Detektory tętna płodu

Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślij zapytanie ofertowe

Detektory tętna płodu

 (produktów w bazie 32)
Detektor Tętna Płodu BT-200S… Medica 91 sp.j.

  - Prosty w obsłudze - Wyposażony w czułą sondę 2Mhz (do detekcji tętna płodu) - Ergonomiczny design, lekki i kompaktowy - Niska moc fali ultradźwiękowej - bezpieczna dla płodu i kobiety w ciąży - Automatyczne wyłączanie - Wbudowany akumulatorek (jonowo-litowy) - Precyzyjna detekcj (...)

więcej informacji
Detektor tętna BT-200 PIW Krzysztof Góral

Detektor tętna BT-200 Prosty w użyciu detektor tętna płodu w zestawie z torbą do przenoszenia. Posiada ekran LCD do wyświetlania tętna oraz stanu baterii. Ultra czuły przetwornik 2MHz. Wbudowany głośnik oraz wyjście do podłączenia słuchawek. Zasilanie 2 baterie AA 1.5V.

więcej informacji
Detektor Tętna Płodu Echo So… Medica 91 sp.j.

RĘCZNY DETEKTOR TĘTNA PŁODU Z WYŚWIETLACZEM LCD • Wyświetla tętno • Obsługiwany jedną ręką.   PULSACYJNA KONTROLA GŁĘBOKOŚCI • Zapewnia czysty dźwięk   PRZYCISK ZAMROŻENIA • Zamraża wynik ułatwiając jego spisanie   ŁATWY I BEZPIECZNY W OBSŁUDZE • Bezpieczna i skuteczna wiązka ultradźwiękó (...)

więcej informacji
Doptone UDT-20SD-R Medical Net Sp. z o.o.

Doptone UDT-20SD-R Służy do rutynowych badań akcji serca płodu przez lekarzy ginekologów, położników i położne. Jest to wysokiej czułości, ultradźwiękowy detektor tętna płodu z odczytem częstości tętna FHR. Można go używać od 10 tygodnia ciąży. Głowica szerokokątna, 7- elementowa, jest polecana t (...)

więcej informacji
Ultradźwiękowy detektor tętn… Mar-Med Medical Sp. z o.o. Sp. K.

Ultradźwiękowy detektor tętna BT 200 Ultradźwiękowy detektor tętna płodu pozwala zmierzyć częstość tętna płodu i pozwala usłyszeć odgłos serca już od 14 tygodnia ciąży. Najważniejsze cechy: * Czytelny wyświetlacz LCD * Wysokiej klasy czujnik ultradźwiękowy (10 krotnie czulszy od tradycyjnego (...)

więcej informacji
Cyfrowe detektory typu DR MIRO Sp. z o.o.

Cyfrowe detektory typu DR Wykorzystaj najbardziej zaawansowane systemy do radiografii cyfrowej, zapewniające najwyższą wydajność i łatwość obsługi. Firma Canon stworzyła między innymi przenośne detektory DR - wykorzystaj to!!! Najbardziej wszechstronne na świecie cyfrowe systemy DR to: -    S (...)

więcej informacji
Detektor tętna płodu Doptone… ERES MEDICAL

Przeznaczenie : Detektor tetna płodu UDT-20WD służy do rutynowych badań akcji serca płodu przez lekarzy ginekologów, położników i położne. Jest to wysokiej czułości, ultradźwiękowy detektor tętna płodu z odczytem częstości tętna FHR. Można go używać od 10 tygodnia ciąży. Główne cechy : - głowi (...)

więcej informacji
Detektor tętna płodu BabySo… ERES MEDICAL

Przeznaczenie : Detektory tętna płodu wykorzystywane są w praktyce ginekologicznej i położniczej. Podczas rutynowych wizyt kontrolnych w trakcie ciąży ginekolog, oprócz innych badań, dokonuje pomiaru tętna dziecka. Jest to jedno z podstawowych badań pozwalających na ocenę dobrostanu płodu. De (...)

