Fotele

Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślij zapytanie ofertowe

Fotele

 (produktów w bazie 32)
Midmark 604 (Midmark) Anpexim F.H.

Midmark 604 (Midmark) Uniwersalne fotele do badań dedykowane głównie dla potrzeb gabinetów ginekologicznych i urologicznych. Ich nietypowa konstrukcja wywiera pozytywne wrażenie na pacjentach dając uczucie komfortu i bezpieczeństwa. Zestaw wbudowanych szuflad pozwala na ergonomiczne zorganizowani (...)

więcej informacji
Fotel dla onkologii PURA KONKRET

Fotel dla onkologii PURA Fotel dzięki konstrukcji kolumnowej, bezszwowej tapicerce i braku trudno dostępnych powierzchni umożliwia skuteczną dezynfekcję, co pozwala na skuteczne minimalizowanie potencjalnych zakażeń szpitalnych. Specjalne materace pozwalające na wygodne przebywanie pacjenta prz (...)

więcej informacji
Fotelik lekarski PRIM. "PRAISTON"

Fotelik lekarski PRIM.     Nowy,     Produkcji polskiej,  -   Chromowana podstawa o średnicy 40 cm,  -   Wyposażony w podgumowane kółka,  -   Posiada płynną regulację wysokości w zakresie: 53-73 cm,  -   Siedzisko o średnicy 45 cm,  -   Dostępne w całej gamie kolorystycznej.

więcej informacji
Fotel JUNIOR® Meden - Inmed Sp. z o.o.
1347 zł

Fotel JUNIOR® Przeznaczony jest do profilaktyki dzieci i młodzieży, zarówno w domu, jaki i w trakcie uczestniczenia w zajęciach edukacyjnych, wymagających zachowania pozycji siedzącej w dłuższych okresach czasu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązao fotel zapewnia długotrwałe użytkowanie, (...)

więcej informacji
Fotelik chirurga SURGI KONKRET

Fotelik chirurga SURGI -Konstrukcja z hartowanej, galwanizowanej stali gwarantujące długotrwałość i bezawaryjność -Unikalny fotelik chirurga przeznaczony głównie jest do operacji: chirurgii ogólnej okulistyczno- laryngologicznej, neurochirurgii jak również innych specjalności według upodobań ch (...)

więcej informacji
WG-07.0 Famed Żywiec Sp. z o.o.

WG-07.0 Podstawa tworzywowa z chromowaną obręczą lub wykonana z profili stalowych, chromowana. Wysokość siedziska regulowana sprężyną gazową z blokadą. Wysokość oparcia pleców regulowana ręcznie. Siedzisko i oparcie pleców obrotowe. Bezszwowa tapicerka. Do wyboru: siedzisko (okrągłe lub p (...)

więcej informacji
WG-07.1 Famed Żywiec Sp. z o.o.

WG-07.1 Podstawa tworzywowa z chromowaną obręczą lub wykonana z profili stalowych, chromowana. Wysokość siedziska regulowana sprężyną gazową z blokadą. Wysokość oparcia pleców regulowana ręcznie. Siedzisko i oparcie pleców obrotowe. Bezszwowa tapicerka. Do wyboru: siedzisko (okrągłe lub p (...)

więcej informacji
Fotel samojezdny ADVANCES SEATING Model OP65A. "PRAISTON"

Fotel samojezdny ADVANCES SEATING Model OP65A.     Używany, stan techniczny bardzo dobry,     Produkcji angielskiej,  -   Zasilanie 24 V (akumulatory),  -   Elektryczna regulacja wysokości w zakresie: 100–125 cm,  -   Elektryczna regulacja przechyłu siedziska (ułatwiająca wstawanie pacjenta (...)

więcej informacji
fotele transportowe z regulacją elektryczną Multimed

fotele transportowe z regulacją elektryczną

więcej informacji
Fotel multifunkcyjny SELLA KONKRET

Fotel multifunkcyjny SELLA -Design i funkcjonalność -Paleta funkcji zwiększających mobilność pacjentów -Możliwość : transportowania pacjenta przemieszczania na łóżko lub z łóżka  jedzenia picia pisania czytania spania odpoczywania -Solida a zarazem lekka konstrukcja gwarantująca w (...)

więcej informacji
fotele transportowe z regulacją mechaniczną Multimed

fotele transportowe z regulacją mechaniczną

więcej informacji
Fotel COMFORT K® Meden - Inmed Sp. z o.o.
2047 zł

Fotel COMFORT K®  Ze względu na jakość użytych materiałów i nowoczesny design, zapewnia nie tylko wysoki komfort siedzenia, ale także i długotrwałe użytkowanie. Zdecydowanie ułatwia wstawanie, zwłaszcza ludziom starszym. Z uwagi na swoje właściwości, doskonale nadaje się także dla osób ze znaczną (...)

więcej informacji
Fotel PREMIUM COMPACT® Meden - Inmed Sp. z o.o.
2397 zł

Fotel PREMIUM COMPACT® Polecany jest zwłaszcza dla osób długotrwale pracujących w pozycji siedzącej. Nadaje się doskonale do profilaktyki, przynosi wyraźną poprawę samopoczucia już od pierwszych chwil użytkowania, ułatwia wstawanie. Niezastąpiony w biurach, w użytku domowym oraz w instytucjach e (...)

