Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Instalacje gazów medycznych, osprzęt

 (produktów w bazie 60)
panel nadłóżkowy wielostanowiskowy ISATech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Panel nadłóżkowy wielostanowiskowy Panel nadłóżkowy typ ISA 9000 naścienny w układzie poziomym, który przeznaczony jest do instalowania w Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej, Oddziałach Intensywnej Terapii Kardiologicznej, w salach operacyjnych oraz w każdej sali chorych, jeżeli zachodzi taka (...)

więcej informacji
Stacja sprężnego powietrza medycznegoMultimed

Stacja sprężonego powietrza medycznego ( bezolejowa) HOSPITAIR SCROLAIR Innowacyjne  rozwiązanie technologiczne kompaktowej stacji sprężonego powietrza medycznego opartej na sprężarkach spiralnych. Dzięki modułowej budowie pozwala swobodnie dostosować wydajność do zapotrzebowania.Urządzenie dostar (...)

więcej informacji
system odciągu gazów anestetycznychMultimed

system odciągu gazów anestetycznych Dostępne są trzy typy systemów odciągu gazów anestetycznych:     * Centralny system odciągu z dwoma pompami (zakres wydajność od 30+30 m3/ h do 300+300 m3 /h).     * Aparat typu Venturi, przepływ 60 l / min, ciśnienie powietrza 6 – 8 bar.     * Aut (...)

więcej informacji
gazy medyczne, osprzęt, dozowniki, tablice, zaworyTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Osprzęt instalacyjny do gazów medycznych. Punkty poboru gazów medycznych, tablice poboru gazów medycznych, skrzynki zaworowo-informacyjno-alarmowe, dozowniki, zawory czerpalne, regulatory ssania, reduktory. http://techmed.com.pl/index.php/pl/oferta/system-szynowy

więcej informacji
panel, oprawa nadłóżkowa, szpitalna wielostanowiskowa z szyna instrumentalną MODUR Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Panel nadłóżkowy wielostanowiskowy z szyną instrumentalną MODUR Panel nadłóżkowy typ ISA 9000 naścienny w układzie poziomym, który przeznaczony jest do instalowania w Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej, Oddziałach Intensywnej Terapii Kardiologicznej, w salach operacyjnych oraz w każdej sali (...)

więcej informacji
panel nadłóżkowy wielostanowiskowy z wyposażeniem szynowym ISATech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Panel nadłóżkowy wielostanowiskowy wraz z wyposażeniem szynowym ISA Panel nadłóżkowy typ ISA 9000 naścienny w układzie poziomym, który przeznaczony jest do instalowania w Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej, Oddziałach Intensywnej Terapii Kardiologicznej, w salach operacyjnych oraz w każdej s (...)

więcej informacji
panele przyłózkowe, sufitowe kolumny, gazy medyczneTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Kaseton elektryczno-gazowy typ ISA 9000 sufitowy w układzie poziomym wraz z zawieszeniem sufitowym i wyposażeniem szynowym tworzy system, który przeznaczony jest do instalowania wszędzie tam, gdzie warunki techniczne uniemożliwiają zamontowanie systemu naściennego, zwłaszcza w Oddziałach Intensywnej (...)

więcej informacji
panele nadłóżkowe pionowe kolumny zasilajace gazy medyczneTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Kaseton elektryczno-gazowy typ ISA 9000 naścienny w układzie pionowym wraz z zawieszeniem sufitowym i wyposażeniem szynowym tworzy system, który przeznaczony jest do instalowania wszędzie tam, gdzie warunki techniczne uniemożliwiają zamontowanie systemu naściennego, zwłaszcza w Oddziałach Intensywne (...)

więcej informacji
gazy medyczneTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

System szynowy ISA jest systemem nośnym aparatury i pomocniczego osprzętu medycznego, przeznaczonym do stosowania w oddziałach intensywnego nadzoru medycznego i kardiologicznego, w salach operacyjnych i zabiegowych oraz w salach chorych, jeśli jest wymagany. System ISA składa się w szyn instrum (...)

więcej informacji
Tablice poboru gazów medycznych TPG-PINMED – KARCZEWSCY SP. Z O.O. SP. K…

Tablice poboru gazów medycznych są jednym z wielu elementów końcowych systemów rurociągowych dla gazów medycznych. W tablicach zamontowane są punkty poboru gazów medycznych systemu AGA lub DIN. Tablice TPG-P są wersją podtynkową tablic.   Tablice poboru gazów medycznych TPG-P instalowane są: (...)

więcej informacji
panel przyłóżkowy, kolumna zasilającaTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Kaseton elektryczno-gazowy typ ISA 9000 kolumnowy przeznaczony jest do stosowania wszędzie tam, gdzie warunki techniczne uniemożliwiają zamontowanie paneli naściennych, zwłaszcza w salach intensywnej terapii, ratownictwa medycznego i salach wybudzeń oraz w każdej sali opieki medycznej. Kaseton IS (...)

więcej informacji
punkty poboru gazów medycznyhMultimed

punkty poboru gazów medycznyh Punkty poboru sprężonych gazów i próżni są dostosowane do montażu podtynkowego i naściennego, do paneli przyłóżkowych i kolumn zasilających. Przyłącza dedykowane powinny być albo dedykowanymi przyłączami punktów poboru, spełniającymi wymagania normy EN 737-1 alb (...)

