Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Informatyzacja placówek medycznych

 (produktów w bazie 18)
System komunikacyjny ORICSKONKRET

Zwiększona wydajność i lepszy ogląd sytuacji dzięki zaawansowanej technologii komunikacyjnej. Multimedialna i interaktywna tele-prezentacja. ORICSŸ transmituje operacje chirurgiczne z wykorzystaniem sieci, na żywo i w telewizyjnej jakości wideo. Możliwa jest także transmisja obrazu endoskopow (...)

więcej informacji
TeraReconMIRO Sp. z o.o.

TeraRecon  - przetwarzanie danych obrazowych Najwyższa technologia, ergonomia i wszechstronne możliwości TeraRecon to, w pełni uniwersalna stacja robocza najwyższej klasy. Zabierz ze sobą stację roboczą Twojego szpitala wszędzie tam, gdzie sięga Internet. System Aquarius™ produkcji firmy T (...)

więcej informacji
System Radiologiczny RIS/PACS"FARUM" S.A. Fabryka Aparatury Rent…

System radiologiczny NetRAAD jest zintegrowanym systemem badań obrazowych integrującym wszystkie urządzenia obrazowe w jedną sieć PACS. Stanowi połączenie systemu PACS z Teleradiologią i Systemem Zarządzania Zakładem Diagnostyki Obrazowej. W jednym systemie otrzymują Państwo wszelkie funkcje niezbę (...)

więcej informacji
System video i kamer CHROMOVISION KONKRET

ChromoVision® jest wysokiej jakości jednoprocesorowym systemem kamer. Najnowsza generacja ChromoVision® oferuje doskonałe możliwości przechwytywania obrazu. Intuicyjny interfejs pozwala zespołowi chirurgicznemu w pełni skupić się na pacjencie, a nie na obsłudze urządzeń. Możliwość wyboru jedn (...)

więcej informacji
Oprogramowanie do rozliczania z NFZ"FARUM" S.A. Fabryka Aparatury Rent…

Optymalizator JGP •Oblicza wartości punktowe usług medycznych •Uwzględnia umowę szpitala z NFZ •Dostęp do danych statystycznych •Powszechny dostęp - szpitale/lekarze mają do niego dostęp przez witrynę www.uhc.pl •Od 01 lipca 2008 r. do chwili obecnej użytkownicy Optymalizatora JGP przeanal (...)

więcej informacji
System RIS/PACSMIRO Sp. z o.o.

System RIS/PACS To bezpieczny przepływ danych, integracja z systemami klinicznymi i administracyjnymi, struktura modułowa. RIS Kompleksowe rozwiązania dla Zakładów Diagnostyki Obrazowej W erze radiologii cyfrowej, stale wzrastających wymagań pacjentów i lekarzy, jak i coraz większej ilości (...)

więcej informacji
MiniPACS MIRO Sp. z o.o.

MiniPACS - nowoczesne opcje archiwizacji NOWOŚĆ, NOWOŚĆ  - system MiniPACS jest szybkim, kompletnym i prostym w obsłudze rozwiązaniem dla Twojego gabinetu. Dzięki niemu przechowywanie, przeglądanie i dystrybucja obrazów DICOM oraz raportów badań medycznych będzie prosta jak nigdy dotąd. Fir (...)

więcej informacji
System Szpitalny HIS"FARUM" S.A. Fabryka Aparatury Rent…

CliniNET to kompleksowy system informatyczny składający się z części medycznej, administracyjnej oraz zarządczej.  W ramach części medycznej system składa się się z modułów podstawowych, obsługujących ruch chorych pacjentów, stanowiących rdzeń i fundament całego rozwiązania oraz modułów specjalizo (...)

więcej informacji
Informatyka w ochronie zdrowiaPhilips Polska Sp. z o.o. Philips M…

Więcej informacji pod linkiem.

więcej informacji
SYSTEM INFORMATYCZNY MEDOK CSELMI Systemy Automatyki

MEDOK CS służy do zarządzania całym obiegiem narzędzi chirurgicznych na terenie szpitala, za jego pośrednictwem dokumentacja z przeprowadzonych procesów i czynności jest prowadzona elektroniczne i odpowiednio zabezpieczona na serwerze.Komputerowe zarządzanie procesem dekontaminacji pomaga placówce m (...)

więcej informacji
STATdx - radiologiczna baza wiedzy on-lineAlteris S.A.

Alteris jest dystrybutorem STATdx - radiologicznej bazy wiedzy stworzonej przez czołowych, uznanych na całym świecie specjalistów z poszczególnych dziedzin radiologii. STATdx jest oparty na powszechnie cenionych wydawnictwach Amirsys autorstwa sław światowej radiologii takich jak: A.G. Osborn J.S. R (...)

więcej informacji
Alteris IIAlteris S.A.

Alteris II jest zintegrowanym systemem informatycznym łączącym funkcje aplikacji klasy RIS/PACS umożliwiającym pełne wsparcie działania zakładu diagnostyki obrazowej. Funkcjonalności systemu Alteris II obejmują zarówno proces przepływu pracy i obiegu dokumentów, jak i proces przechowywania, udos (...)

więcej informacji
APILKACJA MEDOK FMELMI Systemy Automatyki

MEDOK FM to aplikacja kierowana do działów aparatury medycznej. Aplikacja posiada szeroką funkcjonalność, pozwalającą na zarządzanie posiadanym sprzętem medyczno - technicznym zgodnie z obowiązującą ustawą o wyrobach medycznych (art. 90.1) oraz europejską dyrektywą 93/42.

więcej informacji
Alteris Advanced - RIS / PACS / WEB / TeleradiologiaAlteris S.A.

Rozbudowany  Radiologiczny System Informacyjny RIS połączony z zaawansowanym technologicznie  Systemem Archiwizacji i Transmisji Obrazów PACS oraz modułem web dystrybucji. Dedykowane funkcjonalności dla pracowni radiologii klasycznej, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego oraz medycyny nu (...)

więcej informacji
Alteris Connect - przyłącz się!Alteris S.A.

Alteris jest producentem pierwszego w Polsce użytego w dużej skali systemu teleradiologii. Obecnie technologią Alteris posługuje się czterech czołowych dostawców usług teleradiologicznych w Polsce.   Największy w Polsce usługodawca teleradiologiczny korzysta z technologii Alteris - Voxel S.A. wyk (...)

więcej informacji
Alteris OsirixAlteris S.A.

Alteris OsiriX wkracza na rynek! Legendarny OsiriX, rewolucyjna stacja postprocessingowa na platformę Apple debiutuje na polskim rynku jako dopuszczona do użytku diagnostycznego stacja robocza. Alteris OsiriX to łatwość użycia, polskie menu i dokumentacja. Ciesząca się ogromnym zainteresowaniem naj (...)

więcej informacji
Usługi teleradiologiiDiamedica

Od początku 2012 roku zajmujemy się opisywaniem klasycznych zdjęć rentgenowskich w systemie teleradiologii.Dysponujemy zespołem doświadczonych radiologów, z wieloletnią praktyką w placówkach klinicznych, szpitalnych i ambulatoryjnych.Standardowy czas wykonania diagnozy w trybie zwykłym nie przekracz (...)

więcej informacji
Pro-ControlPro-Project

Bezproblemowo połączysz się z archiwum PACS – komunikacja DICOM.   Program utworzy dla Ciebie przejrzyste archiwum wyników testów dowolnej ilości urządzeń radiologicznych – koniec z tysiącem papierowych formularzy, wszystko jest na twoim komputerze.   Program przeanalizuje za Ciebie w sposób szy (...)

więcej informacji