Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Infranstruktura

 (produktów w bazie 360)
Kolumny zasilające SamarasMultimed

Kolumny zasilające Samaras Kolumny zasilające zostały stworzone w celu zgrupowania wszystkich niezbędnych mediów używanych w salach operacyjnych, salach zabiegowych i oddziałach intensywnej opieki medycznej, tzn. elektrycznych,teleinformatycznych oraz gazowych wykonanych za pomocą elastycznych p (...)

więcej informacji
wózki wielofunkcyjne, szafki anestezjologiczne, wózki medyczne seria ANS/ABSTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Elementy wózka ANS/ABS wykonane z: szafka stalowa lakierowana proszkowo na kolor wg. palety RAL, blat z tworzywa ABS, podstawa stalowa z osłoną z tworzywa ABS, wyposażona w odboje oraz koła o średnicy 125 mm, w tym dwa z blokadą Dostępne różne modele szafki: ANS-01, ANS-03, ANS-04, ANS-05 Wyposażeni (...)

więcej informacji
stoliki do pielęgnacji noworodków seria RNTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Stoliki z serii RN przeznaczone są do prowadzenia zabiegów pielęgnacyjnych czy badań medycznych na oddziałach dziecięcych. Stoliki wyposażone są w: szafki wykonane z płyty meblowej oraz wysuwaną szufladę na wagę i  blatu pielęgnacyjnego. Blat wyposażony jest w materacyk oraz otoczony jest z trzec (...)

więcej informacji
Tablice poboru gazów medycznych TPG-PINMED – KARCZEWSCY SP. Z O.O. SP. K…

Tablice poboru gazów medycznych są jednym z wielu elementów końcowych systemów rurociągowych dla gazów medycznych. W tablicach zamontowane są punkty poboru gazów medycznych systemu AGA lub DIN. Tablice TPG-P są wersją podtynkową tablic.   Tablice poboru gazów medycznych TPG-P instalowane są: (...)

więcej informacji
parawany mobilne seria PJTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Parawany pojedyncze, podwójne i potrójne. Parawany z serii PJ przeznaczone są do tworzenia odrębnej przestrzeni dla pacjentów podczas badania chorych, zabiegów czy odwiedzin bliskich. Parawany wyposażone są w podstawę jezdną z czterema kółkami, w tym dwa z blokadą. Produkowane są jako jedno-, dwu (...)

więcej informacji
Ultradźwiękowy unit myjący Uzumcu PM-55"PRAISTON"

Nowy,Produkcji tureckiej,Zasilanie 230 V,Moc ultradźwięków 1500 W,Moc grzewcza 1500 W,Częstotliwość 28 kHz,Wyposażony w dwie umywalki do mycia standardowego i jedną do mycia ultradźwiękami, Pojemność jednej umywalki 40 litrów,Regulacja temperatury w zakresie 0 – 90o,Regulacja czasu pracy w zakresie (...)

więcej informacji
stoliki oddziałowe seria MB typ H-09 new imageTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Elementy stolików serii MB-3 new typ H-09 wykonano z: stelaż z profilu aluminiowego, lakierowanego proszkowo na kolor biały blat górny z tworzywa ABS, z pogłębieniem zabezpieczającym sprzęt przed zsunięciem się  półka koszowa stalowa, lakierowana proszkowo, opcja: stal kwasoodporna gat. 0H18N9 w (...)

więcej informacji
stoliki wózki zabiegowe medyczne oddziałowe wielofunkcyjneTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

STOLIKI ODDZIAŁOWE WIELOFUNKCYJNE SERIA K-3 Stoliki typ C-01 wykonane ze stali kwasoodpornej Stoliki z serii K-3 przeznaczone są dla potrzeb oddziałów szpitalnych oraz gabinetów zabiegowych jako niezbędny sprzęt do pracy personelu medycznego. Zaletą jest ich wielofunkcyjność i różnorodność wyk (...)

więcej informacji
kaseton elektryczno-gazowy typ ISA 9000Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Kaseton elektryczno-gazowy typ ISA 9000 naścienny w układzie poziomym wraz z wyposażeniem szynowym tworzy system, który przeznaczony jest do instalowania w Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej, Oddziałach Intensywnej Terapii Kardiologicznej, w salach operacyjnych oraz w każdej sali chorych, jeżel (...)

więcej informacji
meble medyczne w zabudowie ciągłejMultimed

meble medyczne w zabudowie ciągłej Różnorodne rozwiązania techniczne i projektowe w systemie zabudowy mebli medycznych umożli­wiają zaplanowanie i zorganizowanie przestrzeni w sposób racjonalny, oraz zaprojektowanie pomieszczeń o różnym przezna­czeniu. Elastyczność tego rozwiązania pozwoliła stworz (...)

więcej informacji
Drzwi do sal zabiegowychThermod Polska Sp. z o.o.

