozwala na składowanie czystej bielizny, a druga to uchwyt do worka na brudną bieliznę. Szafka w (...)

więcej informacji
wózki na odpady lub brudną bieliznę oraz czystą …

wózek pojedynczy z koszami na czystą bieliznę. Wóżki z serii MB-03 przeznaczone są do zbierania i przewozu odpadów lub brudnej bieliznyw workach foliowych lup płóciennych, a także czystej bielizny w koszach zamontowanych na stelażu . Wykonane są jako pojedyncze, podwójne lub potrójne z pokrywam (...)

więcej informacji
wózki na odpady lub brudną bieliznę seria MB

wózki z regulacją wysokości, dostosowanie do różnych rozmiarów pojemności worków. Wózki z serii MB przeznaczone są do zbierania i przewozu odpadów lub brudnej bielizny w workach foliowych lup płóciennych. Wykonane są jako pojedyncze, podwójne lub potrójne z pokrywami lub bez. Pokrywy podnoszone s (...)

więcej informacji
wózki na odpady lub brudną bieliznę seria MB3

wózek potrójny. Wózki z serii MB przeznaczone są do zbierania i przewozu odpadów lub brudnej bielizny w workach foliowych lup płóciennych. Wykonane są jako pojedyncze, podwójne lub potrójne z pokrywami lub bez. Pokrywy podnoszone sa za pomoca pedału nożnego bez użycia rąk. Stelaż wózków wykonan (...)

więcej informacji
wózki na odpady lub brudną bieliznę seria MB2

wózki podwójne Wózki z serii MB przeznaczone są do zbierania i przewozu odpadów lub brudnej bielizny w workach foliowych lup płóciennych. Wykonane są jako pojedyncze, podwójne lub potrójne z pokrywami lub bez. Pokrywy podnoszone sa za pomoca pedału nożnego bez użycia rąk. Stelaż wózków wykonany j (...)

więcej informacji
wózki na odpady lub brudną bieliznę seria WZ3

wózki potrójne Wózki z serii WZ przeznaczone są do zbierania i przewozu odpadów lub brudnęj bielizny w workach foliowych lub płóciennych. Całość wózka wykonana jest ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Wózki wykonane są jako pojedyncze, podwójne oraz potrójne z pokrywą otwieraną pedałem nożnym (...)

więcej informacji
wózki do przewożenia bielizny seria WZB

Wózki z serii WZB przeznaczone są do transportu czystej i brudnej bielizny. Wózek podzielony jest na dwie części: pierwsza to szafka, która pozwala na składowanie czystej bielizny, a druga to uchwyt do worka na brudną bieliznę. Wózki WZB-03KO wykonano w całości ze stali kwasoospornej gat. 0H18N9 (...)

więcej informacji
wózki na odpady lub brudną bieliznę seria MB-01

wózki pojedyncze z klapą. Wózki z serii MB przeznaczone są do zbierania i przewozu odpadów lub brudnej bielizny w workach foliowych lup płóciennych. Wykonane są jako pojedyncze, podwójne lub potrójne z pokrywami lub bez. Pokrywy podnoszone sa za pomocą pedału nożnego bez użycia rąk. Stelaż wózków (...)

więcej informacji
wózki koszowe system WK

Wózki systemu WK to proste, lekkie i wytrzymałe wyroby stalowe, przeznaczone do przewozu różnych produktów i wyrobów w obiektach szpitalnych, w takich pomieszczeniach jak: oddziały szpitalne, sterylizatornia, laboratoria, magazyny, pralnie czy kuchnie. Wózki systemu WK składają się z konstrukcji (...)

więcej informacji
wózek na brudną bieliznę lub odpady typ WZS

Wózki typu WZS przeznaczone są do przewozu brudnej bielizny, używane na oddziałach szpitalnych, sanatoryjnych lub innych placówek medycznych. Wózek wykonany jest z rurek ze stali zwykłej lakierowanej proszkowo lub ze stali nierdzewnej kwasoodpornej i posiada składany stelaż wyposażony w cztery kó (...)

więcej informacji
wózek na brudną bieliznę lub odpady

WÓZKI NA BRUDNĄ BIELIZNĘ LUB ODPADY SERIA WZ wózki pojedyncze z klapą lub bez Wózki z serii WZ przeznaczone są do zbierania i przewozu odpadów lub brudnęj bielizny w workach foliowych lub płóciennych. Całość wózka wykonana jest ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Wózki wykonane są jako poje (...)

więcej informacji

Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki Medycznej

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy