Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Serwis i naprawa aparatury medycznej

 (produktów w bazie 5)
Serwis sprzętu i aparatury medycznejMedicor-Pol

Firma Medicor-Pol ZTM wykonuje naprawy, przeglądy, remonty i konserwację sprzętu i aparatury medycznej Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, dzięki której gwarantujemy swoim Klientom sprawną i profesjonalną obsługę, służymy doradztwem oraz orzecznictwem i konsultacją dotyczącą aparatury w tym: • elek (...)

więcej informacji
GRAWEROWANIE NARZĘDZI CHIRURGICZNYCHELMI Systemy Automatyki

Świadczymy usługi grawerowania narzędzi chirurgicznych dowolnym oznaczeniem wymaganym  przez klienta: napis słowny, kod 2D,i in. Dysponujemy profesjonalną znakowarką laserową i pracownikami przeszkolonymi z zakresu znakowania właśnie narzędzi chirurgicznych. Usługę wykonujemy na miejscu u klienta, b (...)

więcej informacji
MODERNIZACJA i SERWIS STERYLIZATORÓWELMI Systemy Automatyki

Przeprowadzamy modernizacje głównie sterylizatorów parowych, tak by dopasować stare urządzenia do współczesnych wymogów i umożliwić im łączność z rozwiązaniami informatycznymi. Mamy duże doświadczenie w tej dziedzinie i dysponujemy imponującymi osiągnięciami w branży farmaceutycznej, która jak powsz (...)

więcej informacji
USŁUGA WALIDACJIELMI Systemy Automatyki

Świadczymy usługi walidacji sterylizatorów parowych i systemów informatycznych. Posiadamy szerokie doświadczenie w tej dziedzinie. Przygotowujemy komplet niezbędnej dokumentacji.

więcej informacji
Serwis aparatury"byt - med" P.H.U. Spółka z o.o.

Oferta Nasza obejmuje kompleksową obsługę sprzętu medycznego Mamy przyjemność zaoferować usługi w zakresie: remontów, napraw , konserwacji, przeglądów z pomiarami bezpieczeństwa elektrycznego urządzeń i aparatów medycznych . Prowadzimy sprzedaży aparatury medycznej zapewniając serwis gwarancyjny i p (...)

więcej informacji

KATEGORIE (kliknij aby rozwinąć)

Sprzęt medyczny
Dermatologia
Rotory
RSWT
Tomografy