Podnośniki

Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślij zapytanie ofertowe

Podnośniki

 (produktów w bazie 23)
Urządzenie pionizacyjne NORA BEKA Hospitec Polska Sp. z o.o.

Urządzenie pionizacyjne NORA zostało stworzone z myślą o zwiększeniu mobilności osób starszych oraz niepełnosprawnych, a także w celu odciążenia personelu podczas opieki nad pacjentem. NORA znajduje zastosowanie w wielu codziennych sytuacjach, jak np.: przenoszenie pacjenta z łóżka na wózek inwal (...)

więcej informacji
Podnośniki sufitowe INNOW

Podnośniki sufitowe Podnośnik sufitowy RHM1 3m Podnośnik sufitowy RHM1 4m Podnośnik sufitowy RHM2 2x2 Podnośnik sufitowy RHM2 3x2 Podnośnik sufitowy RHM2 4x2 Podnośnik sufitowy RHM3 3m Podnośnik sufitowy RHM3 4m Podnośnik sufitowy RHM3 3x3m Podnośnik sufitowy RHM3 3x4m Podnośnik sufito (...)

więcej informacji
Podnośnik jezdny CARLO Classic BEKA Hospitec Polska Sp. z o.o.

Podnośnik jezdny CARLO Classic zapewnia bezpieczne przemieszczanie pacjentów. Niezwykle duży zakres podnoszenia pozwala na komfortowe, zarówno dla pacjenta, jak i opiekuna, przeniesienie chorego, np. z wanny do łóżka. Korzyści: Komfort pracy personelu, bez wysiłku i dźwigania pacjentów. Bezpiec (...)

więcej informacji
HOVL-100 - Podnośnik jezdny PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

HOVL-100 - Podnośnik jezdny     Podnośnik jezdny typ HOVL-100 jest urządzeniem w którym podnoszenie i opuszczanie pacjenta odbywa się za pomocą pilota ( z przewodem ). Oszczędność miejsca, dzięki ergonomicznym kształtom. Ułatwiona praca przy łóżku dzięki owalnemu kształtowi ramienia. Prosty i wy (...)

więcej informacji
HLU-4/E-O - Podnośnik jezdny PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

HLU-4/E-O - Podnośnik jezdny     Podnośnik jezdny typ HLU-4/E-O urządzeniem w którym podnoszenie i opuszczanie pacjenta odbywa się za pomocą pilota ( z przewodem ). Transport pacjenta ułatwiony jest poprzez zastosowanie napędu elektrycznego. Ponadto zmiana rozstawu ramion jezdnych również odbywa (...)

więcej informacji
HCL-7/E - Podnośnik jezdny PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

HCL-7/E - Podnośnik jezdny * Zwrotny i poręczny, idealny do opieki domowej. * Nowe ustawianie podwozia za pomocą pedału. * Nowe jarzmo obrotowe z wieloma możliwościami zawieszania. * Niewielkie wymiary. * Duży zakres podnoszenia. * Solidne wykonanie. HCL/7/E jest to zwrotny i kompaktowy p (...)

więcej informacji
HOVL-210 - Podnośnik jezdny PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

HOVL-210 - Podnośnik jezdny     Podnośnik jezdny typ HOVL-210 jest urządzeniem w którym podnoszenie i opuszczanie pacjenta odbywa się za pomocą pilota (z przewodem). Zastosowane rozsuwane ramiona jezdne umożliwiają podjazd pod stosunkowo szerokie elementy wyposażenia wnętrza. Zmiana rozstawu ram (...)

więcej informacji
Podnośniki szynowe PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

Podnośniki szynowe     System podnośników szynowych służy do podnoszenia transportowania pacjenta za pomocą specjalnego podnośnika oraz szyn zamontowanych na suficie. Podnośnik szynowy umożliwia: * elektryczne podnoszenie / opuszczanie pacjenta * mechaniczne przesuwanie pacjenta przód / tył (...)

więcej informacji
Podnośnik transportowo - kąpielowy SENTA PUR BEKA Hospitec Polska Sp. z o.o.

Podnośnik SENTA PUR to jedyne na rynku urządzenie łączące w sobie funkcję transportu pacjenta zarówno w pozycji siedzącej, jak i leżącej. SENTA PUR jest w pełni kompatybilny z wannami oraz łózkami rehabilitacyjnymi. Naszym klientom polecamy wanny z serii AVERO, które tworzą wraz z podnośnikiem SENTA (...)

więcej informacji
System do reedukacji chodu LiteGait 200 KS/200 KL BardoMed Sp. z o.o.

System LiteGait 200KS/200 KL przeznaczony jest do nauki chodu dla pacjentów o wzroście do 250 cm oraz wadze do 200 kg. Silny mechanizm podnoszący zapewnia wygodę terapii i jest idealnym narzędziem do reedukacji chodu dla szerokiego spektrum pacjentów.  Urządzeniepodnosi pacjentów z pozycji siedzące (...)

więcej informacji
System do reedukacji chodu LiteGait 100 KP-Flex BardoMed Sp. z o.o.

System do reedukacji chodu LiteGait 100 KP-Flex zapewnia elastyczne środowisko terapii pacjentów z urazami neurologicznymi,ortopedycznymi i kontuzjami sportowymi. Urządzenie umożliwia terapeucie podniesieniepacjenta do pozycji stojącej oraz wybranie poziomu odciążenia pacjenta. Modelprzeznaczony j (...)

więcej informacji
System do reedukacji chodu LiteGait 225 BardoMed Sp. z o.o.

