Rowery rehabilitacyjne

Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślij zapytanie ofertowe

Rowery rehabilitacyjne

 (produktów w bazie 37)
Kettler Crosstrainer RIVO P Meden - Inmed Sp. z o.o.

Kettler Crosstrainer RIVO P Crosstrainer z zależnym od liczby obrotów magnetycznym systemem hamowania sterowanym silnikiem z regulacją oporu w przedziale 1 - 16, koło zamachowe o wadze 14 kg, regulacja ustawienia położenia stopy plastikowej na płozie, kulkowe łożyska wahliwe oraz podświetla (...)

więcej informacji
Rower spinningowy Speed 5 Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower spinningowy Speed 5 Rower treningowy do treningu domowego, wyposażony w regulowane w pionie i poziomie siodełko i kierownicę, ergonomiczne pedały z systemem SPD, uchwyt na butelkę wody, rolki transportowe, system hamowania awaryjnego, max. obciążenie 150 kg.

więcej informacji
Rower treningowy pionowy RUNNER RUN-7409/T Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower treningowy pionowy RUNNER RUN-7409/T Cykloergometr rehabilitacyjny z certyfikatem medycznym wyposażony w wyświetlacz LCD z wizualizacją wykresów.

więcej informacji
Kettler Crosstrainer RIVO M Meden - Inmed Sp. z o.o.

Kettler Crosstrainer RIVO M Crosstrainer z zależnym od liczby obrotów magnetycznym systemem hamowania z regulacją oporu w przedziale 1 - 8, koło zamachowe o wadze 12 kg, regulacja ustawienia położenia stopy plastikowej na płozie, czujniki tętna zintegrowane w uchwytach, prosty w obsłudze komput (...)

więcej informacji
Rower treningowy Polo M Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower treningowy Polo M Rower treningowy wyposażony w wyświetlacz LCD z wyjątkowo dużymi symbolami i cyframi, obniżone wejście na rower, możliwość zmiany położenia czujników dłoni oraz koło zamachowe o wadze 7 kg.

więcej informacji
Orbitrek Kettler Skylon S Meden - Inmed Sp. z o.o.

Orbitrek Kettler Skylon S Orbitrek wyposażony wwyświetlacz LCD, zakres obciążenia w przedziale 25 - 400 W, indukcyjny system hamowania, koło napędowe o wadze 22 kg, odporną na pot klawiaturę foliową, max. obciążenie 150 kg, możliwość podłączenia poprzez gniazdo USB smartfona (komunikacja z (...)

więcej informacji
Rower spinningowy Racer 7 Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower spinningowy Racer 7 Rower treningowy wyposażony w podświetlany na niebiesko wyświetlacz, prezentujący 7 funkcji, 10 programów treningowych, 16 poziomów obciążenia, regulowane w pionie i poziomie siodełko i uchwyty, trwale mocujące pedały Combi-click, magnetyczny system hamowania, koło (...)

więcej informacji
Rower treningowy poziomy Golf R Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower treningowy poziomy Golf R Poziomy rower treningowy z oparciem obitym tkaniną oraz kokpitem z regulowanym kątem nachylenia, wyposażony w podświetlany na niebiesko komputer treningowy z 8 programami i łatwo regulowanym siedziskiem.

więcej informacji
HYDRORUNNER - Rowerek do ćwiczeń w wodzie PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

HYDRORUNNER - Rowerek do ćwiczeń w wodzie HYDRORUNNER to pierwszy eliptyczny rowerek wodny na świecie, na którym można wykonywać ruchy naśladujące bieganie w zanurzeniu w wodzie i korzystając z dobrodziejstw hydroterapii. Posiada 5 stopni regulacji oporu, 5 stopni regulacji nachylenia oraz 2 pozy (...)

więcej informacji
RST7000 - Steper treningowy w pozycji siedzącej PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

RST7000 - Steper treningowy w pozycji siedzącej     * Elektromagnetyczny, 3 fazowy opór regulowany w zakresie 5-2000Wat     * 200 poziomów obciążenia regulowanych co 1Wat     * Brak minimalnej ilości obrotów na minutę (RPM)     * Możliwość treningu kończyn dolnych, górnych lub obu jednocześnie (...)

więcej informacji
Crosstrainer Kettler Unix S Meden - Inmed Sp. z o.o.

Crosstrainer Kettler Unix S Crosstrainer z obsługą technologii Extended Motion, wyposażony w moduł Bluetooth (kontrola poprzez smartfon), przejrzysty wyświetlacz LCD z prezentacją wartości czas, dystans i prędkość, odporną na pot klawiaturę foliową, indukcyjny układ hamowania, gniazdo USB, (...)

więcej informacji
Rower treningowy poziomy RUNNER RUN-7412/T Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower treningowy poziomy RUNNER RUN-7412/T Poziomy cykloergometr rehabilitacyjny z certyfikatem medycznym wyposażony w wyświetlacz LCD z wizualizacją wykresów.

więcej informacji
STEPERY INNOW

STEPERY Orbitrek magnetyczny do 100 kg Koło zamachowe: System oporu magnetyczny: Regulacja oporu ośmiostopniowa. Komputer wskazuje: czas, prędkość, kalorie, dystans. Rozmiar orbitreka: 74 x 27 x 45 cm Waga Brutto: 25 kg Waga Netto: 23 kg Maksymalna waga użytkownika: 100 kg Orbitrek (...)

więcej informacji
Orbitrek Kettler Skylon 5 Meden - Inmed Sp. z o.o.

