Rowery rehabilitacyjne

Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślij zapytanie ofertowe

Rowery rehabilitacyjne

 (produktów w bazie 41)
STEPERY INNOW

STEPERY Orbitrek magnetyczny do 100 kg Koło zamachowe: System oporu magnetyczny: Regulacja oporu ośmiostopniowa. Komputer wskazuje: czas, prędkość, kalorie, dystans. Rozmiar orbitreka: 74 x 27 x 45 cm Waga Brutto: 25 kg Waga Netto: 23 kg Maksymalna waga użytkownika: 100 kg Orbitrek (...)

więcej informacji
Orbitrek Kettler Skylon 1 Meden - Inmed Sp. z o.o.

Orbitrek Kettler Skylon 1 Orbitrek wyposażony w komputer z funkcjąPush'n'Turn oraz sterowany silnikiem, magnetyczny system hamowania, 16 poziomów mocy, koło zamachowe o wadze ok. 18 kg, 7 funkcji, podświetlany wyświetlacz LCD, czujniki tętna w uchwytach

więcej informacji
Rower treningowy Golf M Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower treningowy Golf M Rower treningowy wyposażony w zależny od liczby obrotów układ hamulcowy wyposażony w regulację oporu ze wspomaganiem, komputer treningowy wyposażony w funkcję zapamiętywania danych dla dwóch osób, wyświetlacz oraz zapis ostatniego treningu, bardzo szerokie i obniżone wej (...)

więcej informacji
Rower treningowy pionowy RUNNER RUN-7409/T Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower treningowy pionowy RUNNER RUN-7409/T Cykloergometr rehabilitacyjny z certyfikatem medycznym wyposażony w wyświetlacz LCD z wizualizacją wykresów.

więcej informacji
Rower treningowy Polo M Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower treningowy Polo M Rower treningowy wyposażony w wyświetlacz LCD z wyjątkowo dużymi symbolami i cyframi, obniżone wejście na rower, możliwość zmiany położenia czujników dłoni oraz koło zamachowe o wadze 7 kg.

więcej informacji
Rower poziomy Kettler Giro R Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower poziomy Kettler Giro R Poziomy rower treningowy z bardzo wygodnym, regulowanym w poziomie siedziskiem, czujniki pulsu na uchwytach oraz podświetlany komputer treningowy z funkcją Push’n Turn wraz z 8 programami .

więcej informacji
HYDRORECLINE - Profesjonalny rowerek do ćwiczeń w wodzie PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

HYDRORECLINE - Profesjonalny rowerek do ćwiczeń w wodzie     Rowerek do ćwiczeń w wodzie HYDRORECLINE umożliwia pedałowanie w zanurzeniu w wodzie o głębokości od 70 cm do 130 cm. Hydrorecline jest idealny do celów rehabilitacyjnych, zwłaszcza rehabilitacji stawu kolanowego po zabiegach operacyjn (...)

więcej informacji
Rower treningowy poziomy RUNNER RUN-7412/T Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower treningowy poziomy RUNNER RUN-7412/T Poziomy cykloergometr rehabilitacyjny z certyfikatem medycznym wyposażony w wyświetlacz LCD z wizualizacją wykresów.

więcej informacji
Specjalistyczne rowery treningowe z pomiarem pulsu do 130 kg INNOW

Specjalistyczne rowery treningowe z pomiarem pulsu do 130 kg ROWER TRENINGOWY POLO M Rower treningowy z regulacją siodełka i kierownicy, koło zamachowe 7 kg ROWER TRENINGOWY GOLF M Rower treningowy z regulacją siodełka w poziomie i pionie  oraz regulacją kierowcy, koło zamachowe 7 kg (...)

więcej informacji
Rower spinningowy Speed 3 Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower spinningowy Speed 3 Rower treningowy wyposażony w system napędowy oparty na pasie z żebrowaniem wzdłużnym i specjalny hamulec bezpieczeństwa, regulowaną w pionie i w poziomie kierownicę, koło zamachowe o wadze 14 kg, max. obciążenie 130 kg, pedały pasowe .

więcej informacji
HYDROBIKE EVOLUTION - Profesjonalny rowerek do ćwiczeń w wodzie PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

HYDROBIKE EVOLUTION - Profesjonalny rowerek do ćwiczeń w wodzie         Pierwszy rowerek wodny zaprojektowano i skonstruowano we Włoszech w 1999 roku. Jest to rowerek, na którym przeprowadzano badania dotyczące hydrospinningu, znany w ponad 110 krajach świata. Hydrobike jest jedynym rowerkiem wod (...)

więcej informacji
Rower spinningowy Speed 5 Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower spinningowy Speed 5 Rower treningowy do treningu domowego, wyposażony w regulowane w pionie i poziomie siodełko i kierownicę, ergonomiczne pedały z systemem SPD, uchwyt na butelkę wody, rolki transportowe, system hamowania awaryjnego, max. obciążenie 150 kg.

więcej informacji
Orbitrek Kettler Skylon 3 Meden - Inmed Sp. z o.o.