więcej informacji
przepływomierzeMultimed

przepływomierze Przepływomierze są przeznaczone do precyzyjnego podawania pacjentowi gazu medycznego (tlenu lub powietrza). Przepływomierz zamontowany jest do źródła gazu, bezpośrednio do punktu poboru lub na szynie sprzętowej. Posiada precyzyjną możliwość regulacji w całym zakresie przepływu. J (...)

więcej informacji
Skrzynki kontrolno-zaworowePIW Krzysztof Góral

Skrzynki kontrolno–zaworowe Przeznaczone są do stałej kontroli stanu gazów medycznych w części instalacji obejmującej oddział lub jego część. Posiadają możliwość odłączenia dopływu gazu do danej części oddziału oraz podania zewnętrznego–awaryjnego zasilania. Wersja z czujnikami ciśnienia umożliwi (...)

więcej informacji
Reduktor do powietrza A40AIR"FARUM" S.A. Fabryka Aparatury Rent…

Przeznaczenie: do współpracy z urządzeniami medycznymi i służy do redukowania ciśnienia powietrza medycznego: Ciśnienie zasilania: 2 ÷ 20 MPa Ciśnienie zredukowane: 0,4 ± 0,1 MPa Temperatura pracy: 5 ÷40 °C Łącznik do butli: 5/8”

więcej informacji
Systemy rurociągowe dla gazów - SRGM INMED – KARCZEWSCY SP. Z O.O. SP. K…

Systemy rurociągowe dla gazów medycznych - SRGM Systemy rurociągowe dla gazów medycznych mają za zadanie dostarczać gazy medyczne oraz sprężone powietrze i próżnię do sal operacyjnych, sal intensywnej opieki medycznej, sal wybudzeń, sal łóżkowych, pomieszczeń diagnostycznych i zabiegowych. Gazy m (...)

więcej informacji
Panel nadłóżkowy ISA Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Panel nadłóżkowy jednostanowiskowy ISA Panel nadłóżkowy typ ISA 9000 naścienny w układzie poziomym, który przeznaczony jest do instalowania w Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej, Oddziałach Intensywnej Terapii Kardiologicznej, w salach operacyjnych oraz w każdej sali chorych, jeżeli zachodzi (...)

więcej informacji
centralna butlowa rozprężalnia gazów medycznychMultimed

Centralny, automatyczny system rozprężania gazów medycznych z butli Automatyczny, centralny system rozprężania gazów medycznych (O2, N2O, powietrze, N2, CO2) z reduktorami ciśnienia, zaworami odcinającymi wysokiego ciśnienia, automatycznym urządzeniem przełączającym, sensorami analogowymi, ra (...)

więcej informacji
Wtyki do punktów poboru gazów medycznychINMED – KARCZEWSCY SP. Z O.O. SP. K…

Wtyki do punktów poboru gazów medycznych są niezbędnym wyposażenie dodatkowym w systemach rurociągowych dla gazów medycznych. Każda jednostka końcowa systemu rurociągowego zawiera punkty poboru gazów medycznych, z których można pobierać gaz właśnie za pomocą końcówek wtykowych do punktów poboru gazó (...)

więcej informacji
akcesoriaMultimed

Półki pod monitor z szufladami lub bez, wykonane ze stali nierdzewnej najwyższej jakości lub szkła bezpiecznego z systemem samodomykania.

więcej informacji
Tablice poboru gazów medycznych TPG-N (Kasetony)INMED – KARCZEWSCY SP. Z O.O. SP. K…

Tablice gazów medycznych są jednym z wielu elementów końcowych systemów rurociągowych dla gazów medycznych. Kasetony gazowe nazywane często panelami gazów medycznych w naszej firmie nazywane są tablicami poboru gazów medycznych - wersja natynkowa. W Tablicach TPG-N zamontowane są punkty poboru gazów (...)

więcej informacji
system rurociągowy do gazów medycznychMultimed

Instalacje systemów rurociągowych do gazów medycznych Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze jednostek służby zdrowia. Obsługę inwestycji prowadzimy na wszystkich etapach, od wykonania projektu technicznego, przez montaż systemu rurociągowego w danym obiekcie, po badania i odbiór końcowy (...)

więcej informacji
Punkty poboru gazów medycznychMultimed

Punkty poboru sprężonych gazów i prózni medycznej są dostarczane do montażu podtynkowego i naściennego, do paneli przyłóżkowych i kolumn zasilających. Punkty gazów medycznych produkowane są zgodnie z normą ISO PN-EN 9170-1:2010 w następujących standardach: Typ AGA -SS 875 24 30 Typ DIN 13260-2 Typ (...)

więcej informacji
Projektowanie, instalowanie, testowanie i serwisowanie systemów rurociągowych dla gazów medycznychINMED – KARCZEWSCY SP. Z O.O. SP. K…

Od prawie 20 lat świadczymy usługi dla obiektów Służby Zdrowia oraz Opieki Społecznej w zakresie kompleksowych prac instalacyjno-montażowych i wyposażenia pomieszczeń. Zakres usług : projektowanie, instalowanie, testowanie i serwisowanie systemów rurociągowych dla gazów medycznych (instalacji g (...)

więcej informacji
panel nadłóżkowy OIOM, szyny medyczneTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Panel nadłóżkowy wielostanowiskowy Panel nadłóżkowy typ ISA 9000 naścienny w układzie poziomym, który przeznaczony jest do instalowania w Oddziałach Intensywnej Opieki Medycznej, Oddziałach Intensywnej Terapii Kardiologicznej, w salach operacyjnych oraz w każdej sali chorych, jeżeli zachodzi taka (...)

więcej informacji