Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Projektowanie

 (produktów w bazie 6)
projekty i instalacje systemów rurociągowych do gazów medycznychMultimed

projekty i instalacje systemów rurociągowych do gazów medycznych Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze jednostek służby zdrowia. Obsługę inwestycji prowadzimy na wszystkich etapach, od wykonania projektu technicznego, przez montaż systemu rurociągowego w danym obiekcie, po badania i odbió (...)

więcej informacji
Projektowanie i wyposarzenie wnętrz z MIROMIRO Sp. z o.o.

Projektowanie i wyposarzenie wnętrz z MIRO Projektujemy od A do Z Dobrze zorganizowany i wyposażony gabinet lekarski to klucz do sukcesu działalności zarówno małych, prywatnych gabinetów, jak i dużych ośrodków służby zdrowia. Firma MIRO oferuje wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny, ale także z (...)

więcej informacji
Klatka FaradayaAlteris S.A.

Nowoczesna pracownia diagnostyki obrazowej w specjalistycznym szpitalu nie może obejść się bez aparatury do rezonansu magnetycznego (MR). Pracownie rezonansu magnetycznego wymagają specjalnej ochrony przed zakłóceniami wywoływanymi przez zewnętrzne pola elektromagnetyczne – muszą być zamknięte w (...)

więcej informacji
Projektowanie i montaż instalacji gazów medycznychRaj-Pol Medical

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze jednostek służby zdrowia. Jako przedstawiciel firmy Medicop dostarczamy nowoczesne rozwiązania technologiczne a dzięki współpracy z doświadczoną kadrą inżynierską zapewniamy obsługę inwestycji  na wszystkich etapach, od wykonania projektu technicznego, prze (...)

więcej informacji
Pracownia projektowa HOSPLANPracownia projektowa HOSPLAN

Projekty obiektów medycznych. Pracownia projektowa HOSPLAN Projektowanie architektoniczne wraz z opracowaniami branżowymi, technologii medycznej, wnętrz, oświetlenia. Pracownia projektuje różnego rodzaju budynki, jednak specjalizuje się w obiektach medycznych : przychodniach specjalistycznych, (...)

więcej informacji
Usługi architektoniczne BriksBriks Biuro Architektoniczne

Briks Biuro Architektoniczne to zespół architektów, inżynierów i projektantów różnych branż – specjalistów w swoich dziedzinach, dla których projektowanie to nie tylko zawód, ale i pasja.  Umiemy twórczo rozwiązywać problemy, nie boimy się nowych wyzwań. Szukamy najlepszych pomysłów, doradz (...)

więcej informacji