Rowery rehabilitacyjne

Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Rowery rehabilitacyjne

 (produktów w bazie 33)
Crosstrainer Kettler Unix PMeden - Inmed Sp. z o.o.

Crosstrainer Kettler Unix P Crosstrainer przeznaczony do regularnego treningu cardio, z kołem zamachowym o wadze 20 kg oraz z kokpitem z regulowanym kątem nachylenia, komputer z 8 programami.

więcej informacji
Rower treningowy Kettler Giro PMeden - Inmed Sp. z o.o.

Rower treningowy Kettler Giro P Rower treningowy zależnym od liczby obrotów magnetycznym systemem hamowania sterowanym silnikiem, z regulacją oporu hamowania w 16 pozycjach, koło zamachowe o wadze 8 kg oraz podświetlany na niebiesko komputer treningowy z 8 programami. Pomiar tętna odbywa si (...)

więcej informacji
Rower treningowy Golf MMeden - Inmed Sp. z o.o.

Rower treningowy Golf M Rower treningowy wyposażony w zależny od liczby obrotów układ hamulcowy wyposażony w regulację oporu ze wspomaganiem, komputer treningowy wyposażony w funkcję zapamiętywania danych dla dwóch osób, wyświetlacz oraz zapis ostatniego treningu, bardzo szerokie i obniżone wej (...)

więcej informacji
Rower treningowy poziomy Golf RMeden - Inmed Sp. z o.o.

Rower treningowy poziomy Golf R Poziomy rower treningowy z oparciem obitym tkaniną oraz kokpitem z regulowanym kątem nachylenia, wyposażony w podświetlany na niebiesko komputer treningowy z 8 programami i łatwo regulowanym siedziskiem.

więcej informacji
Rower spinningowy Speed 3Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower spinningowy Speed 3 Rower treningowy wyposażony w system napędowy oparty na pasie z żebrowaniem wzdłużnym i specjalny hamulec bezpieczeństwa, regulowaną w pionie i w poziomie kierownicę, koło zamachowe o wadze 14 kg, max. obciążenie 130 kg, pedały pasowe .

więcej informacji
Crosstrainer Kettler Unix SMeden - Inmed Sp. z o.o.

Crosstrainer Kettler Unix S Crosstrainer z obsługą technologii Extended Motion, wyposażony w moduł Bluetooth (kontrola poprzez smartfon), przejrzysty wyświetlacz LCD z prezentacją wartości czas, dystans i prędkość, odporną na pot klawiaturę foliową, indukcyjny układ hamowania, gniazdo USB, (...)

więcej informacji
Rower treningowy RACER SMeden - Inmed Sp. z o.o.

Rower treningowy RACER S Nowoczesny rower spinningowy z funkcją ergometru. Dzięki zintegrowanemu wolnobiegowi trenujesz tak jak na rowerze szosowym bez potrzeby zmiany dotychczasowego stylu jazdy.

więcej informacji
Rower spinningowy Racer 7Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower spinningowy Racer 7 Rower treningowy wyposażony w podświetlany na niebiesko wyświetlacz, prezentujący 7 funkcji, 10 programów treningowych, 16 poziomów obciążenia, regulowane w pionie i poziomie siodełko i uchwyty, trwale mocujące pedały Combi-click, magnetyczny system hamowania, koło (...)

więcej informacji
Kettler Crosstrainer RIVO PMeden - Inmed Sp. z o.o.

Kettler Crosstrainer RIVO P Crosstrainer z zależnym od liczby obrotów magnetycznym systemem hamowania sterowanym silnikiem z regulacją oporu w przedziale 1 - 16, koło zamachowe o wadze 14 kg, regulacja ustawienia położenia stopy plastikowej na płozie, kulkowe łożyska wahliwe oraz podświetla (...)

więcej informacji
Rower treningowy Polo MMeden - Inmed Sp. z o.o.

Rower treningowy Polo M Rower treningowy wyposażony w wyświetlacz LCD z wyjątkowo dużymi symbolami i cyframi, obniżone wejście na rower, możliwość zmiany położenia czujników dłoni oraz koło zamachowe o wadze 7 kg.

więcej informacji
Crosstrainer Kettler Unix MMeden - Inmed Sp. z o.o.

Crosstrainer Kettler Unix M Crosstrainer z kokpitem z regulowanym kątem nachylenia, komputer wyposażony w funkcję zapamiętywania danych dla dwóch osób oraz wyświetlacz z 10 funkcjami.

więcej informacji
Orbitrek Kettler Skylon 1Meden - Inmed Sp. z o.o.

Orbitrek Kettler Skylon 1 Orbitrek wyposażony w komputer z funkcjąPush'n'Turn oraz sterowany silnikiem, magnetyczny system hamowania, 16 poziomów mocy, koło zamachowe o wadze ok. 18 kg, 7 funkcji, podświetlany wyświetlacz LCD, czujniki tętna w uchwytach

więcej informacji
Rower treningowy poziomy RUNNER RUN-7412/TMeden - Inmed Sp. z o.o.

