Laguna Plus Bubble

Brak plików do pobrania

Wanna do hydromasażu i masażu perełkowego Laguna Plus Bubble służy do wykonywania zabiegów masażu wirowego i masażu perełkowego całego ciała.
Wanna do masażu Laguna Plus Bubble jest konstrukcyjnie przystosowana do wielogodzinnej pracy w środowisku mokrym. Posiada znak CE dla sprzętu medycznego i w związku z tym może być użytkowana w zakładach opieki zdrowotnej, sanatoriach, centrach medycyny sportowej. Wanna Laguna Plus Bubble znakomicie nadaje się do zabiegów w SPA i ośrodkach odnowy biologicznej. Znakomicie się prezentuje i w niczym nie przypomina typowej, ciężkiej w wyglądzie wanny medycznej.
Laguna Plus Bubble ma wbudowanych 25 dysz do masażu wirowego i 60 dysz do masażu perełkowego pozwalających realizować masaż całego ciała. Konstrukcja dysz została opracowana w porozumieniu ze znanymi zagranicznymi ośrodkami sanatoryjnymi.

Dysze do masażu wirowego posiadają unikalną prawnie chronioną konstrukcję i dużą trwałość; wyposażone są w funkcję napowietrzania strumienia wody (służy do regulowania siły masażu wirowego). Istnieje możliwość regulacji wydajności tych dysz. System dysz do masażu wirowego ma funkcję przepłukiwania (dezynfekcja wewnętrznych rur oraz dysz). Dysze do masażu powietrznego posiadają system osuszania. Masaż perełkowy może być realizowany z ozonoterapią.

Laguna Plus Bubble może być dodatkowo wyposażona w system do chromatoterapii (podświetlanie wody w wannie)- 8 punktów świetlnych: światło zielone, żółte, niebieskie i czerwone naprzemiennie lub ustawienie wybranego koloru.

DANE TECHNICZNE:
Pojemność użytkowa: 200 l
Zasilanie: 3 x 400V/50Hz, 1400 VA
Czas napełniania: 2,5 min.
Czas wypuszczania wody: 2,2 min.
Waga: 100-130 kg
Wymiary (dług. x szer. x wys.): 2200 x 870 x 790 mm

Inne produkty firmy "ERES MEDICAL Sp. z o.o."

ERES MEDICAL Sp. z o.o.

Wizytówka firmy

Formularz kontaktowy