Opis firmy

Działamy na rynku od 1995 roku i od tego czasu sukcesywnie budujemy swoją pozycję silnego gracza na polskim rynku medycznym i poszerzamy ofertę produktów. Specjalizujemy się w dystrybucji aparatury do diagnostyki obrazowej: ultrasonografów, systemów RTG, mammografów a także tomografów komputerowych i rezonansów magnetycznych. Współpracujemy zarówno z gabinetami prywatnymi, jak i szpitalami akademickimi – każdy klient jest dla nas ważny! Wierzymy, że w ochronie zdrowia najważniejsza je (...)

więcej
Vinno M80

Ultrosonograf klasy Premium Vinno M80 do ginekologii i położnictwa Vinno M80 to wysokiej klasy system ultrasonograficzny zapewniający idealny obraz i niespotykaną dotychczas szybkość obrazowania. Parametry te można osiągnąć dzięki zastosowaniu platformy RF – innowacyjnej technologii, która gwarantu (...)

więcej informacji
Vinno G80

Vinno G80Najwyższej klasy system kategorii PremiumVinno G80 to najwyższej klasy multidyscyplinarny system dedykowany do zaawansowanej diagnostyki ultrasonograficznej. Dedykowany jest głównie do obrazowania ogólnego (radiologii) oraz kardiologii i badań naczyniowych, ale można go także rozbudować o o (...)

więcej informacji
Vinno G60

Vinno G60Doskonały, wielozadaniowy ultrasonograf dla najbardziej wymagających diagnostów.Ultrasonograf ten zapewnia doskonały obraz i ogromną szybkość działania, co przekłada się na najwyższą pewność diagnostyczną. Osiągnięto je dzięki zastosowaniu innowacyjnej platformy RF, która gwarantuje obraz o (...)

więcej informacji
Vinno M50

Vinno M50Wysokiej klasy system dedykowany do diagnostyki ginekologicznej i położniczejVinno M50 to wysokiej klasy system dedykowany dla ginekologii i położnictwa. Zapewnia on doskonały obraz o nadprzeciętnej rozdzielczości i świetnym kontraście oraz bardzo dobre i szybkie tryby dopplerowskiej. Świet (...)

więcej informacji
Vinno G50

Vinno G50Doskonały obraz, szybkość i stabilność gwarantujące pewną diagnostykęVinno G50 to wysokiej klasy ultrasonograf system zapewniający doskonały obraz, szybkość i ergonomię pracy. W systemie tym zastosowano innowacyjną platformę RF, która gwarantuje obraz o wyższej rozdzielczości i lepszym kont (...)

więcej informacji
Vinno E30

Vinno E30Doskonały obraz, szybkość i stabilność gwarantujące pewną diagnostykęVinno E30 to wysokiej klasy ultrasonograf system zapewniający doskonały obraz, szybkość i ergonomię pracy. W systemie tym zastosowano innowacyjną platformę RF, która gwarantuje obraz o wyższej rozdzielczości i lepszym kont (...)

więcej informacji
Vinno E20

Vinno E20Super-kompaktowy, pełna funkcjonalność i doskonałe wyposażenie.E20 to kompaktowy, w pełni wyposażony ultrasonograf, który doskonale sprawdza się we wszystkich specjalizacjach. E20 wykorzystuje unikalną technologię Vinno, czyli platformę RF, dzięki której otrzymywane obrazy są bliskie doskon (...)

więcej informacji
Vinno E10

Vinno E10Kompaktowy, uniwersalny ultrasonograf dla każdegoE10 to kompaktowy, uniwersalny ultrasonograf, który doskonale sprawdzi się w praktycznie wszystkich specjalizacjach. Szerokie możliwości rozbudowy oraz niewielkie gabaryty dedykują E10 wszędzie tam, gdzie potrzebny jest doskonały, kompaktowy (...)

więcej informacji
Vinno 8

Vinno 8Doskonale wyposażony ultrasonograf przenośny najwyższej klasyVinno 8 to najwyższej klasy przenośny ultrasonograf wyposażony w doskonałą platformę RF, która gwarantuje świetny obraz. Niska waga, panel dotykowy oraz doskonałe wyposażenie gwarantują najwyższą ergonomię oraz pewność diagnostyczną (...)

więcej informacji
Vinno 6

Vinno 6Najwyższej klasy przenośny ultrasonografVinno 6 to, przenośny ultrasonograf wykorzystujący opracowaną przez Vinno platformę RF, która gwarantuje doskonały obraz.  Ten lekki aparat USG wyposażono w niespotykany w tym segmencie panel dotykowy, który ułatwia badanie, niezależnie od tego, gdzie s (...)

