Opis firmy

Działamy na rynku od 1995 roku i od tego czasu sukcesywnie budujemy swoją pozycję silnego gracza na polskim rynku medycznym i poszerzamy ofertę produktów. Specjalizujemy się w dystrybucji aparatury do diagnostyki obrazowej: ultrasonografów, systemów RTG, mammografów a także tomografów komputerowych i rezonansów magnetycznych. Współpracujemy zarówno z gabinetami prywatnymi, jak i szpitalami akademickimi – każdy klient jest dla nas ważny! Wierzymy, że w ochronie zdrowia najważniejsza (...)

więcej
Samsung Medison Accuvix V10

Accuvix V10 Nieskazitelnie czysty obraz! Ultranowoczesny i wszechstronny ultrasonograf przeznaczony dla najbardziej wymagających diagnostów różnych specjalności: ginekologów, położników, radiologów, kardiologów (wersja CV), urologów i innych. * Maksymalna jakość i szybkość obrazowania we wszyst (...)

więcej informacji
Samsung Medison Accuvix V20 Prestige

Samsung Medison Accuvix V20 Prestige Obrazowanie 3D/4D przekroczyło granice wyobraźni Medison po raz kolejny zrewolucjonizował rynek ultrasonografów z najwyższej półki. Wszystko to dzięki zupełnie nowemu oprogramowaniu rekonstruującemu obrazy. Umożliwia ono prezentacje trójwymiarowych obrazów w (...)

więcej informacji
Samsung Medison SonoAce X8

Samsung Medison SonoAce X8 Szybki, kompaktowy, inteligentny Produkt ten został zaprojektowany zgodnie z filozofią: Speedy, Slim, Smart. Aż trudno uwierzyć, że w tych niewielkich gabarytach drzemie niespożyta szybkość obrazowania i najnowsza platforma informatyczna Medisona, dająca niesamowitą mo (...)

więcej informacji
Samsung Medison SonoAce X6

Samsung Medison SonoAce X6 Ogromna moc w kompaktowych wymiarach Wszechstronny, w pełni funkcjonalny aparat USG o ostrym, krystalicznie czystym obrazie z kolorowym Dopplerem. Szeroka oferta głowic sprawia, że zaspokoi on potrzeby lekarzy wielu specjalności. * Niezwykle wysoka jakość i szybkość o (...)

więcej informacji
Samsung Medison EKO 7

Samsung Medison EKO 7 EKO 7 to najbardziej zaawansowany technologicznie echokardiograf w ofercie Samsung Medison. Zaprojektowany dla lekarzy specjalizujących się w badaniach kardiologicznych i naczyniowych. Niezrównana jakość obrazu B, ogromna czułość trybów dopplerowskich, proste w obsłudze St (...)

więcej informacji
Samsung Medison MySono U5

Samsung Medison MySono U5 Mały rozmiar, ogromne możliwości MySono U5 to najnowszy aparat w ofercie Samsunga Medisona. Platforma informatyczna i zaawansowane technologicznie oprogramowanie, powodują, że jakością obrazowania (także 3D/4D) nie odbiega od dużych systemów USG. Czyni to U5 liderem w k (...)

więcej informacji
SonoAce X1

SonoAce X1 Najlepszy wybór w klasie kompaktowych, systemów przenośnych Czarno-biały ultrasonograf wyposażony jest w pełen pakiet pomiarowy dla ginekologii i położnictwa, jamy brzusznej, małych narządów, kardiologii i urologii. Dzięki temu świetnie sprawdzi się w szerokim zakresie podstawowych (...)

więcej informacji
Samsung Medison SonoAce R3

Samsung Medison SonoAce R3 Nowa jakość przenośnego USG z kolorem SonoAce R3, to najnowszy ultrasonograf z rodziny Samsung Medison.  Zaprojektowany dla wszystkich, którzy potrzebują świetnie obrazującego aparatu z kolorowym Dopplerem, cenią sobie mobilność, prostotę obsługi i ergonomię pracy N (...)

więcej informacji
Opera SWING

Opera SWING Rewolucyjne rozwiązanie w cyfrowej Radiografii i Fluoroskopii!!! Opera Swing to w pełni zintegrowany system zaprojektowany i zbudowany po to aby w pełni wykorzystać potencjał płaskich cyfrowych detektorów dynamicznych. System obrazowania OPERA D4000RF perfekcyjnie współpracuje z dyn (...)

