Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Sprzęt pomiarowy do radiologii

 (produktów w bazie 35)
Pro-RTG AEC PMMAMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Zestaw płyt PMMA do kontroli działania systemu Automatycznej Kontroli Ekspozycji (AEC). Dane techniczne: - 9szt. 240x240x20mm - 1szt. 240x240x10mm - 2szt. 240x240x5mm   Wykonane z przeźroczystego PMMA opcjonalna jednorodna płyta z najczystrzego Al o wymiarach 240x240x25mm (Pro-RTG AEC 25 Al) P (...)

więcej informacji
Pro-Slit (slit kamera)Pro-Project

Pro-Slit (slit kamera) Fantom Pro-Slit to tak zwana slit camera do pomiaru ogniska lampy rentgenowskiej. Jej ogromną  przewagą nad fantomami typu star jest dokładność oraz fakt, iż fantomem Pro-Slit można mierzyć ognisko dowolnej wielkości.   Dane techniczne: szczelina o szerokości 0.01mm, długo (...)

więcej informacji
Fantom Pro-AlfaMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Fantom Pro-Alfa służy do pomiarów w radiografii ogólnej i fluoroskopii. Umozliwia pomiar parametrów takich jak: - kolimacja i geometria wiązki - pozycja i rozmiar efektywnego pola promieniowania - dynamiczny kontrast obrazu - rozdzielczość przestrzenna elementów o wysokim i niskim kontraście - zniek (...)

więcej informacji
dozymetr Unfors ThinXPro-Project

dozymetr Unfors ThinX Urządzenie ThinX RAD firmy Unfors zostało zoptymalizowane aby sprostać podstawowym wymaganiom wielo-parametrowego instrumentu dla jednoczesnego pomiaru dawki, mocy dawki, kVp, HVL, czasu naświetlania oraz impulsów. Wszystkie parametry są wyświetlane na dużym, wygodnym wyświ (...)

więcej informacji
DAP W1 PEHAMED dawkomierzMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Przezroczysta komora jonizacyjna z zintegrowaną elektroniką i wbudowanym wyświetlaczem. Dawkomierz DAP W1 został zaprojektowany do zamontowania go w szynach kolimatora aparatu rentgenowskiego w celu pomiaru wartości dawki DAP w badaniach radiologicznych. Dawkomierz jest łatwy w montażu - montaż może (...)

więcej informacji
Detektor MammograficznyMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Detektor kompatybilny z dozymetrem ALPHA plus, słuzy do wykonywania testów stałości (testów podstawowych) analogowych i cyfrowych mammografów. zakres energii: 24kV - 40kV Efektywna moc dawki: 0,1mGy/s - 500mGy/s

więcej informacji
fantom Pro-DigiPro-Project

fantom Pro-Digi Fantom do przeprowadzania testów podstawowych, fizycznych parametrów aparatów rentgenowskich w cyfrowej i ucyfrowionej radiografii ogólnej, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia i polską normą PN-EN 61223-3-1: kolimacja i geometria wiązki pozycja i rozmiar efektywnego pola p (...)

więcej informacji
Miernik siły kompresji mammografiaMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Miernik siły kompresji w mammografii do pomiaru siły ucisku. Niezbędna do wykonywania testów podstawowych w mammografii.   Dane: - zakres pomiaru do 25kg- dostępne jest także wersja z wyższym zakresem - dokładność 10g - duży wyświetlacz LCD - podświetlany - prosta obsługa - 3 klawisze - wymiary sza (...)

więcej informacji
Fantom Pro-Dent CTPro-Project

Fantom Pro-Dent CT Fantom Pro-Dent CT jest innowacyjnym rozwiązaniem służącym do kontrolowania jakości stomatologicznych systemów tomograficznych oraz aparatów z funkcją 3D. Jest to pierwszy fantom dedykowany testowaniu tego typu aparatów, tworzący nowy standard w tym zakresie. Powstał on we wsp (...)

więcej informacji
fatom Po-DigiMAMPro-Project

fatom pro-digimam-mark Fantom do testowania parametrów technicznych cyfrowych i ucyfrowionych aparatów mammograficznych zgodnie z Europejskimi wytycznymi odnośnie Zapewniania Jakości w mammografii (“European Guidelines for Quality Assurance in Mammography Screening”), rozporządzeniem Ministra Zd (...)

więcej informacji
Pehamed Dozymetr Alpha PlusMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Dozymetr z wyświetlaczem LCD (wyświetlacz ciekłokrystaliczny), posiada kilka interfejsów i wtyczki do różnych detektorów. Służy do testowania stałości parametrów wszystkich analogowych i cyfrowych rentgenowskich aparatów. Dozymetr mierzy: -dawkę promieniowania, -moc dawki, -czas ekspozycji  U (...)

więcej informacji
zestaw Pro-RTG Digital MobilePro-Project

zestaw Pro-RTG Digital Mobile Kompletny zestaw fantomów i sprzętu dodatkowego do przeprowadzania wszystkich testów podstawowych fizycznych parametrów aparatów rentgenowskich w cyfrowej i ucyfrowionej radiografii ogólnej wyposażonych w system AEC, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia: test (...)