więcej informacji
Vinno 5

Vinno 5Wysokiej klasy przenośny ultrasonografVinno 5 to ultrasonograf kreujący nowy standard w segmencie ultrasonografów przenośnych. Bazuje on na opracowanej przez Vinno platformie RF, która gwarantuje doskonały obraz.  Ten bardzo lekki ultrasonograf cechuje się wysoką ergonomią oraz daje pewność d (...)

więcej informacji
Samsung Medison RS80A

Samsung Medison RS80ASystem klasy PREMIUM zaprojektowany na potrzeby radiologiiNajwyższej klasy ultrasonograf dedykowany wszelkim rozwiązaniom radiologicznym. Rewolucyjny systemu formowania wiązki oraz szereg funkcji specjalnych gwarantuje obraz najwyższej jakości zapewniając trafną i rzetelną diagn (...)

więcej informacji
Samsung Medison H60

Samsung Medison H60Najwyższe parametry w najlepszym styluNajnowszy ultrasonograf Samsunga zapewnia najwyższe parametry: obrazu, trafności diagnozy, prostoty obsługi i szybkości działania. UGEO H60 wyróżnia 10,1” dotykowy wyświetlacz, ergonomicznie zaprojektowany panel sterujący oraz  niezwykły desig (...)

więcej informacji
Samsung Medison SonoAce R7

Samsung Medison SonoAce R7Uniwersalny, kompaktowy, szybki i precyzyjny system do zaawansowanej diagnostyki USGSonoAce R7 to innowacyjny, ergonomicznie zaprojektowany ultrasonograf o kompaktowych wymiarach zapewniający najwyższej jakości obraz 2D. Bardzo czułe tryby dopplerowskie a także wiele zaawan (...)

więcej informacji
Samsung Medison WS80A

Samsung Medison WS80ANowa definicja ultrasonografu Premium do diagnostyki ginekologiczno położniczejWymiar Premium systemu USG to obecnie UGEO WS80A. Ultrasonograf Samsunga oferuje jakość obrazu i spektrum badań z zakresu diagnostyki kobiecej (ginekologiczno-położniczej i piersi), jakie jeszcze nigd (...)

więcej informacji
Samsung Medison Accuvix A30

Samsung Medison Accuvix A30System, który wyznacza nowe standardy w diagnostyce ultrasonograficznejWszystko dzięki zaawansowanym funkcjom, które ułatwiają i przyspieszają diagnostykę, takim jak: EZ Exam™, czy ElastoScan™, 21,5-calowemu monitorowi LED o rozdzielczości Full HD oraz nowemu systemowi for (...)

więcej informacji
Samsung Medison Accuvix XG

Samsung Medison Accuvix XGUltrasonograf dopasowany do potrzeb ekspertówAccuvix XG to aparat wysokiej klasy zaprojektowany dla ekspertów, którzy od systemu ultrasonograficznego oczekują ponadprzeciętnej jakości obrazu we wszystkich trybach oraz szerokiego spektrum specjalnych funkcji które przyspiesz (...)

więcej informacji
Samsung Medison HM70

Samsung Medison HM70Najdoskonalszy obraz przenośnego ultrasonografu PremiumPrzenośny ultrasonograf, który parametrami nie ustępuje wysokiej klasy ultrasonografom stacjonarnym. Najlepszy wybór dla wszystkich diagnostów, którzy potrzebują doskonałego aparatu USG i zależy im na łatwości przemieszczania (...)

więcej informacji
Samsung Medison MySono U6

Samsung Medison MySono U6Rewolucyjna jakość obrazu przenośnego USGNajnowsza platforma informatyczna firmy Samsung Medison zapewnia czysty i ostry obraz oraz najwyższą czułość trybów dopplerowskich. Najważniejsza cechą tego modelu jest jego uniwersalność. Dzięki szeorkiemu zakresowi funkcji specjalny (...)

więcej informacji
Opera SWING

Opera SWINGRewolucyjne rozwiązanie w cyfrowej Radiografii i Fluoroskopii!!!Opera Swing to w pełni zintegrowany system zaprojektowany i zbudowany po to aby w pełni wykorzystać potencjał płaskich cyfrowych detektorów dynamicznych.Najważniejsze cechyOpera Swing to unikalne rozwiązanie – prawdziwa rewol (...)

więcej informacji
1 2 3 4  

Mar-Med Sp. z o.o.

Formularz kontaktowy