Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Lampy Sollux

 (produktów w bazie 5)
Lampa do naświetlań Solmed UNO i Solmed DUOMeden - Inmed Sp. z o.o.

Lampa do naświetlań Solmed UNO i Solmed DUOSolmed UNO to lampa przeznaczona do wykonywania zabiegów nagrzewania tkanek skóry za pomocą energii cieplnej promieniowania podczerwonego emitowanych przez  źródło jedną żarówką, dwoma w wersji DUO lub trzema w wersji TRIO.Dodatkowo, w zależności od zamierz (...)

więcej informacji
Lampa do naświetlań Bioptron PRO 1 na statywie stołowymMeden - Inmed Sp. z o.o.

Lampa do naświetlań Bioptron PRO 1 na statywie stołowymBioptron PRO 1Leczenie Światłem Lampy BIOPTRON Pro 1 można prowadzić w domu, w szpitalu oraz w ośrodkach sanatoryjnych. Urządzenie jest dostępne wraz z ergonomicznym statywem podłogowym lub statywem stołowym, umożliwiającymi dostosowanie pozycji (...)

więcej informacji
Lampa solux LUMINAMeden - Inmed Sp. z o.o.

Lampa solux LUMINALampa Solux Lumina jest nowoczesną lampą do naświetlań światłem podczerwonym. Wyposażona jest w elektroniczny sterownik czasowy z regulacją jasności. Światło podczerwone jest bardzo dobrze pochłaniane przez ludzkie tkanki, powodując ich rozgrzewanie. Uzyskujemy dzięki temu zmniejsz (...)

więcej informacji
Lampa Sollux LS-1 StatywowaP&P CITO SP. Z O.O
1414,8 zł

Lampa Sollux LS-1 Statywowa Lampy sollux typ LS-1, LS-2, LS-3 przeznaczone są do stosowania w zabiegach ciepło-leczniczych. Efekt ogrzania skóry (minimum o 1°C ) wywoływany jest promieniowaniem podczerwonym typu IR-A i w małym zakresie typu IR-B. Zjawisko ogrzania wywołuje odczyny ogólne, korzystni (...)

więcej informacji
ŚwiatłolecznictwoINNOW

Światłolecznictwo Lampa Sollux stołowa CЄ Lampa Sollux statywowa CЄ Lampa Sollux stołowa z płynną regulacją mocy CЄ Lampa Sollux statywowa z płynną regulacją mocy CЄ Lampa stołowa z reg. mocy i czasu pracy IR Lampa statywowa z reg. mocy i czasu pracy IR

więcej informacji

KATEGORIE (kliknij aby rozwinąć)

Sprzęt medyczny
Rehabilitacja i fizykoterapia (sprzęt rehabilitacyjny)
Atlasy
Elektrody
Fango
Fotele
Rotory
RSWT