Orbitrek Kettler Skylon 3 Orbitrek wyposażony w funkcję HeartRateLight, 15 sterowanych komputerowo poziomów mocy, koło zamachowe o wadze ok. 20 kg, 8 funkcji, podświetlany wyświetlacz LCD,  czujniki tętna w uchwytach.

więcej informacji
Crosstrainer Vito M Meden - Inmed Sp. z o.o.

Crosstrainer Vito M Crosstrainer z kołem zamachowym o wadze 14 kg, stopniowa regulacja oporu w przedziale 1 - 8.

więcej informacji
Orbitrek Kettler Skylon S Meden - Inmed Sp. z o.o.

Orbitrek Kettler Skylon S Orbitrek wyposażony wwyświetlacz LCD, zakres obciążenia w przedziale 25 - 400 W, indukcyjny system hamowania, koło napędowe o wadze 22 kg, odporną na pot klawiaturę foliową, max. obciążenie 150 kg, możliwość podłączenia poprzez gniazdo USB smartfona (komunikacja z (...)

więcej informacji
Orbitrek Kettler Skylon 5 Meden - Inmed Sp. z o.o.

Orbitrek Kettler Skylon 5 Orbitrek oferujący 8 programów treningowych, podświetlany na niebiesko wyświetlacz LCD, o mocy regulowanej co 5 W w zakresie 25 - 400 watów, wyposażony w hamulec bezpieczeństwa blokujący koło zamachowe, odporną na pot klawiaturę foliową, czujniki tętna w uchwytach, mie (...)

więcej informacji
Rower treningowy Kettler Giro P Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower treningowy Kettler Giro P Rower treningowy zależnym od liczby obrotów magnetycznym systemem hamowania sterowanym silnikiem, z regulacją oporu hamowania w 16 pozycjach, koło zamachowe o wadze 8 kg oraz podświetlany na niebiesko komputer treningowy z 8 programami. Pomiar tętna odbywa si (...)

więcej informacji
Rower spinningowy Racer 3 Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower spinningowy Racer 3 Rower treningowy zasilany wbudowanym generatorem prądu, wyposażony w siodełko szosowe, pedały z noskami, podświetlany komputer treningowy z 12 programami wraz z funkcją treningu sterowanego tętnem, koło zamachowe o wadze 18 kg i sportową kierownicę szosową.

więcej informacji
Rower spinningowy Racer 1 Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower spinningowy Racer 1 Rower spinningowy z kołem zamachowym o wadze 18 kg, hamulcem bezpieczeństwa oraz wielofunkcyjną kierownicą i funkcją "wolnobieg".

więcej informacji
Rowery treningowe z oporem magnetycznym INNOW

Rowery treningowe z oporem magnetycznym Rower treningowy z regulacją siodełka, pomiarem pulsu w sensorach do 100 kg Rower treningowy z pomiarem pulsu do 120 kg Koło zamachowe: 6 kg System oporu magnetycznego. Regulacja oporu ośmiostopniowa. Komputer wskazuje: scan, prędkość, dystan (...)

więcej informacji
Crosstrainer Kettler Unix P Meden - Inmed Sp. z o.o.

Crosstrainer Kettler Unix P Crosstrainer przeznaczony do regularnego treningu cardio, z kołem zamachowym o wadze 20 kg oraz z kokpitem z regulowanym kątem nachylenia, komputer z 8 programami.

więcej informacji
HYDRORUNNER - Rowerek do ćwiczeń w wodzie PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

HYDRORUNNER - Rowerek do ćwiczeń w wodzie HYDRORUNNER to pierwszy eliptyczny rowerek wodny na świecie, na którym można wykonywać ruchy naśladujące bieganie w zanurzeniu w wodzie i korzystając z dobrodziejstw hydroterapii. Posiada 5 stopni regulacji oporu, 5 stopni regulacji nachylenia oraz 2 pozy (...)

więcej informacji
Kettler Crosstrainer RIVO P Meden - Inmed Sp. z o.o.

Kettler Crosstrainer RIVO P Crosstrainer z zależnym od liczby obrotów magnetycznym systemem hamowania sterowanym silnikiem z regulacją oporu w przedziale 1 - 16, koło zamachowe o wadze 14 kg, regulacja ustawienia położenia stopy plastikowej na płozie, kulkowe łożyska wahliwe oraz podświetla (...)

więcej informacji
Rower treningowy RACER S Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower treningowy RACER S Nowoczesny rower spinningowy z funkcją ergometru. Dzięki zintegrowanemu wolnobiegowi trenujesz tak jak na rowerze szosowym bez potrzeby zmiany dotychczasowego stylu jazdy.

więcej informacji
Rower treningowy Golf P ECO Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower treningowy Golf P ECO Rower treningowy z magnetycznym systemem hamowania działający w sposób niezależny od zasilania z sieci, sterowany silnikiem, z wysokiej jakości komputer z HeartRateLight, oferuje 8 programów treningowych, w tym trening sterowany tętnem oraz wprowadzanie docelowyc (...)

więcej informacji
1 2  

KATEGORIE (kliknij aby rozwinąć)

Sprzęt medyczny
Rehabilitacja i fizykoterapia (sprzęt rehabilitacyjny)
Atlasy
Fango
Fantomy
Fotele
Rotory
RSWT