Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Projektowanie

 (produktów w bazie 6)
projekty i instalacje systemów rurociągowych do gazów medycznychMultimed

projekty i instalacje systemów rurociągowych do gazów medycznych Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze jednostek służby zdrowia. Obsługę inwestycji prowadzimy na wszystkich etapach, od wykonania projektu technicznego, przez montaż systemu rurociągowego w danym obiekcie, po badania i odbió (...)

więcej informacji
Projektowanie i wyposarzenie wnętrz z MIROMIRO Sp. z o.o.

Projektowanie i wyposarzenie wnętrz z MIRO Projektujemy od A do Z Dobrze zorganizowany i wyposażony gabinet lekarski to klucz do sukcesu działalności zarówno małych, prywatnych gabinetów, jak i dużych ośrodków służby zdrowia. Firma MIRO oferuje wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny, ale także z (...)

więcej informacji
Projektowanie i montaż instalacji gazów medycznychRaj-Pol Medical

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze jednostek służby zdrowia. Jako przedstawiciel firmy Medicop dostarczamy nowoczesne rozwiązania technologiczne a dzięki współpracy z doświadczoną kadrą inżynierską zapewniamy obsługę inwestycji  na wszystkich etapach, od wykonania projektu technicznego, prze (...)

więcej informacji
Klatka FaradayaAlteris S.A.

Nowoczesna pracownia diagnostyki obrazowej w specjalistycznym szpitalu nie może obejść się bez aparatury do rezonansu magnetycznego (MR). Pracownie rezonansu magnetycznego wymagają specjalnej ochrony przed zakłóceniami wywoływanymi przez zewnętrzne pola elektromagnetyczne – muszą być zamknięte w (...)

więcej informacji
Pracownia projektowa HOSPLANPracownia projektowa HOSPLAN

Projekty obiektów medycznych. Pracownia projektowa HOSPLAN Projektowanie architektoniczne wraz z opracowaniami branżowymi, technologii medycznej, wnętrz, oświetlenia. Pracownia projektuje różnego rodzaju budynki, jednak specjalizuje się w obiektach medycznych : przychodniach specjalistycznych, (...)

więcej informacji
Usługi architektoniczne BriksBriks Biuro Architektoniczne

Briks Biuro Architektoniczne to zespół architektów, inżynierów i projektantów różnych branż – specjalistów w swoich dziedzinach, dla których projektowanie to nie tylko zawód, ale i pasja.  Umiemy twórczo rozwiązywać problemy, nie boimy się nowych wyzwań. Szukamy najlepszych pomysłów, doradz (...)

więcej informacji