Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Panele ścienne oraz sufitowe

 (produktów w bazie 63)
panel nadłóżkowy oświetleniowy, panel przyłóżkowyTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Panele oświetleniowe nadłóżkowe typ ISA 500 przeznaczone są do instalowania w salach chorych. Zapewniaja: - oświetlenie ogólne - oświetlenie miejscowe (oświetlenie dolne) - oświetlenie nocne - łączność przywoławczą z pielęgniarką - podłączenie telefonu - podłączenie aparatury więcej infor (...)

więcej informacji
Panel nadłóżkowy TDS290KONKRET

Panel o odpowiednim stosunku ceny do jakości. Zaprojektowany zarówno dla oddziałów opieki standardowej jak i intensywnej. Jest odpowiednim rozwiązaniem w placówkach gdzie zaplanowano oświetlenie sufitowe. System został zaprojektowany by spełnić wymagania oddziałów, w których nie jest wymag (...)

więcej informacji
Panel nadłóżkowy ICARUSKONKRET

Najbardziej zaawansowany technologicznie panel. Specjalna konstrukcja oraz indywidualne wykończenie sprawia, że to wyjątkowo trafny wybór, który oferuje wiele nowych możliwości. Panel jest zbudowany z pojedynczego aluminiowego profilu z przedziałem na światło pośrednie i bezpośrednie oraz (...)

więcej informacji
kaseton oświetleniowy, panel nadłóżkowy oświetleniowyTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Kasetony oświetleniowe typ ISA 100 przeznaczone są do instalowania w salach chorych. Zapewniaja: - oświetlenie pacjenta (oświetlenie dolne) - oświetlenie nocne - łączność przywoławczą z pielęgniarką - podłączenie telefonu - podłączenie aparatury więcej informacji zapraszam do kontaktu z (...)

więcej informacji
Panel nadłóżkowy FORMAKONKRET

Gładka i czysta powierzchnia jest gwarantowana dzięki zastosowaniu wysokociśnieniowych plastikowych złączy narożnych, które oferują możliwość wykonania niestandardowych kształtów. Szerokość panelu, może zostać wykonana również na indywidualne zamówienie. Pierwszy na rynku biezpieczny i nie (...)

więcej informacji
kaseton elektryczno-gazowy typ ISA 9000Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Kaseton elektryczno-gazowy typ ISA 9000 naścienny w układzie pionowym wraz z wyposażeniem szynowym tworzy system, który przeznaczony jest do instalowania w Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej, Oddziałach Intensywnej Terapii Kardiologicznej, w salach operacyjnych oraz w każdej sali chorych, jeżel (...)

więcej informacji
panel nadłóżkowy z szyną instrumentalną MODURTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Panel nadłóżkowy jednostanowiskowy z szyną instrumentalną MODUR Panel nadłóżkowy typ ISA 9000 naścienny w układzie poziomym, który przeznaczony jest do instalowania w Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej, Oddziałach Intensywnej Terapii Kardiologicznej, w salach operacyjnych oraz w każdej sali (...)

więcej informacji
panel, oprawa nadłóżkowa, szpitalna wielostanowiskowa z szyna instrumentalną MODUR Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Panel nadłóżkowy wielostanowiskowy z szyną instrumentalną MODUR Panel nadłóżkowy typ ISA 9000 naścienny w układzie poziomym, który przeznaczony jest do instalowania w Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej, Oddziałach Intensywnej Terapii Kardiologicznej, w salach operacyjnych oraz w każdej sali (...)

więcej informacji
panele przyłózkowe, sufitowe kolumny, gazy medyczneTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Kaseton elektryczno-gazowy typ ISA 9000 sufitowy w układzie poziomym wraz z zawieszeniem sufitowym i wyposażeniem szynowym tworzy system, który przeznaczony jest do instalowania wszędzie tam, gdzie warunki techniczne uniemożliwiają zamontowanie systemu naściennego, zwłaszcza w Oddziałach Intensywnej (...)

więcej informacji
Panel nadłóżkowy TDS200KONKRET

Klasyczny, wiszący panel nadłóżkowy. System został zaprojektowany tak, by sprostać wymaganiom hospitalizacji na oddziałach szpitalnych, które nie wymagają modułów oświetleniowych. Rekomendowany jest do pomieszczeń szpitalnych tj. pomieszczeń przygotowania pacjentów, laboratoriów, oddziałów (...)

więcej informacji
kaseton elektryczno-gazowy typ ISA 9000Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Kaseton elektryczno-gazowy typ ISA 9000 naścienny w układzie poziomym wraz z wyposażeniem szynowym tworzy system, który przeznaczony jest do instalowania w Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej, Oddziałach Intensywnej Terapii Kardiologicznej, w salach operacyjnych oraz w każdej sali chorych, jeżel (...)

więcej informacji
Panel nadłóżkowy AISKONKRET

Panel, który został opracowany tak by sprostać potrzebom projektów specjalnych. Minimalistyczny projekt w kształcie kwadratu lub prostokąta nie wpływa negatywnie na jego funkcjonalność i łatwość obsługi. Panel zbudowany z dwóch aluminiowych profili podzielonych na 3 przedziały elektryczne: (...)

