Aparaty do terapii uderzeniowej

Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Aparaty do terapii uderzeniowej

 (produktów w bazie 9)
Aparaty do rehabilitacji diabetologicznejMeden - Inmed Sp. z o.o.

Aparaty do rehabilitacji diabetologicznej W ofercie : MOTOmed gracile 12 urządzenie dla dzieci, do treningu pasywnego i aktywnego rąk i nóg Urządzenie do treningu nóg, z bezpiecznym zapięciem stóp, z usztywniającymi prowadnicami do podudzi, z uchwytem do treningu, z wielofunkcyjnym wy (...)

więcej informacji
Aparat do terapii falą uderzeniową Enraf Nonius Endopuls 811BardoMed Sp. z o.o.

Aparat do terapii falą uderzeniową Enraf Nonius Endopuls 811 Cena zawiera koszty transportu.  Aparat posiada 4 lata gwarancji! Enraf Nonius Endopuls 811 nowoczesny aparat przeznaczony do terapii falą uderzeniową. Generowanie fali opiera się na mechanizmie elektromagnetycznej dzięk (...)

więcej informacji
Fala uderzeniowa Intelect RPWP&P CITO SP. Z O.O
70000 zł

Intelect RPW Nowoczesne urządzenie do terapii falą uderzeniową. Dwa kanały wyjściowe umożliwiają równoczesne podłączenie dwóch aplikatorów. Aparat zintegrowany z wózkiem jezdnym wyposażonym w 4 koła jezdne, w tym 2 z hamulcem. W dolnej części wózka znajduje się praktyczna szuflada na akcesoria. (...)

więcej informacji
BTL SWT+HIL 7W COMBIBTL Polska Sp. z o.o.

TERAPIA FALAMI UDERZENIOWYMI + LASER WYSOKOENERGETYCZNY BTL SWT+HIL 7W  jedyny taki aparat na świecie unikalne połączenie dwóch najskuteczniejszych terapii w jednym aparacie bardzo szeroki zakres wskazań klinicznych możliwość połączenia fali uderzeniowej i lasera wysokoenergetycz (...)

więcej informacji
PiezoWaveMIRO Sp. z o.o.

PiezoWave – łagodna terapia chronicznego bólu!! PiezoWave firmy Richard Wolf to kompaktowy, przenośny aparat do ESWT i TPST - pozaustrojowego leczenia schorzeń z grupy entezopatii oraz leczenia przewlekłych bólów mięśniowych przy pomocy fali ciśnieniowej. Poniżej szczegóły charakteryzujące to (...)

więcej informacji
Aparat do terapii falą uderzeniową Rosetta ESWTBardoMed Sp. z o.o.

Aparat do terapii falą uderzeniową Rosetta ESWT Cena zawiera koszty transportu. Standardowe wyposażenie zawiera 2 aplikatory. Aparat do terapii falą uderzeniową Rosetta ESWT jest jedynym w Polsce aparatem z 2 niezależnymi kanałami umożliwiającymi jednoczesną terapię 2 pacjentów. Koszt (...)

więcej informacji
Fala uderzeniowa Mobile RPWP&P CITO SP. Z O.O
40900 zł

Fala Mobile RPW Nowoczesne, przenośne urządzenie do terapii falą uderzeniową. Lekka konstrukcja oraz kompaktowa budowa czynią go idealnym rozwiązaniem w terapii domowej oraz w medycynie sportowej. Podświetlane wyświetlacze (oddzielne dla każdego parametru terapii) oraz ergonomiczne rozmies (...)

więcej informacji
BTL-5000 SWT POWER BTL Polska Sp. z o.o.

aparat do terapii falami uderzeniowymi SWT Nowoczesny skuteczny aparat do zwalczania przewlekłego bólu związanego z układem mięśniowo-szkieletowym Szybka ulga w bólu i przywracanie sprawności ruchowej Główne obszary zastosowań: ortopedia, rehabilitacja, medycyna sportowa Numer ka (...)

więcej informacji
Aparat do terapii falą uderzeniowąERES MEDICAL

Kimatur to zaawansowane technologicznie urządzenie do terapii falą uderzeniową  renomowanej niemieckiej firmy z tradycjami.  Aparat wykorzystujące najnowsze osiągnięcia naukowe w tej dziedzinie. Precyzyjnie sterowany system pneumatyczny generuje terapeutyczne fale uderzeniowe o energii sięgającej na (...)

więcej informacji

KATEGORIE (kliknij aby rozwinąć)

Sprzęt medyczny
Rehabilitacja i fizykoterapia (sprzęt rehabilitacyjny)
Atlasy
Elektrody
Fango
Fantomy
Fotele
Rotory
RSWT