Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Infranstruktura

 (produktów w bazie 358)
Wózki pod aparaturę medyczną seria APAR nowe rozwiązaniaTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Wózek pod aparaturę medyczną AP-3/3 new Elementy wózków serii APAR new wykonano z: stelaż z profilu aluminiowego, lakierowanego proszkowo, umożliwiający dowolną regulację umieszczenia szuflad i półek oraz instalację wyposażenia dodatkowego, blat stalowy, lakierowany proszkowo, z pogłębienie (...)

więcej informacji
Stół laboratoryjny PORSA"PRAISTON"

Nowy (powystawowy), Produkcji duńskiej, Stelaż wykonany z aluminium anodowanego, Blat z płyty laminowanej o rozmiarach 155,5 x 70,5 cm i grubości 3 cm, Wysokość stołu 93 cm, Posiada wystawiony aktualny Paszport Techniczny, Gwarancja 6-miesięcy,

więcej informacji
meble medyczne, meble metalowe, laboratoryjneTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Meble medyczne metalowe lakierowane proszkowo. Meble medyczne metalowe przeznaczone są do kompleksowego wyposażenia oddziałów szpitalnych, gabinetów zabiegowych i lekarskich, pracowni naukowo-badawczych, laboratoriów i innych pomieszczeń w  placówkach medycznych, jako niezbędne wyposażenie miejsc (...)

więcej informacji
Drzwi higieniczne Ampol ID-A Thermod Polska Sp. z o.o.

Drzwi higieniczne Ampol ID-A są świetną inwestycją z wielu powodów. Najważniejszą z nich jest, że są po prostu bardziej trwałe! Skrzydło drzwi jest wykonane z laminatu poliestrowego, wzmacnianego włóknem szklanym. Efektywna bariera izolacyjna skrzydła opiera się na wypełnieniu poliuretanowym. Drz (...)

więcej informacji
stolik oddziałowy wielofunkcyjny, wózek medycznyTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

STOLIK ODDZIAŁOWY WIELOFUNKCYJNY SERIA K-3 Stoliki oddziałowe typ C-03 wykonane ze stali kwasoodpornej gatunku OH18N9 Stoliki z serii K-3 przeznaczone są dla potrzeb oddziałów szpitalnych oraz gabinetów zabiegowych jako niezbędny sprzęt do pracy personelu medycznego. Zaletą jest ich wielofunk (...)

więcej informacji
stoliki wózki zabiegowe medyczne oddziałowe wielofunkcyjneTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

STOLIKI ODDZIAŁOWE WIELOFUNKCYJNE SERIA K-3 Stoliki typ C-01 wykonane ze stali kwasoodpornej Stoliki z serii K-3 przeznaczone są dla potrzeb oddziałów szpitalnych oraz gabinetów zabiegowych jako niezbędny sprzęt do pracy personelu medycznego. Zaletą jest ich wielofunkcyjność i różnorodność wyk (...)

więcej informacji
Drzwi do pomieszczeń RTGThermod Polska Sp. z o.o.

Zapraszamy do kontaktu

więcej informacji
kaseton elektryczno-gazowy typ ISA 9000Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Kaseton elektryczno-gazowy typ ISA 9000 naścienny w układzie poziomym wraz z wyposażeniem szynowym tworzy system, który przeznaczony jest do instalowania w Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej, Oddziałach Intensywnej Terapii Kardiologicznej, w salach operacyjnych oraz w każdej sali chorych, jeżel (...)

więcej informacji
Stolik medyczny Mayo – hydrauliczny Uzumcu 40410 "PRAISTON"

Nowy,Produkcji tureckiej,Podnoszony hydraulicznie za pomocą dźwigni nożnej,Wykonany ze stali nierdzewnej,Mobilny, wyposażony w trzy kółka w tym dwa z hamulcem, jedno kółko antystatyczne,Regulacja wysokości w zakresie 920 – 1310 mm,Gabaryty: 740 x 540 x 920 mm,Posiada wystawiony aktualny Paszport Tec (...)

więcej informacji
Stół narzędziowy / szafka Uzumcu 40838"PRAISTON"

Nowy,Produkcji tureckiej,Wykonany ze stali nierdzewnej,Górny blat z wyższa krawędzią,Wyposażony w dwie półki,Gablota z przesuwanymi drzwiami,Gabaryty: 1800 x 650 x 910 mm,Posiada wystawiony aktualny Paszport Techniczny,Gwarancja 24 miesiące,

więcej informacji
stoliki oddziałowe seria MB typ H-06 new imageTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Elementy stolików serii MB-3 new typ H-06 wykonano z: stelaż z profilu aluminiowego, lakierowanego proszkowo na kolor biały blat górny z tworzywa ABS, z pogłębieniem zabezpieczającym sprzęt przed zsunięciem się  półka koszowa stalowa, lakierowana proszkowo, opcja: stal kwasoodporna gat. 0H18N9 w (...)

więcej informacji
stoliki, wózki zabiegowe, szafki anestezjologiczne seria STKO-02Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Stoliki zabiegowe seria STKO to rodzina stolików o modułowej konstrukcji w całości wykonanych ze stali kwasoodpornej z gatunku 0H18N9. System modułowy pozwala na indywidualne skonfigurowanie stolika wg potrzeb lub przeznaczenia. Szeroka gama elementów, w tym pogłębione i zaokrąglone blaty, szuflady, (...)