więcej informacji
panele nadłóżkoweTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Panele nadłóżkowe wielostanowiskowe Panele nadłóżkowe typ ISA 505 przeznaczone są do instalowania w salach chorych. Zapewniają: - ogólne oświetlenie sali - oświetlenie nocne - łączność przywoławczą z pielęgniarką - podłączenie telefonu - podłączenie aparatury - korzystanie z punktów poboru (...)

więcej informacji
Kolumna LUNAcompactINMED – KARCZEWSCY SP. Z O.O. SP. K…

Kolmny sufitowe LUNAcompact są jednostkami zaopatrzenia medycznego przeznaczonymi na sale intensywnego nadzoru oraz na sale operacyjne.

więcej informacji
MERYlightINMED – KARCZEWSCY SP. Z O.O. SP. K…

Panele nadłóżkowe MERYlight są wyjątkowo lekkie , smukłe i estetyczne zachowując jednocześnie pełną funkcjonalność i ergonomię.Wykorzystując 9 typów unikalnych profili aluminiowych posiadamy szerokie możliwości konfiguracyjne. Najczęstsze wyposażenie na salach chorych: - oświetlenie ogólne np. T5, (...)

więcej informacji
Panel nadłóżkowy N270KONKRET

Panel najbardziej popularny w relacji dobrej ceny do jakości. Jest najlepszym wyborem zarówno dla oddziałów opieki standardowej jak i intensywnej. Jeden aluminiowy profil z 3 przegrodami zapewniają bezpośrednie źródło światła oraz dostęp do gniazd elektrycznych i moduł gazów medycznych. (...)

więcej informacji
Zestaw nadłóżkowy CAREPIW Krzysztof Góral

Zestaw posiada wydzielone kanały dla instalacji gazów medycznych, elektryczne, oświetleniowe, teletechniczne, inne. Z zestawem są zintegrowane 2 szyny dolna i górna umożliwiające montaż aparatury.

więcej informacji
panel nadłóżkowy wielostanowiskowy ISATech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Panel nadłóżkowy wielostanowiskowy Panel nadłóżkowy typ ISA 9000 naścienny w układzie poziomym, który przeznaczony jest do instalowania w Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej, Oddziałach Intensywnej Terapii Kardiologicznej, w salach operacyjnych oraz w każdej sali chorych, jeżeli zachodzi taka (...)

więcej informacji
MERYcareINMED – KARCZEWSCY SP. Z O.O. SP. K…

Panele nadłóżkowe MERYcare przeznaczona są na oddziały intensywnego nadzoru medycznego, gdzie bardzo ważne jest utrzymanie higieny. W związku z tym wszystkie stosowane materiały w panelach MERYcare są twarde, gładkie i proste w utrzymaniu czystości. Aby zminimalizować ilość elementów dotykowych opra (...)

więcej informacji
kaseton elektryczno-gazowy typ ISA 9000Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Kaseton elektryczno-gazowy typ ISA 9000 kolumnowy przeznaczony jest do stosowania wszędzie tam, gdzie warunki techniczne uniemożliwiają zamontowanie paneli naściennych, zwłaszcza w salach intensywnej terapii, ratownictwa medycznego i salach wybudzeń oraz w każdej sali opieki medycznej. Kaseton IS (...)

więcej informacji
Panel nadłóżkowy ANTEAKONKRET

Panel przeznaczony głównie do stosowania w pomieszczeniu VIP lub na oddziałach szpitalnych gdzie nie ma potrzeby instalowania tradycyjnego poziomego lub pionowego profilu. Zapewnia ogromną wszechstronność wynikającą z kilku możliwości instalacji. Powierzchnia przednia oferuje szeroką gamę (...)

więcej informacji
panel nadłóżkowy wielostanowiskowy z wyposażeniem szynowym ISATech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Panel nadłóżkowy wielostanowiskowy wraz z wyposażeniem szynowym ISA Panel nadłóżkowy typ ISA 9000 naścienny w układzie poziomym, który przeznaczony jest do instalowania w Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej, Oddziałach Intensywnej Terapii Kardiologicznej, w salach operacyjnych oraz w każdej s (...)

więcej informacji
panele nadłóżkowe pionowe kolumny zasilajace gazy medyczneTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Kaseton elektryczno-gazowy typ ISA 9000 naścienny w układzie pionowym wraz z zawieszeniem sufitowym i wyposażeniem szynowym tworzy system, który przeznaczony jest do instalowania wszędzie tam, gdzie warunki techniczne uniemożliwiają zamontowanie systemu naściennego, zwłaszcza w Oddziałach Intensywne (...)

więcej informacji
przyłóżkowe zestawy półek, półki pod aparaturę, szyna medyczna MODURTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Zestawy półkowe DEDAL stanowią uzupełnienie wyposażenia systemów zasilających, takich jak: kasetonów elektryczno-gazowych, kolumn zasilających, czy szyn instrumentalnych. Zestawy półkowe DEDAL to zwarty układ półek, szuflad i koszy połączonych konstrukcyjnie ze sobą za pomocą elementów nośnych, t (...)

więcej informacji
szyny sprzętowe z osprzętem MODUR eurostandardTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

System szynowy ISA jest systemem nośnym aparatury i pomocniczego osprzętu medycznego, przeznaczonym do stosowania w oddziałach intensywnego nadzoru medycznego i kardiologicznego, w salach operacyjnych i zabiegowych oraz w salach chorych, jeśli jest wymagany. System ISA składa się w szyn instrum (...)

więcej informacji