Urządzenie do nauki chodu LiteGait 225 kontroluje poziom odciążenia, postawę oraz równowagę podczas ćwiczeń zarówno na bieżni jak i na podłożu. LiteGait 225 jest idealny dla pacjentów z różnymi rodzajami niepełnosprawności i na różnym poziomie sprawności funkcjonalnej. Urządzenie zmniejsza obciążen (...)

więcej informacji
System do reedukacji chodu LiteGait 135 KE-Flex BardoMed Sp. z o.o.

System do reedukacji chodu LiteGait 135 KE-Flex zapewnia elastyczne środowisko terapii pacjentów z urazami neurologicznymi,ortopedycznymi i kontuzjami sportowymi. Urządzenie umożliwia terapeucie podniesienie pacjenta do pozycji stojącej oraz wybranie poziomu odciążenia pacjenta. Model przeznaczony (...)

więcej informacji
System do reedukacji chodu LiteGait KX BardoMed Sp. z o.o.

Urządzenia LiteGait zserii KX posiadają specjalną konstrukcję, która pozwala na precyzyjną regulacjęwysokości zawieszenia uprzęży, dzięki połączeniu ustawień ręcznych zpodnośnikiem elektrycznym. Pozwoliło to na zachowanie opcji ręcznej regulacji,dostępnej w urządzeniach pediatrycznych WalkAble, przy (...)

więcej informacji
System do reedukacji chodu LiteGait WalkAble 35 BardoMed Sp. z o.o.

Urządzenie LiteGait WalkAble 35 jest najmniejszym z rodziny LiteGait i przeznaczone jest dla dzieci o wadze do 35 kg oraz wzroście do 140 cm. Uprząż w wygodny sposób podtrzymuje dziecko, paski mocujące natomiast pozwalają na odpowiednie dostosowanie do symetrii chodu. Konstrukcja serii WalkAble jest (...)

więcej informacji
Chodziki Mobility Device BardoMed Sp. z o.o.

Produkty Mobility Device to chodziki, które wspomagają podnoszenie się pacjenta oraz jego poruszanie się, z wieloma rodzajami ograniczeń ruchowych i niepełnosprawności. Urządzenia posiadają łatwą w użyciu uprząż ułatwiającą zachowanie równowagi.  W ofercie dostępne są dwa modele MD 90K i MD 155K. (...)

więcej informacji
System do reedukacji chodu LiteGait 200 BardoMed Sp. z o.o.

Urządzenie do nauki chodu LiteGait 200 podczas ćwiczeń pozwala na kontrolę nie tylko postawy, ale także odciążenia mięśni pacjenta oraz równowagi, podczas ćwiczeń na bieżni oraz na zwykłym podłożu. Jest idealne dla pacjentów z różnymi rodzajami niepełnosprawności i na różnym poziomie sprawności funk (...)

więcej informacji
System do reedukacji chodu LiteGait 225 KL/250 KL BardoMed Sp. z o.o.

Systemy do nauki chodu LiteGait 225 KL/250 KL posiadają bardzo silny mechanizm podnoszący co zapewnia sprzyjające warunki terapii chodu dla mniej sprawnych pacjentów (np. otyłość).  LiteGait 225 KL/250 KL mają funkcję podnoszenia pacjenta z pozycji siedzącej do stojącej. Pilot umożliwia regulację p (...)

więcej informacji
Podnośnik sufitowy Maxi Sky 440 ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.

System Maxi Sky 440 jest łatwym w obsłudze podnośnikiem sufitowym, który łączy zalety systemu stacjonarnego z maksymalną elastycznością. Cechy kluczowe Kompaktowa głowica waży zaledwie 6.5kg (14.3lb), posiada składane haki na nosidła i jest bardzo prosta do przemieszczenia pomiędzy pokojami. M (...)

więcej informacji
Aktywny podnośnik pionizujący Sara 3000 ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.

Sara 3000 to najnowszy aktywny podnośnik pionizujący firmy ARJO. Ergonomiczna konstrukcja oraz zasilane funkcje umożliwiają pojedynczemu opiekunowi na zaoferowanie podopiecznemu najwyższej jakości opieki podczas takich codziennych czynności jak przemieszczanie i toaleta. Zasilany podnośnik pioniz (...)

więcej informacji
Podnośnik sufitowy Maxi Sky 600 ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.

Dzięki szerokiej ofercie szyn oraz możliwości unoszenia cięższych pacjentów Maxi Sky 600 jest idealnym rozwiązaniem dla Państwa placówki. Modułowy system szyn pozwala na elastyczność rozwiązań, dzięki czemu układ szyn zawsze będzie odpowiadał Państwa potrzebom i specyfice przestrzennej placówki. (...)

więcej informacji
Podnośnik Maxi Twin ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.

W przeciwieństwie do innych podnośników Maxi Twin posiada podwójny maszt, który nie tylko poprawia stabilność i rozłożenie ciężaru ale nadaje urządzeniu także atrakcyjny i nowoczesny wygląd. Szeroka gama nosideł zatrzaskowych i pętlowych. Nosidła zatrzaskowe pozwalają na użycie ręcznego lub zasilane (...)

więcej informacji
Podnośnik Maxi Move ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.

Ten zasilany akumulatorowo podnośnik wyposażony jest w elastyczny system złącza, który umożliwia przenoszenie pacjenta za pomocą noszy w pozycji leżącej lub dzięki 4-punktowej ramie w pozycji siedzącej. Bezpieczne obciążenie robocze 227kg (500 lb) Uchwyt do pozycjonowania pacjenta Erg (...)

więcej informacji

KATEGORIE (kliknij aby rozwinąć)

Sprzęt medyczny
Rehabilitacja i fizykoterapia (sprzęt rehabilitacyjny)
Atlasy
Fango
Fantomy
Fotele
Rotory
RSWT