Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Infranstruktura

 (produktów w bazie 358)
stoły do pakietowania, labolatoryjne PAK-1Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Stoły do pakietowania PAK-1 mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagany jest duży stopień czystości, czyli Wyposażenie sterylizatorni, laboratoriów, blokach operacyjnych, kuchniach. Stoły wykonane są ze stali kwasoodpornej gatunku 0H18N9. więcej na stronie http://techmed.com.pl/index.php/pl/c (...)

więcej informacji
szyny sprzętowe z osprzętem MODUR eurostandardTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

System szynowy ISA jest systemem nośnym aparatury i pomocniczego osprzętu medycznego, przeznaczonym do stosowania w oddziałach intensywnego nadzoru medycznego i kardiologicznego, w salach operacyjnych i zabiegowych oraz w salach chorych, jeśli jest wymagany. System ISA składa się w szyn instrum (...)

więcej informacji
Most zasilający CAROcareINMED – KARCZEWSCY SP. Z O.O. SP. K…

Jednostki zaopatrzenia medycznego CAROcare przenaczone są na sale intensywnego nadzoru, oraz na sale operacyjne. Mosty zasilające CAROcare  mają poziomy układ profilu i mocowane są do sufitu. Do profilu mocowane są ruchome konsole z dowolnym wyposażeniem według konfiguracji zamawiającego.

więcej informacji
Stanowisko do pielęgnacji noworodków KACPEREKTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Stanowisko do pielegnacji noworodków i niemowląt KACPEREK jest przeznaczone do prowadzenia zabiegów pielegnacyjnych przy noworodkach i niemowlętach na oddziałach położniczo-noworodkowych, w pokojach typu "rooming in" (matka z dzieckiem), a także w punktach pielegnacyjnych sal noworodkowych i niemowl (...)

więcej informacji
Stolik na instrumenty medyczne z szufladą Uzumcu 40162/40172"PRAISTON"

Nowy,Produkcji tureckiej,Wykonany ze stali nierdzewnej,Posiada dwie półki i jedną szufladę,Mobilny, wyposażony w cztery kółka w tym dwa z hamulcem,Gabaryty: 620 x 420 x 800 mmWystępuje w dwóch rozmiarach:720 x 620 x 800 mm,Cena uzależniona od rozmiaru stolika,Posiada wystawiony aktualny Paszport Tec (...)

więcej informacji
pandoraMultimed

Panel przyłóżkowy przeznaczony do sal chorych,integrujący w sobie wszystkie media niezbędne dla pacjenta i personelumedycznego. Wykonany jest z profili aluminiowych, malowany proszkowo lubanodowany, posiada wydzielone kanały dla głównego zasilania, wysokiego iniskiego napięcia, oświetlenia oraz (...)

więcej informacji
Systemy rurociągowe dla gazów - SRGM INMED – KARCZEWSCY SP. Z O.O. SP. K…

Systemy rurociągowe dla gazów medycznych - SRGM Systemy rurociągowe dla gazów medycznych mają za zadanie dostarczać gazy medyczne oraz sprężone powietrze i próżnię do sal operacyjnych, sal intensywnej opieki medycznej, sal wybudzeń, sal łóżkowych, pomieszczeń diagnostycznych i zabiegowych. Gazy m (...)

więcej informacji
Parawany łazienkowe- system DUCOMultimed

System DUKO- bez wsporników sufitowych Ciekawym i funkcjonalnym rozwiązaniem jest kabina do mycia pacjenta w systemie DUKO. Za jego pomocą można stworzyć kabiny prysznicowe, których konstrukcja oparta jest na wysięgnikach teleskopowych przymocowanych wyłącznie do ściany odpowiednimi uchwytami, (...)

więcej informacji
Panel nadłóżkowy N270KONKRET

Panel najbardziej popularny w relacji dobrej ceny do jakości. Jest najlepszym wyborem zarówno dla oddziałów opieki standardowej jak i intensywnej. Jeden aluminiowy profil z 3 przegrodami zapewniają bezpośrednie źródło światła oraz dostęp do gniazd elektrycznych i moduł gazów medycznych. (...)

więcej informacji
Meble medyczne FARUM"FARUM" S.A. Fabryka Aparatury Rent…

Przedstawiamy państwu systemy nowoczesnych mebli medycznych: Meble medyczne SERIA LUX wykonane są z blachy stalowej zabezpieczonej galwanicznie i lakierowanej atestowanymi, ekologicznymi lakierami proszkowymi Meble medyczne SERIA ALU-DREW wykorzystujące szeroką gamę kolorystyczną płyt la (...)

więcej informacji
panele nadłóżkowe sufitowe gazy medyczneTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Kaseton elektryczno-gazowy typ ISA 9000 sufitowy w układzie poziomym wraz z zawieszeniem sufitowym i wyposażeniem szynowym tworzy system, który przeznaczony jest do instalowania wszędzie tam, gdzie warunki techniczne uniemożliwiają zamontowanie systemu naściennego, zwłaszcza w Oddziałach Intensywnej (...)

więcej informacji
Drzwi RTGThermod Polska Sp. z o.o.