więcej informacji
Fotel d opobierania krwi PG 64003 Multimed

Oparcie pleców i nóg regulowane niezależnie za pomocą sprężyny gazowej przy użyciu dźwigni umieszczonych z boku, pod siedziskiem Wyprofilowane podłokietniki z regulacją wysokości i ustawienia Regulowany, wyjmowany podgłówek 4 koła o średnicy 125 mm, w tym dwa tylne z niezależną blo (...)

więcej informacji
Fotel COMFORT K COMPACT® Meden - Inmed Sp. z o.o.
2697 zł

Fotel COMFORT K COMPACT®  Ze względu na jakość użytych materiałów i nowoczesny design, zapewnia nie tylko wysoki komfort siedzenia, ale także i długotrwałe użytkowanie. Zdecydowanie ułatwia wstawanie, zwłaszcza ludziom starszym. Z uwagi na swoje właściwości, doskonale nadaje się także dla osób ze (...)

więcej informacji
Fotel PREMIUM® Meden - Inmed Sp. z o.o.
1747 zł

Fotel PREMIUM® Polecany jest zwłaszcza dla osób długotrwale pracujących w pozycji siedzącej. Nadaje się doskonale do profilaktyki, przynosi wyraźną poprawę samopoczucia już od pierwszych chwil użytkowania, ułatwia wstawanie. Niezastąpiony w biurach, w użytku domowym oraz w instytucjach edukacyjn (...)

więcej informacji
Fotele zabiegowe INNOW

Fotele zabiegowe Fotel zabiegowy CЄ Fotel zabiegowy przeznaczony jest do przeprowadzania badań pacjentów, między innymi do: dializ, pobierania krwi, okulistyki  i laryngologii oraz do wykonywania zabiegów. Umożliwia dogodne ułożenie pacjenta podczas wykonywania powyższych czynności.  Re (...)

więcej informacji
Fotel COMFORT L COMPACT® Meden - Inmed Sp. z o.o.
2997 zł

Fotel COMFORT L COMPACT®  Ze względu na jakość użytych materiałów i nowoczesny design, zapewnia nie tylko wysoki komfort siedzenia, ale także i długotrwałe użytkowanie. Zdecydowanie ułatwia wstawanie, zwłaszcza ludziom starszym. Z uwagi na swoje właściwości, doskonale nadaje się także dla osób ze (...)

więcej informacji
Fotel BUSINESS BUSINESS® Meden - Inmed Sp. z o.o.
2547 zł

Fotel BUSINESS BUSINESS®  To prestiżowa, elegancka i najwygodniejsza wersja produktu z serii Dr Jawny System®. Zapewnia doskonałą jakośd użytych materiałów, nowoczesny design oraz  niespotykany komfort siedzenia, tak ważny przy wielogodzinnej pracy. Profilaktyczne właściwości dają gwarancję satys (...)

więcej informacji
Fotel JUNIOR COMPACT® Meden - Inmed Sp. z o.o.
1997 zł

Fotel JUNIOR COMPACT®  Przeznaczony jest do profilaktyki dzieci i młodzieży, zarówno w domu, jaki i w trakcie uczestniczenia w zajęciach edukacyjnych, wymagających zachowania pozycji siedzącej w dłuższych okresach czasu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązao fotel zapewnia długotrwałe użytk (...)

więcej informacji
Fotel COMFORT L® Meden - Inmed Sp. z o.o.
2347 zł

Fotel COMFORT L® Ze względu na jakość użytych materiałów i nowoczesny design, zapewnia nie tylko wysoki komfort siedzenia, ale także i długotrwałe użytkowanie. Zdecydowanie ułatwia wstawanie, zwłaszcza ludziom starszym. Z uwagi na swoje właściwości, doskonale nadaje się także dla osób ze znaczną (...)

więcej informacji
Midmark 630 (Midmark) Anpexim F.H.

Midmark 630 (Midmark) Uniwersalny fotel zabiegowy przeznaczony do szerokiej gamy specjalności medycznych. jego zwarta estetyczna konstrukcja wywiera pozytywne wrażenie na pacjentach i wydatnie ułatwia pracę personelowi medycznemu. Szeroki zakres regulacji taki jak zmiana wysokości, Trendelenburg, (...)

więcej informacji
Fotele kardiologiczne INNOW

Fotele kardiologiczne Fotel kardiologiczny stacjonarny CЄ Dzieki regulacji oparcia i podnóżka fotel umożliwia dogodne ułożenie pacjenta.  Regulacja oparcia i części nożnej odbywa się z użyciem sprężyn gazowych. Fotel wyposażony jest w hydrauliczną regulację siedziska umożliwiajacą przech (...)

więcej informacji
Fotel diagnostyczno-zabiegowy BRISTOL MAID "PRAISTON"

      Używany, stan techniczny bardzo dobry,       Produkcji U.K,       Manualny,       Stelaż wykonany ze stali malowanej,       Oryginalna zmywalna tapicerka,       Płynna regulacja oparcia – sprężyna gazowa,       Płynna regulacja segmentu nożnego (dzielony),       Płynna regulacja podło (...)

więcej informacji
Fotele do dializy Medicor-Pol

                Fotel do Dializy, Chemioterapii, Transfuzji,                                            seria GOLEM DIA  Wymiary zewnętrzne w pozycji krzesła: 600x 800mm Wymiary zewnętrzne w pozycji leżanki: 600x1900mm Nośność150kg Waga:35-65kg Dostępne  modele GOLEM  DIA P S (...)

więcej informacji
1 2  

KATEGORIE (kliknij aby rozwinąć)

Sprzęt medyczny
Meble medyczne
Meble
Parawany
Podesty
Wieszaki