Orbitrek Kettler Skylon 5 Orbitrek oferujący 8 programów treningowych, podświetlany na niebiesko wyświetlacz LCD, o mocy regulowanej co 5 W w zakresie 25 - 400 watów, wyposażony w hamulec bezpieczeństwa blokujący koło zamachowe, odporną na pot klawiaturę foliową, czujniki tętna w uchwytach, mie (...)

więcej informacji
Crosstrainer Kettler Unix M Meden - Inmed Sp. z o.o.

Crosstrainer Kettler Unix M Crosstrainer z kokpitem z regulowanym kątem nachylenia, komputer wyposażony w funkcję zapamiętywania danych dla dwóch osób oraz wyświetlacz z 10 funkcjami.

więcej informacji
Orbitrek Kettler Skylon 1 Meden - Inmed Sp. z o.o.

Orbitrek Kettler Skylon 1 Orbitrek wyposażony w komputer z funkcjąPush'n'Turn oraz sterowany silnikiem, magnetyczny system hamowania, 16 poziomów mocy, koło zamachowe o wadze ok. 18 kg, 7 funkcji, podświetlany wyświetlacz LCD, czujniki tętna w uchwytach

więcej informacji
Rower treningowy Golf P ECO Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower treningowy Golf P ECO Rower treningowy z magnetycznym systemem hamowania działający w sposób niezależny od zasilania z sieci, sterowany silnikiem, z wysokiej jakości komputer z HeartRateLight, oferuje 8 programów treningowych, w tym trening sterowany tętnem oraz wprowadzanie docelowyc (...)

więcej informacji
Rower treningowy bez pomiaru pulsu INNOW

Rower treningowy bez pomiaru pulsu Rower treningowy BH 1430 Body Style posiada płynną regulację oporu paskowego. Konstrukcja mechanizmu korbowego na łożyskach kulkowych. Wielofunkcyjny komputer z wyświetlaczem LCD mierzący: prędkość, czas, ilość pokonanych kilometrów, ilość spalonych kalorii. (...)

więcej informacji
Orbitrek Kettler Skylon 3 Meden - Inmed Sp. z o.o.

Orbitrek Kettler Skylon 3 Orbitrek wyposażony w funkcję HeartRateLight, 15 sterowanych komputerowo poziomów mocy, koło zamachowe o wadze ok. 20 kg, 8 funkcji, podświetlany wyświetlacz LCD,  czujniki tętna w uchwytach.

więcej informacji
Rower treningowy Golf P Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower treningowy Golf P Rower treningowy wyposażony w sterowany komputerowo system hamowania oraz sportowy, podwójny podświetlany wyświetlacz, magnetyczny system hamowania sterowany silnikiem z regulacją oporu w przedziale 1 - 15, 8 programom treningowym, w tym: trening sterowany tętnem ora (...)

więcej informacji
Rower spinningowy Racer 3 Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower spinningowy Racer 3 Rower treningowy zasilany wbudowanym generatorem prądu, wyposażony w siodełko szosowe, pedały z noskami, podświetlany komputer treningowy z 12 programami wraz z funkcją treningu sterowanego tętnem, koło zamachowe o wadze 18 kg i sportową kierownicę szosową.

więcej informacji
Crosstrainer Vito M Meden - Inmed Sp. z o.o.

Crosstrainer Vito M Crosstrainer z kołem zamachowym o wadze 14 kg, stopniowa regulacja oporu w przedziale 1 - 8.

więcej informacji
Rower poziomy Kettler Giro R Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower poziomy Kettler Giro R Poziomy rower treningowy z bardzo wygodnym, regulowanym w poziomie siedziskiem, czujniki pulsu na uchwytach oraz podświetlany komputer treningowy z funkcją Push’n Turn wraz z 8 programami .

więcej informacji
Rower spinningowy Speed 3 Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower spinningowy Speed 3 Rower treningowy wyposażony w system napędowy oparty na pasie z żebrowaniem wzdłużnym i specjalny hamulec bezpieczeństwa, regulowaną w pionie i w poziomie kierownicę, koło zamachowe o wadze 14 kg, max. obciążenie 130 kg, pedały pasowe .

więcej informacji
HYDRORECLINE - Profesjonalny rowerek do ćwiczeń w wodzie PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

HYDRORECLINE - Profesjonalny rowerek do ćwiczeń w wodzie     Rowerek do ćwiczeń w wodzie HYDRORECLINE umożliwia pedałowanie w zanurzeniu w wodzie o głębokości od 70 cm do 130 cm. Hydrorecline jest idealny do celów rehabilitacyjnych, zwłaszcza rehabilitacji stawu kolanowego po zabiegach operacyjn (...)

więcej informacji
1 2  

KATEGORIE (kliknij aby rozwinąć)

Sprzęt medyczny
Rehabilitacja i fizykoterapia (sprzęt rehabilitacyjny)
Atlasy
Fango
Fantomy
Fotele
Rotory
RSWT