Aparaty do terapii uderzeniowej

Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślij zapytanie ofertowe

Aparaty do terapii uderzeniowej

 (produktów w bazie 12)
Fala uderzeniowa Mobile RPW P&P CITO SP. Z O.O
40900 zł

Fala Mobile RPW Nowoczesne, przenośne urządzenie do terapii falą uderzeniową. Lekka konstrukcja oraz kompaktowa budowa czynią go idealnym rozwiązaniem w terapii domowej oraz w medycynie sportowej. Podświetlane wyświetlacze (oddzielne dla każdego parametru terapii) oraz ergonomiczne rozmies (...)

więcej informacji
Aparat do terapii falą uderz… ERES MEDICAL

Kimatur to zaawansowane technologicznie urządzenie do terapii falą uderzeniową  renomowanej niemieckiej firmy z tradycjami.  Aparat wykorzystujące najnowsze osiągnięcia naukowe w tej dziedzinie. Precyzyjnie sterowany system pneumatyczny generuje terapeutyczne fale uderzeniowe o energii sięgającej na (...)

więcej informacji
PiezoWave MIRO Sp. z o.o.

PiezoWave – łagodna terapia chronicznego bólu!! PiezoWave firmy Richard Wolf to kompaktowy, przenośny aparat do ESWT i TPST - pozaustrojowego leczenia schorzeń z grupy entezopatii oraz leczenia przewlekłych bólów mięśniowych przy pomocy fali ciśnieniowej. Poniżej szczegóły charakteryzujące to (...)

więcej informacji
Fala uderzeniowa Intelect RPW P&P CITO SP. Z O.O
70000 zł

Intelect RPW Nowoczesne urządzenie do terapii falą uderzeniową. Dwa kanały wyjściowe umożliwiają równoczesne podłączenie dwóch aplikatorów. Aparat zintegrowany z wózkiem jezdnym wyposażonym w 4 koła jezdne, w tym 2 z hamulcem. W dolnej części wózka znajduje się praktyczna szuflada na akcesoria. (...)

więcej informacji
enPuls PEM Medic

enPuls Nowoczesny, innowacyjny aparat do terapii falami uderzeniowymi Opis działania: Unikalny system technologiczny - fala uderzeniowa generowana przez impuls elektromagnetyczny bez potrzeby docisku. Aparat enPuls wytwarza fale uderzeniowe za pomocą ergonomicznego aplikatura i przenosi je s (...)

więcej informacji
ShockMaster 500 PEM Medic

ShockMaster 500 Urządzenie do terapii radialną falą uderzeniową RSWT (Radial Shock Wave Therapy) Opis działania: Terapia falą uderzeniową RSWT jest nowoczesną i wysoce efektywną metodą zabiegową. Pneumatycznie generowane impulsy akustyczne są aplikowane na dużej powierzchni ciała przy pomocy (...)

więcej informacji
BTL-5000 SWT POWER PEM Medic

BTL-5000 SWT POWER Terapia falami uderzeniowymi BTL-SWT Zasada działania: Fale uderzeniowe są akustycznymi falami przenoszącymi energię w bolące miejsca. Dzięki nim następują procesy leczenia i regeneracji. Fala uderzeniowa charakteryzuje się skokowym wzrostem ciśnienia, wysoką amplitudą i (...)

więcej informacji
ShockMaster 300 Ronomed Sp. J

ShockMaster 300   Przenośny aparat do terapii RSWT z jedną głowicą zabiegową wyposażoną w dwie końcówki zabiegowe: 15 mm i D-ACTOR 20 mm S, wbudowany kompresor powietrzny. Bezbolesne i innowacyjne leczenie urazów i schorzeń występujących w ortopedii, rehabilitacji, reumatologii i chirurgii za (...)

więcej informacji
BTL-5000 SWT TOPLINE Ronomed Sp. J

BTL-5000 SWT TOPLINE   Aparat do terapii falami uderzeniowymi SWT z kolorowym ekranem dotykowym 5,7”. Cena obejmuje: aparat BTL-6000 SWT TOPLINE, wbudowany w aparat kompresor powietrzny, aplikator SWT, uchwyt do aplikatora, żel 300ml, przekaźniki fali uderzeniowej, pen-pointer, zasilacz. (...)

więcej informacji
BTL-5000 SWT BASIC Ronomed Sp. J

BTL-5000 SWT BASIC   Aparat do terapii falami uderzeniowymi SWT z kolorowym ekranem dotykowym 5,7”. Cena obejmuje: aparat BTL-5000 SWT BASIC, kompresor powietrzny z modułem SWT BASIC, stolik BTL-physio do aparatu i kompresora, aplikator SWT, zestaw do regeneracji aplikatora, uchwyt do aplikato (...)

więcej informacji
ShockMaster 500 Ronomed Sp. J

 ShockMaster 500 Aparat do terapii RSWT z jedną głowicą zabiegową wyposażona w dwie końcówki zabiegowe: 15 mm i D-ACTOR 20 mm S, kompresorem olejowym i wózkiem. Bezbolesne i innowacyjne leczenie urazów i schorzeń występujących w ortopedii, rehabilitacji, reumatologii i chirurgii za pomocą t (...)

więcej informacji
BTL-5000 SWT POWER Ronomed Sp. J

BTL-5000 SWT POWER    Jedna dowolna dodatkowa terapia oraz stolik GRATIS!! (elektroterapia lub ultradźwięk z głowicą 5 cm2 lub laser z sondą IR lub magnetoterapia z wybranym aplikatorem) Aparat do terapii falami uderzeniowymi SWT z kolorowym ekranem dotykowym 8,4”. Cena obejmuje: aparat BTL-5 (...)

więcej informacji

KATEGORIE (kliknij aby rozwinąć)

Sprzęt medyczny
Rehabilitacja i fizykoterapia (sprzęt rehabilitacyjny)
Atlasy
Fango
Fantomy
Fotele
Rotory
RSWT