Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Sprzęt pomiarowy do radiologii

 (produktów w bazie 35)
Pehamed Densonorm 21 EcoMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

21-stopniowy sensytometr i densytometr z ramieniem pomiarowym zintegrowane w jednym urządzeniu. Urządzenie do kontroli jakości zdjęć rentgenowskich. Cechy produktu: - dwa urządzenia (sensytometr/densytometr) w jednym urządzeniu, - sterowanie mikroprocesorowe,  - waga urządzenia : okolo 100 (...)

więcej informacji
Miernik siły kompresji mammografiaMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Miernik siły kompresji w mammografii do pomiaru siły ucisku. Niezbędna do wykonywania testów podstawowych w mammografii.   Dane: - zakres pomiaru do 25kg- dostępne jest także wersja z wyższym zakresem - dokładność 10g - duży wyświetlacz LCD - podświetlany - prosta obsługa - 3 klawisze - wymiary sza (...)

więcej informacji
Fantom Pro-EuroMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Fantom do testowania parametrów technicznych aparatów mammograficznych zgodnie z Europejskimi wytycznymi odnośnie Zapewniania Jakości w mammografii (“European Guidelines for Quality Assurance in Mammography Screening”), rozporządzeniem Ministra Zdrowia i polską normą PN-EN 61223-3-2. Fantom umozliwi (...)

więcej informacji
Pehamed Dozymetr Alpha PlusMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Dozymetr z wyświetlaczem LCD (wyświetlacz ciekłokrystaliczny), posiada kilka interfejsów i wtyczki do różnych detektorów. Służy do testowania stałości parametrów wszystkich analogowych i cyfrowych rentgenowskich aparatów. Dozymetr mierzy: -dawkę promieniowania, -moc dawki, -czas ekspozycji  U (...)

więcej informacji
Zestaw Pro-MAM-DigitalPro-Project

Zestaw Pro-mam-digital Kompletny zestaw fantomów i sprzętu dodatkowego do przeprowadzania wszystkich testów podstawowych fizycznych parametrów aparatów rentgenowskich w klasycznej mammografii, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia, wymaganiami NFZ oraz EUREF.   Zestaw zawiera: Pro-DigiMAM – (...)

więcej informacji
Delta4 PTPro-Project

Delta4 PT Delta4 firmy ScandiDos jest unikatowym systemem czterowymiarowej dozymetrii, oferującym niezrównaną dokładność weryfikacji planu terapii, w bardzo krótkim czasie. Delta4 jest jedynym systemem kontroli jakości, który mierzy trójwymiarowy rozkład dawki w 360°, a nie w jednej płaszczyźnie (...)

więcej informacji
Fantom Pro-FluoPro-Project

Fantom pro-Fluo Fantom do przeprowadzania testów podstawowych, fizycznych parametrów aparatów we fluoroskopii, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia i polską normą PN-EN 61223-3-1: kolimacja i geometria wiązki pozycja i rozmiar efektywnego pola promieniowania dynamiczny kontrast obrazu rozd (...)

więcej informacji
Zestaw Pro-Dent Pro-Project

Zestaw Pro-Dent  Zestaw Pro-Dent jest uniwersalnym zestawem fantomów do przeprowadzania wszystkich podstawowych testów, fizycznych parametrów aparatów stomatologicznych wewnątrzustnych, panoramicznych i cefalometrycznych z dowolnym systemem obrazowania (cyfrowym i analogowym). Nie jest to fantom (...)

więcej informacji
Fantom Pro-Dent CTPro-Project

Fantom Pro-Dent CT Fantom Pro-Dent CT jest innowacyjnym rozwiązaniem służącym do kontrolowania jakości stomatologicznych systemów tomograficznych oraz aparatów z funkcją 3D. Jest to pierwszy fantom dedykowany testowaniu tego typu aparatów, tworzący nowy standard w tym zakresie. Powstał on we wsp (...)

więcej informacji
Pro-MAM AEC PMMAMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Zestaw płyt do kontroli systemu Automatycznej Kontroli Ekspozycji. Dane techniczne: - 3szt. grubości 20mm - 1szt. grubości 10mm - 2szt. grubości 5mm wykonane z przeźroczystego PMMA Pozostałe cechy: fantom jest zgodny z: - PN-EN 61223-3-2 - IEC 61223-3-2 - fantom posiada certyfikat CE   Do fanto (...)

więcej informacji
Cyfrowy luksomierz PEHAMED CD LUXMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Cyfrowy miernik luminancji (cd/m²) i luksomierz (lux)  (w zestawieniu z dwoma detektorami, które nie są w zestawie)  Detektor do Cd/m2 jest wykorzystywany do pomiarów  negatoskopów oraz monitorów.  Detektor do pomiarów Lux służy do kontroli natężenia oświetlenia zewnętrznego.    Specyfikacja technic (...)

więcej informacji
zestaw Pro-RTG Classic MobilePro-Project

zestaw Pro-RTG Classic Mobile Kompletny zestaw fantomów i sprzętu dodatkowego do przeprowadzania wszystkich testów podstawowych fizycznych parametrów aparatów rentgenowskich w klasycznej radiografii ogólnej i fluoroskopii, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia: test geometrii wiązki test zn (...)