więcej informacji
Cyfrowy luksomierz PEHAMED CD LUXMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Cyfrowy miernik luminancji (cd/m²) i luksomierz (lux)  (w zestawieniu z dwoma detektorami, które nie są w zestawie)  Detektor do Cd/m2 jest wykorzystywany do pomiarów  negatoskopów oraz monitorów.  Detektor do pomiarów Lux służy do kontroli natężenia oświetlenia zewnętrznego.    Specyfikacja technic (...)

więcej informacji
TermohigrometrMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Termohigrometr Termikplus   Funkcje: -miernik temperatury i wilgotności  -pomiar temperatury w °C  -pomiar wilgotności w % RH  -rozdzielczość 0,1  -dostęp do wartości maksymalnej i minimalnej  -pomiar czasu od ostatniego resetu wartości maksymalnej i minimalnej  -sygnalizacja niskiego stanu bateri (...)

więcej informacji
Fantom Pro-DigiMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Fantom do przeprowadzania testów podstawowych, fizycznych parametrów aparatów rentgenowskich w cyfrowej i ucyfrowionej radiografii ogólnej, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia i polską normą PN-EN 61223-3-1: kolimacja i geometria wiązki pozycja i rozmiar efektywnego pola promieniowania dynami (...)

więcej informacji
Pehamed Densonorm 21 EcoMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

21-stopniowy sensytometr i densytometr z ramieniem pomiarowym zintegrowane w jednym urządzeniu. Urządzenie do kontroli jakości zdjęć rentgenowskich. Cechy produktu: - dwa urządzenia (sensytometr/densytometr) w jednym urządzeniu, - sterowanie mikroprocesorowe,  - waga urządzenia : okolo 100 (...)

więcej informacji
Pro-MAM AEC PMMAMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Zestaw płyt do kontroli systemu Automatycznej Kontroli Ekspozycji. Dane techniczne: - 3szt. grubości 20mm - 1szt. grubości 10mm - 2szt. grubości 5mm wykonane z przeźroczystego PMMA Pozostałe cechy: fantom jest zgodny z: - PN-EN 61223-3-2 - IEC 61223-3-2 - fantom posiada certyfikat CE   Do fanto (...)

więcej informacji
Detektor Finger PEHAMEDMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Detektor typu FINGER do dozymetru ALPHA PLUS do wykonywania testów podstawowych analogowych i cyfrowych aparatów RTG (radiografii ogólnej i fluoroskopii). Detekor nadaje się także do umieszczenia go w specjalnie przystosowanym do tego ekwiwalencie pacjenta. Zakres energii:   50kV - 155kV Efektywna (...)

więcej informacji
Delta4 PTPro-Project

Delta4 PT Delta4 firmy ScandiDos jest unikatowym systemem czterowymiarowej dozymetrii, oferującym niezrównaną dokładność weryfikacji planu terapii, w bardzo krótkim czasie. Delta4 jest jedynym systemem kontroli jakości, który mierzy trójwymiarowy rozkład dawki w 360°, a nie w jednej płaszczyźnie (...)

więcej informacji
Fantom Pro-FluoPro-Project

Fantom pro-Fluo Fantom do przeprowadzania testów podstawowych, fizycznych parametrów aparatów we fluoroskopii, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia i polską normą PN-EN 61223-3-1: kolimacja i geometria wiązki pozycja i rozmiar efektywnego pola promieniowania dynamiczny kontrast obrazu rozd (...)

więcej informacji
Testy Aparatury RTGMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Firma MKJ Radiologia posiada Laboratorium wykonujące testy kontroli jakości aparatury rentgenowskiej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia . Przeprowadzamy testy: ·         SPECJALISTYCZNE ·         AKCEPTACYJE ·         PODSTAWOWE korzystając z nowoczesnego sprzętu pomiarowego wiodących pro (...)

więcej informacji
Fantom Pro-AlfaPro-Project

Fantom pro-Alfa Fantom do przeprowadzania testów podstawowych, fizycznych parametrów aparatów rentgenowskich radiografii ogólnej i fluoroskopii, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia i polską normą PN-EN 61223-3-1: kolimacja i geometria wiązki pozycja i rozmiar efektywnego pola promieniowan (...)

więcej informacji
Zestaw Pro-MAM-DigitalPro-Project

Zestaw Pro-mam-digital Kompletny zestaw fantomów i sprzętu dodatkowego do przeprowadzania wszystkich testów podstawowych fizycznych parametrów aparatów rentgenowskich w klasycznej mammografii, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia, wymaganiami NFZ oraz EUREF.   Zestaw zawiera: Pro-DigiMAM – (...)

więcej informacji
fantom Pro-EuroPro-Project

fantom Pro-Euro Fantom do testowania szczegółowości kontrastu aparatów mammograficznych zgodnie z Europejskimi wytycznymi odnośnie Zapewniania Jakości w mammografii (“European Guidelines for Quality Assurance in Mammography Screening”), rozporządzeniem Ministra Zdrowia, polską normą PN-EN 61223- (...)

więcej informacji
zestaw Pro-RTG Classic MobilePro-Project

zestaw Pro-RTG Classic Mobile Kompletny zestaw fantomów i sprzętu dodatkowego do przeprowadzania wszystkich testów podstawowych fizycznych parametrów aparatów rentgenowskich w klasycznej radiografii ogólnej i fluoroskopii, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia: test geometrii wiązki test zn (...)

więcej informacji

KATEGORIE (kliknij aby rozwinąć)

Sprzęt medyczny
Dermatologia
Rotory
RSWT
Tomografy