Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Podnośniki

 (produktów w bazie 19)
Mobilny podnośnik elektryczny CARLO Comfort EP LHospitec Polska Sp. z o.o.

Mobilny podnośnik elektryczny CARLO Comfort EP L posiada elektryczny system (EPS), który pozwala personelowi bez większego nakładu sił dokładnie pozycjonować pacjenta, przy jednoczesnym zachowaniu z nim kontaktu, co daje osobie niepełnosprawnej poczucie bezpieczeństwa. Dzięki wygodnemu i prostemu w (...)

więcej informacji
Mobilny podnośnik elektryczny CARLO ClassicHospitec Polska Sp. z o.o.

Mobilny podnośnik elektryczny CARLO Classic stworzony został, aby poprawić wygodę pacjenta oraz komfort pracy personelu pielęgniarskiego. Stelaż wykonany jest  z aluminium, co powoduje, że cała konstrukcja jest lekka, a zarazem bardzo stabilna. Do obsługi podnośnika wystarczy tylko jedna osoba, nawe (...)

więcej informacji
PODNOŚNIKI JEZDNE | SZYNOWE | BASENOWE PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

PODNOŚNIKI JEZDNE | SZYNOWE | BASENOWE | producent: Hoyer Wysokiej jakości podnośniki oraz wózki transportowe wykonywane są w Niemczech od wielu lat, nieustannie oferując tą samą, wysoką jakość. Firma Hoyer w swojej ofercie posiada bogatą ofertę urządzeń – jeśli poszukujesz rozwiązania, którego nie (...)

więcej informacji
Podnośnik transportowo – kąpielowy SENTA PUR LHospitec Polska Sp. z o.o.

Podnośnik transportowo – kąpielowy SENTA PUR L to jedyny podnośnik na rynku, który może być wykorzystywany do transportu obłożnie chorego w trzech pozycjach: siedzącej, półleżącej i leżącej. SENTA PUR L ułatwia transport osoby niepełnosprawnej z łóżka pod prysznic lub do wanny pielęgnacyjnej, zarówn (...)

więcej informacji
Chodziki Mobility DeviceBardoMed Sp. z o.o.

Produkty Mobility Device to chodziki, które wspomagają podnoszenie się pacjenta oraz jego poruszanie się, z wieloma rodzajami ograniczeń ruchowych i niepełnosprawności. Urządzenia posiadają łatwą w użyciu uprząż ułatwiającą zachowanie równowagi.  W ofercie dostępne są dwa modele MD 90K i MD 155K. (...)

więcej informacji
System do reedukacji chodu LiteGait KXBardoMed Sp. z o.o.

Urządzenia LiteGait zserii KX posiadają specjalną konstrukcję, która pozwala na precyzyjną regulacjęwysokości zawieszenia uprzęży, dzięki połączeniu ustawień ręcznych zpodnośnikiem elektrycznym. Pozwoliło to na zachowanie opcji ręcznej regulacji,dostępnej w urządzeniach pediatrycznych WalkAble, przy (...)

więcej informacji
System do reedukacji chodu LiteGait 225 KL/250 KLBardoMed Sp. z o.o.

Systemy do nauki chodu LiteGait 225 KL/250 KL posiadają bardzo silny mechanizm podnoszący co zapewnia sprzyjające warunki terapii chodu dla mniej sprawnych pacjentów (np. otyłość).  LiteGait 225 KL/250 KL mają funkcję podnoszenia pacjenta z pozycji siedzącej do stojącej. Pilot umożliwia regulację p (...)

więcej informacji
System do reedukacji chodu LiteGait 200BardoMed Sp. z o.o.

Urządzenie do nauki chodu LiteGait 200 podczas ćwiczeń pozwala na kontrolę nie tylko postawy, ale także odciążenia mięśni pacjenta oraz równowagi, podczas ćwiczeń na bieżni oraz na zwykłym podłożu. Jest idealne dla pacjentów z różnymi rodzajami niepełnosprawności i na różnym poziomie sprawności funk (...)

więcej informacji
System do reedukacji chodu LiteGait 135 KE-Flex BardoMed Sp. z o.o.

System do reedukacji chodu LiteGait 135 KE-Flex zapewnia elastyczne środowisko terapii pacjentów z urazami neurologicznymi,ortopedycznymi i kontuzjami sportowymi. Urządzenie umożliwia terapeucie podniesienie pacjenta do pozycji stojącej oraz wybranie poziomu odciążenia pacjenta. Model przeznaczony (...)

więcej informacji
System do reedukacji chodu LiteGait 100 KP-Flex BardoMed Sp. z o.o.

