Aparaty do terapii uderzeniowej

Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślij zapytanie ofertowe

Aparaty do terapii uderzeniowej

 (produktów w bazie 9)
Aparaty do rehabilitacji diabetologicznej Meden - Inmed Sp. z o.o.

Aparaty do rehabilitacji diabetologicznej W ofercie : MOTOmed gracile 12 urządzenie dla dzieci, do treningu pasywnego i aktywnego rąk i nóg Urządzenie do treningu nóg, z bezpiecznym zapięciem stóp, z usztywniającymi prowadnicami do podudzi, z uchwytem do treningu, z wielofunkcyjnym wy (...)

więcej informacji
Aparat do terapii falą uderzeniową Rosetta ESWT BardoMed Sp. z o.o.

Aparat do terapii falą uderzeniową Rosetta ESWT Cena zawiera koszty transportu. Standardowe wyposażenie zawiera 2 aplikatory. Aparat do terapii falą uderzeniową Rosetta ESWT jest jedynym w Polsce aparatem z 2 niezależnymi kanałami umożliwiającymi jednoczesną terapię 2 pacjentów. Koszt (...)

więcej informacji
BTL-5000 SWT POWER BTL Polska Sp. z o.o.

aparat do terapii falami uderzeniowymi SWT Nowoczesny skuteczny aparat do zwalczania przewlekłego bólu związanego z układem mięśniowo-szkieletowym Szybka ulga w bólu i przywracanie sprawności ruchowej Główne obszary zastosowań: ortopedia, rehabilitacja, medycyna sportowa Numer ka (...)

więcej informacji
PiezoWave MIRO Sp. z o.o.

PiezoWave – łagodna terapia chronicznego bólu!! PiezoWave firmy Richard Wolf to kompaktowy, przenośny aparat do ESWT i TPST - pozaustrojowego leczenia schorzeń z grupy entezopatii oraz leczenia przewlekłych bólów mięśniowych przy pomocy fali ciśnieniowej. Poniżej szczegóły charakteryzujące to (...)

więcej informacji
BTL SWT+HIL 7W COMBI BTL Polska Sp. z o.o.

TERAPIA FALAMI UDERZENIOWYMI + LASER WYSOKOENERGETYCZNY BTL SWT+HIL 7W  jedyny taki aparat na świecie unikalne połączenie dwóch najskuteczniejszych terapii w jednym aparacie bardzo szeroki zakres wskazań klinicznych możliwość połączenia fali uderzeniowej i lasera wysokoenergetycz (...)

więcej informacji
Aparat do terapii falą uderzeniową ERES MEDICAL

Kimatur to zaawansowane technologicznie urządzenie do terapii falą uderzeniową  renomowanej niemieckiej firmy z tradycjami.  Aparat wykorzystujące najnowsze osiągnięcia naukowe w tej dziedzinie. Precyzyjnie sterowany system pneumatyczny generuje terapeutyczne fale uderzeniowe o energii sięgającej na (...)

więcej informacji
Fala uderzeniowa Mobile RPW P&P CITO SP. Z O.O
40900 zł

Fala Mobile RPW Nowoczesne, przenośne urządzenie do terapii falą uderzeniową. Lekka konstrukcja oraz kompaktowa budowa czynią go idealnym rozwiązaniem w terapii domowej oraz w medycynie sportowej. Podświetlane wyświetlacze (oddzielne dla każdego parametru terapii) oraz ergonomiczne rozmies (...)

więcej informacji
Fala uderzeniowa Intelect RPW P&P CITO SP. Z O.O
70000 zł

Intelect RPW Nowoczesne urządzenie do terapii falą uderzeniową. Dwa kanały wyjściowe umożliwiają równoczesne podłączenie dwóch aplikatorów. Aparat zintegrowany z wózkiem jezdnym wyposażonym w 4 koła jezdne, w tym 2 z hamulcem. W dolnej części wózka znajduje się praktyczna szuflada na akcesoria. (...)

więcej informacji
Aparat do terapii falą uderzeniową Enraf Nonius Endopuls 811 BardoMed Sp. z o.o.

Aparat do terapii falą uderzeniową Enraf Nonius Endopuls 811 Cena zawiera koszty transportu.  Aparat posiada 4 lata gwarancji! Enraf Nonius Endopuls 811 nowoczesny aparat przeznaczony do terapii falą uderzeniową. Generowanie fali opiera się na mechanizmie elektromagnetycznej dzięk (...)

więcej informacji

KATEGORIE (kliknij aby rozwinąć)

Sprzęt medyczny
Rehabilitacja i fizykoterapia (sprzęt rehabilitacyjny)
Atlasy
Fango
Fantomy
Fotele
Rotory
RSWT