więcej informacji
Fantom Pro-Dent CTMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Fantom Pro-Dent CT jest innowacyjnym rozwiązaniem służącym do kontrolowania jakości stomatologicznych systemów tomograficznych oraz aparatów z funkcją 3D. Jest to pierwszy fantom dedykowany testowaniu tego typu aparatów, tworzący nowy standard w tym zakresie. Powstał on we współpracy z wiodącymi pro (...)

więcej informacji
Fantom Pro-DigiMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Fantom do przeprowadzania testów podstawowych, fizycznych parametrów aparatów rentgenowskich w cyfrowej i ucyfrowionej radiografii ogólnej, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia i polską normą PN-EN 61223-3-1: kolimacja i geometria wiązki pozycja i rozmiar efektywnego pola promieniowania dynami (...)

więcej informacji
Fantomy Pro-DentMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Zestaw fantomów stomatologicznych do wykonywania wszystkich wymaganych testów podstawowych w stomatologii przy aparatach punktowych, panoramicznych i cefalometrycznych.  Umożliwia wykonanie następujących testów:   - test powtarzalności ekspozycji / dawki - test stałości procesu wywoływania - test os (...)

więcej informacji
Pehamed Densonorm 21 EMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

21-stopniowy sensytometr i densytometr z ramieniem pomiarowym zintegrowane w jednym urządzeniu. Urządzenie do kontroli jakości zdjęć rentgenowskich. Cechy produktu: - dwa urządzenia (sensytometr/densytometr) w jednym urządzeniu,   - sterowanie mikroprocesorowe,   - waga urządzenia : okolo 1500g   (...)

więcej informacji
Pro-RTG AEC PMMAMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Zestaw płyt PMMA do kontroli działania systemu Automatycznej Kontroli Ekspozycji (AEC). Dane techniczne: - 9szt. 240x240x20mm - 1szt. 240x240x10mm - 2szt. 240x240x5mm   Wykonane z przeźroczystego PMMA opcjonalna jednorodna płyta z najczystrzego Al o wymiarach 240x240x25mm (Pro-RTG AEC 25 Al) P (...)

więcej informacji
Detektor Finger PEHAMEDMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Detektor typu FINGER do dozymetru ALPHA PLUS do wykonywania testów podstawowych analogowych i cyfrowych aparatów RTG (radiografii ogólnej i fluoroskopii). Detekor nadaje się także do umieszczenia go w specjalnie przystosowanym do tego ekwiwalencie pacjenta. Zakres energii:   50kV - 155kV Efektywna (...)

więcej informacji
Detektor w ekwiwalencie pacjentaMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Kompatybilny z dozymetrem ALPHA plus, służy do wykonywania testów stałości (testów podstawowych) w analogowej radiografii ogólnej oraz fluoroskopii oraz cyfrowej fluoroskopii.  Detektor znajduje siępowyżej ekwiwalentu pacjenta (25 mm Al), pod płytą mocującą. Zakres energii: 50kV - 155kV Efektywna m (...)

więcej informacji
Detektor MammograficznyMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Detektor kompatybilny z dozymetrem ALPHA plus, słuzy do wykonywania testów stałości (testów podstawowych) analogowych i cyfrowych mammografów. zakres energii: 24kV - 40kV Efektywna moc dawki: 0,1mGy/s - 500mGy/s

więcej informacji
TermohigrometrMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Termohigrometr Termikplus   Funkcje: -miernik temperatury i wilgotności  -pomiar temperatury w °C  -pomiar wilgotności w % RH  -rozdzielczość 0,1  -dostęp do wartości maksymalnej i minimalnej  -pomiar czasu od ostatniego resetu wartości maksymalnej i minimalnej  -sygnalizacja niskiego stanu bateri (...)

więcej informacji
Fantom Alpha PEHAMEDMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Fantom pozwalający na skontrolowanie zgodności pola świetlnego z faktycznym polem wiązki rentgenowskiej, osiowości lampy rentgenowskiej, powtarzalności ekspozycji i odwzorowania obiektów o niskim kontraście. Opcjonalnie dostepny także z elementem do pomiaru rozdzielczości przestrzennej.

więcej informacji
multimetr XiPro-Project

multimetr Xi Nadzwyczaj inteligentne urządzenie testujące  Xi firmy Unfors, dostępny obecnie w edycji platynowej, jest kompletnym wieloparametrowym systemem testującym. Posiada wszechstronne możliwości pomiarowe, między innymi w: radiografii, fluoroskopii, mammografii, stomatologii, TK, z dodany (...)

więcej informacji
Pro-Slit (slit kamera)Pro-Project

Pro-Slit (slit kamera) Fantom Pro-Slit to tak zwana slit camera do pomiaru ogniska lampy rentgenowskiej. Jej ogromną  przewagą nad fantomami typu star jest dokładność oraz fakt, iż fantomem Pro-Slit można mierzyć ognisko dowolnej wielkości.   Dane techniczne: szczelina o szerokości 0.01mm, długo (...)

więcej informacji
DAP W2 PEHAMED dawkomierzMKJ Radiologia Spółka z ograniczoną…

Przezroczysta komora jonizująca z zintegrowaną elektroniką i zewnętrznym wyswietlaczem LCD (jeden wiersz). Zewnatrzny wyświetlacz może być zainstalowany na pulpicie sterowania aparatu RTG i podlączaony do komputera lub drukarki. Inne parametry - tak jak przy DAP W1. Dane techniczne: -powtarzalność: (...)

więcej informacji

KATEGORIE (kliknij aby rozwinąć)

Sprzęt medyczny
Dermatologia
Rotory
RSWT
Tomografy