System do reedukacji chodu LiteGait 100 KP-Flex zapewnia elastyczne środowisko terapii pacjentów z urazami neurologicznymi,ortopedycznymi i kontuzjami sportowymi. Urządzenie umożliwia terapeucie podniesieniepacjenta do pozycji stojącej oraz wybranie poziomu odciążenia pacjenta. Modelprzeznaczony j (...)

więcej informacji
System do reedukacji chodu LiteGait 200 KS/200 KLBardoMed Sp. z o.o.

System LiteGait 200KS/200 KL przeznaczony jest do nauki chodu dla pacjentów o wzroście do 250 cm oraz wadze do 200 kg. Silny mechanizm podnoszący zapewnia wygodę terapii i jest idealnym narzędziem do reedukacji chodu dla szerokiego spektrum pacjentów.  Urządzeniepodnosi pacjentów z pozycji siedzące (...)

więcej informacji
System do reedukacji chodu LiteGait WalkAble 35BardoMed Sp. z o.o.

Urządzenie LiteGait WalkAble 35 jest najmniejszym z rodziny LiteGait i przeznaczone jest dla dzieci o wadze do 35 kg oraz wzroście do 140 cm. Uprząż w wygodny sposób podtrzymuje dziecko, paski mocujące natomiast pozwalają na odpowiednie dostosowanie do symetrii chodu. Konstrukcja serii WalkAble jest (...)

więcej informacji
System do reedukacji chodu LiteGait 225BardoMed Sp. z o.o.

Urządzenie do nauki chodu LiteGait 225 kontroluje poziom odciążenia, postawę oraz równowagę podczas ćwiczeń zarówno na bieżni jak i na podłożu. LiteGait 225 jest idealny dla pacjentów z różnymi rodzajami niepełnosprawności i na różnym poziomie sprawności funkcjonalnej. Urządzenie zmniejsza obciążen (...)

więcej informacji
Podnośnik Maxi TwinArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.

W przeciwieństwie do innych podnośników Maxi Twin posiada podwójny maszt, który nie tylko poprawia stabilność i rozłożenie ciężaru ale nadaje urządzeniu także atrakcyjny i nowoczesny wygląd. Szeroka gama nosideł zatrzaskowych i pętlowych. Nosidła zatrzaskowe pozwalają na użycie ręcznego lub zasilane (...)

więcej informacji
Podnośnik sufitowy Maxi Sky 440ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.

System Maxi Sky 440 jest łatwym w obsłudze podnośnikiem sufitowym, który łączy zalety systemu stacjonarnego z maksymalną elastycznością. Cechy kluczowe Kompaktowa głowica waży zaledwie 6.5kg (14.3lb), posiada składane haki na nosidła i jest bardzo prosta do przemieszczenia pomiędzy pokojami. M (...)

więcej informacji
Aktywny podnośnik pionizujący Sara 3000ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.

Sara 3000 to najnowszy aktywny podnośnik pionizujący firmy ARJO. Ergonomiczna konstrukcja oraz zasilane funkcje umożliwiają pojedynczemu opiekunowi na zaoferowanie podopiecznemu najwyższej jakości opieki podczas takich codziennych czynności jak przemieszczanie i toaleta. Zasilany podnośnik pioniz (...)

więcej informacji
Podnośnik sufitowy Maxi Sky 600ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.

Dzięki szerokiej ofercie szyn oraz możliwości unoszenia cięższych pacjentów Maxi Sky 600 jest idealnym rozwiązaniem dla Państwa placówki. Modułowy system szyn pozwala na elastyczność rozwiązań, dzięki czemu układ szyn zawsze będzie odpowiadał Państwa potrzebom i specyfice przestrzennej placówki. (...)

więcej informacji
Podnośniki sufitoweINNOW

Podnośniki sufitowe Podnośnik sufitowy RHM1 3m Podnośnik sufitowy RHM1 4m Podnośnik sufitowy RHM2 2x2 Podnośnik sufitowy RHM2 3x2 Podnośnik sufitowy RHM2 4x2 Podnośnik sufitowy RHM3 3m Podnośnik sufitowy RHM3 4m Podnośnik sufitowy RHM3 3x3m Podnośnik sufitowy RHM3 3x4m Podnośnik sufito (...)

więcej informacji
Podnośnik Maxi MoveArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.

Ten zasilany akumulatorowo podnośnik wyposażony jest w elastyczny system złącza, który umożliwia przenoszenie pacjenta za pomocą noszy w pozycji leżącej lub dzięki 4-punktowej ramie w pozycji siedzącej. Bezpieczne obciążenie robocze 227kg (500 lb) Uchwyt do pozycjonowania pacjenta Erg (...)

więcej informacji

KATEGORIE (kliknij aby rozwinąć)

Sprzęt medyczny
Rehabilitacja i fizykoterapia (sprzęt rehabilitacyjny)
Atlasy
Elektrody
Fango
Fotele
Rotory
RSWT