więcej informacji
Detektor tętna płodu Doptone… ERES MEDICAL

Przeznaczenie : Doptone UDT-20D służy do rutynowych badań akcji serca płodu przez lekarzy ginekologów, położników i położne. Jest to wysokiej czułości, ultradźwiękowy detektor tętna płodu z odczytem częstości tętna FHR. Można go używać od 10 tygodnia ciąży. Główne cechy : - głowica BP2MHz - (...)

więcej informacji
Doptone UDT-20D-R Medical Net Sp. z o.o.

Doptone UDT-20D-R Służy do rutynowych badań akcji serca płodu przez lekarzy ginekologów, położników i położne. Jest to wysokiej czułości, ultradźwiękowy detektor tętna płodu z odczytem częstości tętna FHR. Można go używać od 10 tygodnia ciąży. Właściwości - głowica BP2MHz - wąskokątna, ogólne (...)

więcej informacji
Doptone UDT-20WD-R Medical Net Sp. z o.o.

Doptone UDT-20WD-R Służy do rutynowych badań akcji serca płodu przez lekarzy ginekologów, położników i położne. Jest to wysokiej czułości, ultradźwiękowy detektor tętna płodu z odczytem częstości tętna FHR. Można go używać od 10 tygodnia ciąży. Właściwości - głowica BWP2MHz - wąskokątna, wodo (...)

więcej informacji
UDT-300SD ERES MEDICAL

Przeznaczenie : UDT-300SD służy do rutynowych badań akcji serca płodu przez ginekologów, położników i położne. Jest to wysokiej jakości i czułości zasilany z sieci 230V ultradźwiękowy detektor tętna płodu. Można go używać od 10 tygodnia ciąży. Ma wbudowany układ ARC, który automatycznie optymalizuje (...)

więcej informacji
Detektor UDT-300SD Medical Net Sp. z o.o.

Detektor UDT-300SD Głowica ta ma wyjątkowo małą emisję ultradźwięków, 20 razy mniejszą niż dopuszczalna. Detektor posiada wyświetlacz czętości tętna FHR oraz unikalny układ ARC, automatycznie dostosowujący tor odbiorczy do sygnału serca. Użytkownik nie ma potrzeby reglacji głośności przy różnyc (...)

więcej informacji
Doptone UDT-20SD Medical Net Sp. z o.o.

Doptone UDT-20SD Służy do rutynowych badań akcji serca płodu przez lekarzy ginekologów, położników i położne. Jest to wysokiej czułości, ultradźwiękowy detektor tętna płodu z odczytem częstości tętna FHR. Można go używać od 10 tygodnia ciąży. Głowica szerokokątna, 7- elementowa, jest polecana tam (...)

więcej informacji
Detektor tętna płodu Sonolin… ERES MEDICAL

Przeznaczenie : Detektor tętna płodu Sonoline B jest przeznaczony dla ginekologów i położnych jak również dla wymagających osób do użytku domowego. Posiada cyfrowy wyświetlacz LCD, wbudowany głośnik, niezależną sondę oraz trzy tryby pracy. Pozwala na jednoczesny pomiar i odsłuch tętna płodu.Urządz (...)

więcej informacji
Detektor tętna płodu Sonolin… P&P CITO SP. Z O.O
190,81 zł

Seria Sonoline to ultrasonograficzne detektory tętna płodu do rutynowej kontroli położniczej przeznaczone dla położnych jak i matek w ciąży.  Model A to prosty detektor wyposażony głośnik umożliwiający odsłuch bicia serca dziecka   - lekki, przenośny z głowicą na długim kab (...)

więcej informacji
Detektor tętna płodu Doptone… ERES MEDICAL

Przeznaczenie : Detektor tętna płodu UDT-20SD służący do rutynowych badań akcji serca płodu przez lekarzy ginekologów, położników i położne. Jest to wysokiej czułości, ultradźwiękowy detektor tętna płodu z odczytem częstości tętna FHR. Można go używać od 10 tygodnia ciąży. Głowica szerokokątna, 7- e (...)

więcej informacji
Doptone UDT-20D Medical Net Sp. z o.o.