Zapraszamy do kontaktu

więcej informacji
tablice alarmowo-monitorująceMultimed

tablice alarmowo-monitorujące Tablice alarmowo – monitorujące do gazów medycznych są przeznaczone do przekazywania na odległość sygnałów związanych z działaniem instalacji gazów medycznych za pomocą przerywanego alarmu świetlnego i dźwiękowego do personelu medycznego oraz serwisu technicznego zgo (...)

więcej informacji
wózki, stoliki oddziałowe, wielofunkcyjne, zabiegowe, medyczne seria K-3Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Stoliki oddziałowe typ D-02 z szufladą wykonane ze stali lakierowanej proszkowo. Stoliki z serii K-3 przeznaczone są dla potrzeb oddziałów szpitalnych oraz gabinetów zabiegowych jako niezbędny sprzęt do pracy personelu medycznego. Zaletą jest ich wielofunkcyjność i różnorodność wykorzystanych ele (...)

więcej informacji
Panel nadłóżkowy ATLASKONKRET

Jest modelem, w który można wyposażyć obszary takie jak oddziały intensywnej opieki medycznej. Produkt może zostać uzupełniony o monitory oraz wózki co stanowi idealne rozwiązanie dla oddziałów szpitalnych w których nie są wymagane kolumny. Cechy charakterystyczne: mostowe panele zasi (...)

więcej informacji
Skrzynki kontrolno-zaworowePIW Krzysztof Góral

Skrzynki kontrolno–zaworowe Przeznaczone są do stałej kontroli stanu gazów medycznych w części instalacji obejmującej oddział lub jego część. Posiadają możliwość odłączenia dopływu gazu do danej części oddziału oraz podania zewnętrznego–awaryjnego zasilania. Wersja z czujnikami ciśnienia umożliwi (...)

więcej informacji
kaseton elektryczno-gazowy typ ISA 9000Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Kaseton elektryczno-gazowy typ ISA 9000 naścienny w układzie pionowym wraz z wyposażeniem szynowym tworzy system, który przeznaczony jest do instalowania w Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej, Oddziałach Intensywnej Terapii Kardiologicznej, w salach operacyjnych oraz w każdej sali chorych, jeżel (...)

więcej informacji
Stół do mycia niemowląt Uzumcu 40885"PRAISTON"

Nowy,Produkcji tureckiej,Wykonany ze stali nierdzewnej,Wyposażony w dwie baterie, jedna uruchamiana za pomocą fotokomórki druga uruchamiana manualnie,Umywalka do mycia niemowląt o wymiarach 600 x 500 x 300 mm,W obudowie mieści się szafka z podwójnymi drzwiami oraz trzy szuflady,Waga dla niemowląt or (...)

więcej informacji
Podesty operacyjne Uzumcu 40615 / 40620 / 40630"PRAISTON"

Nowe,Produkcji tureckiej,Wykonany ze stali nierdzewnej,Duża powierzchnia stopni pokryta warstwą antypoślizgową,Gabaryty: 600 x 350 x 180 mmWystępują w trzech opcjach:,Model 40620: Pojedynczy stopień 600 x 350 x 260 mm,Model 40630: Podwójny stopień 650 x 600 x 400 mm,Cena uzależniona od rozmiaru pode (...)

więcej informacji
meble szpitalne medyczneTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Meble medyczne ALUMED przeznaczone są do kompleksowego wyposażenia oddziałów szpitalnych, gabinetów zabiegowych i lekarskich, pracowni naukowo-badawczych i pomieszczeń w innych placówkach medycznych, jako niezbędne wyposażenie miejsca pracy medycznego, zapewniając ergonomiczną organizację stanowiska (...)

więcej informacji
Projektowanie, instalowanie, testowanie i serwisowanie systemów rurociągowych dla gazów medycznychINMED – KARCZEWSCY SP. Z O.O. SP. K…

Od prawie 20 lat świadczymy usługi dla obiektów Służby Zdrowia oraz Opieki Społecznej w zakresie kompleksowych prac instalacyjno-montażowych i wyposażenia pomieszczeń. Zakres usług : projektowanie, instalowanie, testowanie i serwisowanie systemów rurociągowych dla gazów medycznych (instalacji g (...)

więcej informacji
Parawany łazienkowe- system DUCOMultimed

System DUKO- bez wsporników sufitowych Ciekawym i funkcjonalnym rozwiązaniem jest kabina do mycia pacjenta w systemie DUKO. Za jego pomocą można stworzyć kabiny prysznicowe, których konstrukcja oparta jest na wysięgnikach teleskopowych przymocowanych wyłącznie do ściany odpowiednimi uchwytami, (...)

więcej informacji
instalacje gazów medycznych panele przyłóżkoweTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Kaseton elektryczno-gazowy typ ISA 9000 naścienny w układzie poziomym wraz z wyposażeniem szynowym tworzy system, który przeznaczony jest do instalowania w Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej, Oddziałach Intensywnej Terapii Kardiologicznej, w salach operacyjnych oraz w każdej sali chorych, jeżel (...)

więcej informacji
Stół roboczy do pakowania narzędzi Uzumcu PM-26"PRAISTON"

Nowy,Produkcji tureckiej,Wykonany ze stali nierdzewnej,Zasilanie 230 V,Pięć gniazd elektrycznych,Oświetlenie,Jedna szuflada oraz zamykana szafka,Dwa metalowe kosze,Uchwyt do rolki z ucinarką,Półka na komputer,Gabaryty: 1500 x 700 x 800-920 mm,Posiada wystawiony aktualny Paszport Techniczny,Gwarancja (...)

więcej informacji
gazy medyczne, kolumny zasilająceTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Kolumna anestezjologiczna typ ISA 9003 ANS przeznaczona jest do instalowania w obiektach służby zdrowia, w salach operacyjnych lub zabiegowych. Kolumna ISA 9003 ANS występuję jako w układzie pionowym jak i poziomym. Mocowana jest do stropu za pomocą zawiesia sufitowego. Kolumna ISA 9003 ANS zapewn (...)

więcej informacji
meble metalowe ze stali nierdzewnej kwasoodpornejTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Meble medyczne ze stali kwasoodpornej. Meble medyczne przeznaczone są do kompleksowego wyposażenia oddziałów szpitalnych, gabinetów zabiegowych i lekarskich, pracowni naukowo-badawczych, laboratoriów i innych pomieszczeń w  placówkach medycznych, jako niezbędne wyposażenie miejsca pracy medyczneg (...)

więcej informacji