Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Lampy Sollux

 (produktów w bazie 4)
Lampa do naświetlań Bioptron PRO 1 na statywie stołowymMeden - Inmed Sp. z o.o.

Lampa do naświetlań Bioptron PRO 1 na statywie stołowymBioptron PRO 1Leczenie Światłem Lampy BIOPTRON Pro 1 można prowadzić w domu, w szpitalu oraz w ośrodkach sanatoryjnych. Urządzenie jest dostępne wraz z ergonomicznym statywem podłogowym lub statywem stołowym, umożliwiającymi dostosowanie pozycji (...)

więcej informacji
Lampa do naświetlań Solmed UNO i Solmed DUOMeden - Inmed Sp. z o.o.

Lampa do naświetlań Solmed UNO i Solmed DUOSolmed UNO to lampa przeznaczona do wykonywania zabiegów nagrzewania tkanek skóry za pomocą energii cieplnej promieniowania podczerwonego emitowanych przez  źródło jedną żarówką, dwoma w wersji DUO lub trzema w wersji TRIO.Dodatkowo, w zależności od zamierz (...)

więcej informacji
Lampa solux LUMINAMeden - Inmed Sp. z o.o.

Lampa solux LUMINALampa Solux Lumina jest nowoczesną lampą do naświetlań światłem podczerwonym. Wyposażona jest w elektroniczny sterownik czasowy z regulacją jasności. Światło podczerwone jest bardzo dobrze pochłaniane przez ludzkie tkanki, powodując ich rozgrzewanie. Uzyskujemy dzięki temu zmniejsz (...)

więcej informacji
ŚwiatłolecznictwoINNOW

Światłolecznictwo Lampa Sollux stołowa CЄ Lampa Sollux statywowa CЄ Lampa Sollux stołowa z płynną regulacją mocy CЄ Lampa Sollux statywowa z płynną regulacją mocy CЄ Lampa stołowa z reg. mocy i czasu pracy IR Lampa statywowa z reg. mocy i czasu pracy IR

więcej informacji

KATEGORIE (kliknij aby rozwinąć)

Sprzęt medyczny
Rehabilitacja i fizykoterapia (sprzęt rehabilitacyjny)
Atlasy
Elektrody
Fango
Fotele
Rotory
RSWT