Rower treningowy poziomy RUNNER RUN-7412/T Poziomy cykloergometr rehabilitacyjny z certyfikatem medycznym wyposażony w wyświetlacz LCD z wizualizacją wykresów.

więcej informacji
Rower treningowy Kettler E1Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower treningowy Kettler E1 Rower treningowy o mocy 25 - 250 W, z 4 programami treningowymi i wyświetlaczem LCD, obciążenie wagowe do 150 kg.

więcej informacji
STEPERYINNOW

STEPERY Orbitrek magnetyczny do 100 kg Koło zamachowe: System oporu magnetyczny: Regulacja oporu ośmiostopniowa. Komputer wskazuje: czas, prędkość, kalorie, dystans. Rozmiar orbitreka: 74 x 27 x 45 cm Waga Brutto: 25 kg Waga Netto: 23 kg Maksymalna waga użytkownika: 100 kg Orbitrek (...)

więcej informacji
Orbitrek Kettler Skylon 3Meden - Inmed Sp. z o.o.

Orbitrek Kettler Skylon 3 Orbitrek wyposażony w funkcję HeartRateLight, 15 sterowanych komputerowo poziomów mocy, koło zamachowe o wadze ok. 20 kg, 8 funkcji, podświetlany wyświetlacz LCD,  czujniki tętna w uchwytach.

więcej informacji
Specjalistyczne rowery treningowe z pomiarem pulsu do 130 kgINNOW

Specjalistyczne rowery treningowe z pomiarem pulsu do 130 kg ROWER TRENINGOWY POLO M Rower treningowy z regulacją siodełka i kierownicy, koło zamachowe 7 kg ROWER TRENINGOWY GOLF M Rower treningowy z regulacją siodełka w poziomie i pionie  oraz regulacją kierowcy, koło zamachowe 7 kg (...)

więcej informacji
Orbitrek Kettler Skylon SMeden - Inmed Sp. z o.o.

Orbitrek Kettler Skylon S Orbitrek wyposażony wwyświetlacz LCD, zakres obciążenia w przedziale 25 - 400 W, indukcyjny system hamowania, koło napędowe o wadze 22 kg, odporną na pot klawiaturę foliową, max. obciążenie 150 kg, możliwość podłączenia poprzez gniazdo USB smartfona (komunikacja z (...)

więcej informacji
Rower treningowy pionowy RUNNER RUN-7409/TMeden - Inmed Sp. z o.o.

Rower treningowy pionowy RUNNER RUN-7409/T Cykloergometr rehabilitacyjny z certyfikatem medycznym wyposażony w wyświetlacz LCD z wizualizacją wykresów.

więcej informacji
Rower treningowy Golf P ECOMeden - Inmed Sp. z o.o.

Rower treningowy Golf P ECO Rower treningowy z magnetycznym systemem hamowania działający w sposób niezależny od zasilania z sieci, sterowany silnikiem, z wysokiej jakości komputer z HeartRateLight, oferuje 8 programów treningowych, w tym trening sterowany tętnem oraz wprowadzanie docelowyc (...)

więcej informacji
Crosstrainer Kettler Unix EXMeden - Inmed Sp. z o.o.

Crosstrainer Kettler Unix EX Crosstrainer z podświetlanym na niebiesko komputerem treningowym wyposażony w 48 programów i funkcję zapamiętywania danych dla czterech osób.

więcej informacji
Rower treningowy bez pomiaru pulsuINNOW

Rower treningowy bez pomiaru pulsu Rower treningowy BH 1430 Body Style posiada płynną regulację oporu paskowego. Konstrukcja mechanizmu korbowego na łożyskach kulkowych. Wielofunkcyjny komputer z wyświetlaczem LCD mierzący: prędkość, czas, ilość pokonanych kilometrów, ilość spalonych kalorii. (...)

więcej informacji
Kettler Crosstrainer RIVO MMeden - Inmed Sp. z o.o.

Kettler Crosstrainer RIVO M Crosstrainer z zależnym od liczby obrotów magnetycznym systemem hamowania z regulacją oporu w przedziale 1 - 8, koło zamachowe o wadze 12 kg, regulacja ustawienia położenia stopy plastikowej na płozie, czujniki tętna zintegrowane w uchwytach, prosty w obsłudze komput (...)

więcej informacji
Rower spinningowy Racer 3Meden - Inmed Sp. z o.o.

Rower spinningowy Racer 3 Rower treningowy zasilany wbudowanym generatorem prądu, wyposażony w siodełko szosowe, pedały z noskami, podświetlany komputer treningowy z 12 programami wraz z funkcją treningu sterowanego tętnem, koło zamachowe o wadze 18 kg i sportową kierownicę szosową.

więcej informacji
Crosstrainer Vito MMeden - Inmed Sp. z o.o.

Crosstrainer Vito M Crosstrainer z kołem zamachowym o wadze 14 kg, stopniowa regulacja oporu w przedziale 1 - 8.

więcej informacji

KATEGORIE (kliknij aby rozwinąć)

Sprzęt medyczny
Rehabilitacja i fizykoterapia (sprzęt rehabilitacyjny)
Atlasy
Elektrody
Fango
Fantomy
Fotele
Rotory
RSWT