Doptone UDT-20D Służy do rutynowych badań akcji serca płodu przez lekarzy ginekologów, położników i położne. Jest to wysokiej czułości, ultradźwiękowy detektor tętna płodu z odczytem częstości tętna FHR. Można go używać od 10 tygodnia ciąży. Właściwości - głowica BP2MHz - wąskokątna, ogólnego (...)

więcej informacji
Detektor tętna płodu Sonolin… P&P CITO SP. Z O.O
418,42 zł

Urządzenie przeznaczone dla  odsłuchu tętna płodu w gabinecie, lub w domu. Aparat wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz LCD pokazujący wartość liczbową oraz wykres tętna płodu.  Detektor pozwala na jednoczesny pomiar  tętna płodu i jego odsłuch.  Posiada wbudowany głośnik, niezależną s (...)

więcej informacji
UDT-300D ERES MEDICAL

Przeznaczenie : UDT-300D służy do rutynowych badań akcji serca płodu przez ginekologów, położników i położne. Jest to wysokiej jakości i czułości zasilany z sieci 230V ultradźwiękowy detektor tętna płodu. Można go używać od 10 tygodnia ciąży. Ma wbudowany układ ARC, który automatycznie optymalizuje (...)

więcej informacji
UDT-300 z zapisem ERES MEDICAL

Przeznaczenie : UDT-300 z zapisem to detektor tetna płodu służący do rutynowych badań akcji serca płodu przez ginekologów, położników i położne. Jest to wysokiej jakości i czułości zasilany z sieci 230V ultradźwiękowy detektor tętna płodu pełniący także funkcję kardiotokografu bez rejestracji skurcz (...)

więcej informacji
Detektor UDT-300D Medical Net Sp. z o.o.

Detektor UDT-300D Służy do rutynowych badań akcji serca płodu przez ginekologów, położników i położne.  Jest to wysokiej jakości i czułości zasilany z sieci 230V ultradźwiękowy detektor tętna płodu.  Można go używać od 10 tygodnia ciąży. Ma wbudowany układ ARC, który automatycznie optymalizuje od (...)

więcej informacji
Detektor tętna płodu FD-10D … Medical Net Sp. z o.o.

Detektor tętna płodu FD-10D BabyPulse. Właściwości - impulsowy detektor tętna płodu - kompaktowa budowa tzn. głowica, głośnik oraz cała elektronika zespolone w jednej obudowie - wysoka czułość, od 10 tygodnia ciąży - automatyczna i ręczna regulacja głośności - niski poziom szumów - czysty d (...)

więcej informacji
Detektor BTL-FC 100 Medical Net Sp. z o.o.

Detektor BTL-FC 100 Podstawowe właściwości - bardzo wysoka czułość badania częstości tętna płodu - niskie promieniowanie głowicy ultradźwiękowej - zastosowanie już od 12 tygodnia życia płodu - 3-segmentowy ekran numeryczny - bateria 9V, głośnik i żel w zestawie - regulacja głośności Para (...)

więcej informacji
UDT BTL FC100 Babycare BTL Polska Sp. z o.o.

Przenośny detektor tętna płodu o wysokiej czułości Numer katalogowy: P332.002v100 podstawowe właściwości bardzo wysoka czułość badania częstości płodu niskie promieniowanie głowicy ultradźwiękowej zastosowanie już od 12 tygodnia życia płodu 3-segmentowy ekran numeryczny (...)

więcej informacji
1 2  

KATEGORIE (kliknij aby rozwinąć)

Sprzęt medyczny
Ginekologia i położnictwo
Cewniki
Fantomy
Testy
żele