więcej informacji
Panel KassandraMultimed

Kassandra Panel przeznaczony do sal chorych, zbudowany z profili aluminiowych. Wersja podstawowa do montażu naściennego. Panel może być również wykonany w wersji podwieszanej lub stojącej. Standardowe długości dla 1 łóżka 1600mm, dla 2 łóżek 3200 mm, dla 3 łóżek 4800 mm. Możliwe są również wers (...)

więcej informacji
Panel nadłóżkowy ZANIAHKONKRET

Panel ZANIAH® - właściwy wybór dla intensywnej opieki medycznej - do pomieszczeń pojedynczych lub podwójnych. Dostępne są dwie wersje panelu w zależności od użytkowania i ilości zastosowanego sprzętu. W celu zapewnienia większej prywatności pomiędzy pacjentami w obrębie tego samgo profilu, (...)

więcej informacji
Skrzynki kontrolno-zaworowePIW Krzysztof Góral

Skrzynki kontrolno–zaworowe Przeznaczone są do stałej kontroli stanu gazów medycznych w części instalacji obejmującej oddział lub jego część. Posiadają możliwość odłączenia dopływu gazu do danej części oddziału oraz podania zewnętrznego–awaryjnego zasilania. Wersja z czujnikami ciśnienia umożliwi (...)

więcej informacji
Drzwi RTGThermod Polska Sp. z o.o.

Zapraszamy do kontaktu

więcej informacji
wózki na odpady lub brudną bieliznę seria WZ2Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

wózki podwójne Wózki z serii WZ przeznaczone są do zbierania i przewozu odpadów lub brudnęj bielizny w workach foliowych lub płóciennych. Całość wózka wykonana jest ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Wózki wykonane są jako pojedyncze, podwójne oraz potrójne z pokrywą otwieraną pedałem nożnym (...)

więcej informacji
Punkty poboru gazów medycznychMultimed

Punkty poboru sprężonych gazów i prózni medycznej są dostarczane do montażu podtynkowego i naściennego, do paneli przyłóżkowych i kolumn zasilających. Punkty gazów medycznych produkowane są zgodnie z normą ISO PN-EN 9170-1:2010 w następujących standardach: Typ AGA -SS 875 24 30 Typ DIN 13260-2 Typ (...)

więcej informacji
panele nadłóżkowe pionowe kolumny zasilajace gazy medyczneTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Kaseton elektryczno-gazowy typ ISA 9000 naścienny w układzie pionowym wraz z zawieszeniem sufitowym i wyposażeniem szynowym tworzy system, który przeznaczony jest do instalowania wszędzie tam, gdzie warunki techniczne uniemożliwiają zamontowanie systemu naściennego, zwłaszcza w Oddziałach Intensywne (...)

więcej informacji
Panel nadłóżkowy FORMAKONKRET

Gładka i czysta powierzchnia jest gwarantowana dzięki zastosowaniu wysokociśnieniowych plastikowych złączy narożnych, które oferują możliwość wykonania niestandardowych kształtów. Szerokość panelu, może zostać wykonana również na indywidualne zamówienie. Pierwszy na rynku biezpieczny i nie (...)

więcej informacji
Wózki zabiegowe seria OPTIMUM typ OZTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

WÓZKI MEDYCZNE SERIA OPTIMUM Elementy wózków serii OPTIMUM typ OZ (zabiegowe) wykonane z: Szafka, półka  stalowe lakierowane proszkowo Stelaż z profilu aluminiowego lakierowanego proszkowo na kolor biały Blat górny z tworzywa ABS, z burtami z 3 stron Blat roboczy z tworzywa ABS, wysuwany z pr (...)

więcej informacji
Panel nadłóżkowy ATLASKONKRET

Jest modelem, w który można wyposażyć obszary takie jak oddziały intensywnej opieki medycznej. Produkt może zostać uzupełniony o monitory oraz wózki co stanowi idealne rozwiązanie dla oddziałów szpitalnych w których nie są wymagane kolumny. Cechy charakterystyczne: mostowe panele zasi (...)

więcej informacji
Stojak na odpady Uzumcu 40860"PRAISTON"

Nowy,Produkcji tureckiej,Wykonany ze stali nierdzewnej,Otwieranie kosza odbywa się za pomocą pedału nożnego,Łatwość użytkowania dzięki wymiennym workom na odpady,Wyposażony w dwa kółka z hamulcami oraz dwie nogi,Gabaryty:  580 x 440 x 970 mm,Posiada wystawiony aktualny Paszport Techniczny,Gwarancja (...)

więcej informacji
regał na baseny i kaczki SYSTEM SLTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Regał na baseny i kaczki SYSTEM SL są to regały naścienne, wykonane w całości ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Skład regału oraz wymiary określa Zamawiający, podając w zamówieniu ilość i wymiary suszarek na miski, baseny, pokrywki oraz listwy z haczykami na kaczki. więcej na stronie http://te (...)

więcej informacji
szafki mobilne, kontenery seria KN, meble medyczne ALUMEDTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Szafki mobilne, kontenery seria KN - meble medyczne ALUMED. Wykonane są na stelażu aluminiowym wypełnionym płytą laminowaną. Wyróżniamy szafki: z drzwiami jednoskrzydłowymi i szufladami. http://techmed.com.pl/index.php/pl/component/virtuemart/meble-medyczne/meble-medyczne-alumed/kontenery-s (...)

więcej informacji