więcej informacji
Opera T

Opera T Opera T to jedno z najbardziej kompaktowych i najlżejszych urządzeń typu telekomando na rynku. To system, który dzięki modułowej konstrukcji, można dopasować do potrzeb każdej pracowni RTG i możliwości finansowych jednostki medycznej. Dostępne systemy obrazowania: * Flat panel z dete (...)

więcej informacji
Opera T2000TR

Opera T2000TR OPERA T2000tr to wielofunkcyjny system do badań kostno-płucnych, szczególnie przydatny na oddziałach SOR. Detektor TRIXELL PIXIUM 4600 (9 milionów pikseli, 43 x 43 cm) współpracując z systemem obrazowania OPERA D4000DR tworzy z OPERY T2000tr niezwykle skuteczną maszynę do bezpośred (...)

więcej informacji
Opera RT20 Guitar/Harph

Opera RT20 Guitar/Harph Opera RT 20 to unikalny system do radiografii kostno-płucnej o kompaktowych wymiarach. System dostępny jest w dwóch wersjach: * Opera RT20 Guitar * Opera RT20 Harph z unikalną funkcją tomografii, która może być wykorzystywana w badaniach specjalistycznych, np. kręgo (...)

więcej informacji
Polistat M

Polistat M Uniwersalne urządzenie RTG z lampą i panelem umieszczonym na ruchomym ramieniu. Jego konstrukcja, daje możliwość wykonywania podstawowej diagnostyki RTG, zapewniając jednocześnie komfort pacjentowi i łatwą, wygodną obsługę technikowi RTG. Najważniejsze cechy * Centralnie zainstalow (...)

więcej informacji
Calypso

Calypso to zaawansowany technologicznie wielofunkcyjny system do radiografii cyfrowej z dwoma cyfrowymi panelami płaskimi. System składa się z następujących elementów: * Lampy RTG na zawieszeniu sufitowym * Stołu z panelem do radiografii cyfrowej DR o regulowanej wysokości * Stojaka z uchyl (...)

więcej informacji
Synthesis

Synthesis Wielofunkcyjny system zawieszeń sufitowych do radiografii cyfrowej DR. SYNTHESIS to "bliźniacze" zawieszenie sufitowe.  System składa się z następujących elementów: * Zawieszenia sufitowego z źródłem promieniowania RTG * Zawieszania sufitowego z detektorem cyfrowym * Mobilnego s (...)

więcej informacji
Chorus

Chorus System o szerokim spektrum zastosowań do radiografii cyfrowej DR. System składa się z następujących elementów: * Zawieszenia sufitowego ze źródłem promieniowania RTG * Przyściennej kolumny z cyfrowym płaskim panelem Najważniejsze cechy: * Automatyczne dopasowanie: źródło-detektor. (...)

więcej informacji
MCA

MCA MCA to seria mobilnych, kompaktowych, w pełni cyfrowych aparatów śródoperacyjnych z łukiem C. Zaawansowane technologicznie i proste w obsłudze, znajdą zastosowanie przy wszelkich badaniach radiograficznych i fluoroskopowych MCA dostępne jest w dwóch wersjach: MCA Plus: * Anoda wirująca (...)

więcej informacji
CardiX

CardiX CardiX to przewoźny system radiologiczny do zastosowań kardiologicznych (głównie w kardiologii interwencyjnej i chirurgii naczyniowej). Jedyne urządzenie na świecie, które generuje aż tak dużą moc a wszystkie ruchy ramienia są sterowane motorowo. Najważniejsze cechy: * Ramię C o głębo (...)

więcej informacji
MAC

MAC - Mobilny, aparat rentgenowski o najwyższych parametrach i ergonomii pracy, które zapewniają wykonanie dokładnych i bezpiecznych badań radiograficznych. - Dzięki zwartej konstrukcji i ergonomicznym rozwiązaniom, charakteryzuje się niezwykłymi wręcz możliwościami przemieszczania Aparat dostę (...)

więcej informacji
NeuViz 16

NeuViz 16 NeyViz 16, to wysokiej klasy 16-rzędowy, spiralny tomograf komputerowy o bardzo wysokim poziomie zaawansowania technologicznego. Gwarantuje obraz o najwyższej jakości i szereg protokołów medycznych, które spełnią oczekiwania diagnostów różnych specjalizacji. Najważniejsze cechy: * D (...)

więcej informacji
1 2 3  

Mar-Med Medical Sp. z o.o. Sp. K.

Formularz kontaktowy