Zapraszamy do kontaktu

więcej informacji
szafy lekarskie metalowe ze stali nierdzewnej kwasoodpornejTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Meble medyczne ze stali kwasoodpornej. Meble medyczne przeznaczone są do kompleksowego wyposażenia oddziałów szpitalnych, gabinetów zabiegowych i lekarskich, pracowni naukowo-badawczych, laboratoriów i innych pomieszczeń w  placówkach medycznych, jako niezbędne wyposażenie miejsca pracy medyczneg (...)

więcej informacji
kolumny przyłóżkowe zasilające, gazy medyczneTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Kaseton elektryczno-gazowy typ ISA 9000 naścienny w układzie pionowym wraz z zawieszeniem sufitowym i wyposażeniem szynowym tworzy system, który przeznaczony jest do instalowania wszędzie tam, gdzie warunki techniczne uniemożliwiają zamontowanie systemu naściennego, zwłaszcza w Oddziałach Intensywne (...)

więcej informacji
corian meble medyczneTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

meble medyczne z wykorzystaniem blatu z corianu. CORIAN - Jest to trwały, nieporowaty, jednorodny materiał powierzchniowy, składający się w ok. 1/3 z żywicy akrylowej (znanej także jako polimetyl, metakrylan lub PMMA), a w ok. 2/3 z minerałów naturalnych. Najważniejszym z tych minerałów jest trój (...)

więcej informacji
Kolumna sufitowa HP BRIDGEPIW Krzysztof Góral

Kolumna sufitowa HP BRIDGE w wersji jedno, dwu ramiennej, z ramionami dzielonymi i o różnych rozmiarach, jest optymalnym rozwiązaniem dla sal operacyjnych i sal IOM. NA SALI OPERACYJNEJ Kolumna posiada doskonałą stabilność i możliwość rozmieszczenia wszystkich urządzeń o różnych wymiarach w sposób (...)

więcej informacji
Regulator próżni A45"FARUM" S.A. Fabryka Aparatury Rent…

Urządzenie służy do odsysania płynów i wydzielin z jamy ustnej.   Dane techniczne: Płynna regulacja: 0 ÷ -1 bar Przepływ: 30 ± 5 l/min Wydajność: max. 250 ml / 10s Warunki używania: wilgotność powietrza: max. 70 % temperatura: -18 ÷ 50 °C

więcej informacji
Panelowy System Zabudowy KONKRET

Panelowy System Zabudowy SZCZEGÓŁY PRODUKTU -    Nowoczesny wygląd zgodny z najnowszymi ogólnoświatowymi normami z uwzględnieniem nie tylko nowoczesnego designu, ale także zwiększonej kontroli antybakteryjnej i higienicznej powierzchni dla systemów modułowych na salach operacyjnych. -    Możli (...)

więcej informacji
Fotel rodzicaMultimed

  Fotel dla rodzica do oddziałów pediatrycznych.   Fotel rodzica zaprojektowany dla opiekunów dzieci przebywających w szpitalu. Stabilna i funkcjonalna konstrukcja pozwala na używanie go w każdym pokoju pacjenta. Fotel pokryty jest specjalną miękką i zmywalną tapicerką o właściwościach antybak (...)

więcej informacji
Umywalka akrylowa Uzumcu 80650 Podwójna"PRAISTON"

Nowa,Produkcji tureckiej,Umywalka wykonana z akrylu z warstwą antybakteryjną,Całość obudowana stalą nierdzewną,Wbudowany termostat,Uruchamianie wody za pomocą fotokomórki,Głęboka umywalka wyposażona w specjalną kratkę zapobiegającą rozpryskom,Gabaryty: 1500 x 700 x 700 mm,Posiada wystawiony aktualny (...)

więcej informacji
Drzwi do pomieszczeń RTGThermod Polska Sp. z o.o.

Zapraszamy do kontaktu

więcej informacji
regał listwowy, wózek koszowy seria RKS-6Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Regały listwowe mobilne RKS-6 przeznaczone są do transportu i magazynowania materiałów i wyrobów medycznych. Wykonane są z kształtownika ze stali kwasoodpornej zaopatrzonego w zaczepy do instalacji półek, koszy, wieszaków obuwia, pojemników. Regały osadzone sa na czterech kółkach, w tym dwa z blokad (...)

więcej informacji
Wózki oddziałowe seria OPTIMUM typ OPTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

WÓZKI MEDYCZNE SERIA OPTIMUM Elementy wózków serii OPTIMUM typ OP (proceduralne) wykonane z: Szafka, półka  stalowe lakierowane proszkowo Stelaż z profilu aluminiowego lakierowanego proszkowo na kolor biały Blat górny z tworzywa ABS, z burtami z 3 stron Blat roboczy z tworzywa ABS, wysuwany (...)

więcej informacji
Panel nadłóżkowy TDS290KONKRET

Panel o odpowiednim stosunku ceny do jakości. Zaprojektowany zarówno dla oddziałów opieki standardowej jak i intensywnej. Jest odpowiednim rozwiązaniem w placówkach gdzie zaplanowano oświetlenie sufitowe. System został zaprojektowany by spełnić wymagania oddziałów, w których nie jest wymag (...)

więcej informacji
kaseton elektryczno-gazowy typ ISA 9000Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Kaseton elektryczno-gazowy typ ISA 9000 naścienny w układzie poziomym wraz z wyposażeniem szynowym tworzy system, który przeznaczony jest do instalowania w Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej, Oddziałach Intensywnej Terapii Kardiologicznej, w salach operacyjnych oraz w każdej sali chorych, jeżel (...)

więcej informacji