Opis firmy

Jesteśmy firmą od lat związaną z rynkiem medycznym. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości sprzętu medycznego do placówek służby zdrowia na terenie całego kraju. Obsługujemy zarówno gabinety prywatne, przychodnie lekarskie jak i szpitale oraz kliniki. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości urządzeń niezbędnych w pracy lekarza specjalisty, w możliwie przystępnej cenie. Jeśli potrzebujesz pomocy lub porady skontaktuj się z nami. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat CE (...)

więcej
Kardiotokograf KTG L8A + Torba Gratis

Kardiotokograf KTG L8A + Torba Gratis Model L8A to wysokiej klasy kardiotokograf do monitorowania serca płodu i czynności skurczowej macicy. Zapewnia monitorowanie takich parametrów jak: FHR (cardio) , TOCO (skurcze macicy), FMOV (ruchy płodu). Oferowana konfiguracja to: monitor + 1 głowica cardio + (...)

więcej informacji
Kardiotokograf KTG L8A + stolik

Kardiotokograf KTG L8A + stolik Model L8A to wysokiej klasy kardiotokograf do monitorowania serca płodu i czynności skurczowej macicy. Zapewnia monitorowanie takich parametrów jak: FHR (cardio) , TOCO (skurcze macicy), FMOV (ruchy płodu). Oferowana konfiguracja to: monitor + 1 głowica cardio + 1 gło (...)

więcej informacji
Kardiotokograf Smart 1

Kardiotokograf Smart 1Profesjonalny kardiotokograf renomowanej Niemieckiej firmy EcoNet. Znajduje zastosowanie w gabinetach prywatnych. Wyposażony został w  głowice zbudowane 9 kryształów o częstotliwości 1 MHz tak by badanie było jak najbardziej precyzyjne. Model tan jest stworzony tak by nie spraw (...)

więcej informacji
Kardiotokograf KTG L8 Torba gratis

Kardiotokograf KTG L8 Torba gratis Model L8 To wysokiej klasy kardiotokograf KTG L8 z dużym kolorowym ekranem 7" LCD i systemem DSP. Zapewnia monitorowanie takich parametrów jak: FHR (cardio) , TOCO (skurcze macicy), FMOV (ruchy płodu). W Polsce pracuje już ponad 100 szt. sprzedanych przez nas kardi (...)

więcej informacji
Kardiotokograf KTG L8 + stolik

Kardiotokograf KTG L8 + stolik Model L8 To wysokiej klasy kardiotokograf KTG L8 z dużym kolorowym ekranem 7" LCD i systemem DSP !!!Zapewnia monitorowanie takich parametrów jak: FHR (cardio) , TOCO (skurcze macicy), FMOV (ruchy płodu). W Polsce pracuje już ponad 100 szt. sprzedanych przez nas kardiot (...)

więcej informacji
Kardiotokograf KTG L8 touch (ekran dotykowy)

Kardiotokograf KTG L8 touch (ekran dotykowy) KTG L8 to wysokiej klasy kardiotokograf z dużym kolorowym ekranem 7" LCD, funkcją sterowania dotykiem na ekranie, oraz systemem DSP !!!Zapewnia monitorowanie takich parametrów jak: FHR (cardio) , TOCO (skurcze macicy), FMOV (ruchy płodu). W Polsce pracuje (...)

więcej informacji
Kardiotokogra BFM-10 ciąża pojedyncza

Kardiotokogra BFM-10 ciąża pojedynczaAparat jest przeznaczony do zastosowania w położnictwie. Jest on prosty i łatwy w użyciu. Zapewnia wczesne wykrywanie akcji serca płodu (od 14 tyg.), ciągłe monitorowanie i rejestrację częstości uderzeń serca płodu FHR, skurczów macicy i ruchów płodu. Ta rejestra (...)

więcej informacji
Kardiotokograf Insight lite

Kardiotokograf Insight lite Kardiotokograf renomowanej Niemieckiej firmy EcoNet. Znajduje zastosowanie w szpitalach jak i gabinetach prywatnych. Wyposazony został w wodoodporne głowice, które zopstały wyposażone w 9 kryształów tak by badanie było jak najbardziej precyzyjne.

więcej informacji
Kardiotokogra BFM-10 Twin ciąża bliźniacza

Kardiotokogra BFM-10 Twin ciąża bliźniacza Aparat jest przeznaczony do zastosowania w położnictwie. Jest on prosty i łatwy w użyciu. Zapewnia wczesne wykrywanie akcji serca płodu (od 14 tyg.), ciągłe monitorowanie i rejestrację częstości uderzeń serca płodu FHR, skurczów macicy i ruchów płodu. Ta re (...)

więcej informacji
Kardiotokograf Smart 3 ciąża bliźniacza

Kardiotokograf Smart 3 ciąża bliźniaczaProfesjonalny kardiotokograf renomowanej Niemieckiej firmy EcoNet. Znajduje zastosowanie w gabinetach prywatnych i szpitalach. Istnieje możliwość podpięcia go pod centralny monitornik (opcja dodatkowo płatna). Wyposażony został w głowice zbudowane 9 kryształów (...)

więcej informacji
Kardiotokograf EcoTwin LED

Kardiotokograf EcoTwin LEDProfesjonalny kardiotokograf renomowanej Niemieckiej firmy EcoNet. Znajduje zastosowanie w gabinetach prywatnych. Wyposażony został w wodoodporne głowice, które zopstały zbudowane z 9 kryształów tak by badanie było jak najbardziej precyzyjne. Posiada wbudowany akumulator, k (...)

więcej informacji
Kardiotokograf KTG L8 Pro

Kardiotokograf KTG L8 Pro Wysokiej klasy kardiotokograf KTG L8 PRO z dużym kolorowym ekranem 12" LCD. Zaawansowany system obróbki sygnału DSP sprawia, że z głośnika nie słychać żadnych niepożądanych dźwięków!!! Wysokiej klasy a zarazem niezwykle prosty w obsłudze kardiotokograf do monitorowania serc (...)

więcej informacji
Kardiotokograf KTG L8 Pro + stolik

Kardiotokograf KTG L8 Pro + stolik Wysokiej klasy kardiotokograf KTG L8 PRO z dużym kolorowym ekranem 12" LCD. Zaawansowany system obróbki sygnału DSP sprawia, że z głośnika nie słychać żadnych niepożądanych dźwięków!!! Wysokiej klasy a zarazem niezwykle prosty w obsłudze kardiotokograf do monitorow (...)

więcej informacji
Kardiotokograf L8 Pro + monitorowanie pacjentki …

Kardiotokograf L8 Pro + monitorowanie pacjentki + stolikWysokiej klasy kardiotokograf KTG L8 PRO + monitorowanie pacjentki.W tym modelu zastosowano wiele dodatkowych czujników do monitorowania pacjentki :- mankiet ciśnienia- pulsoksymetr- EKG- termometrJedno urządzenie, które ma wbudowane wszystkie (...)

więcej informacji
Kardiotokograf Econet Insight

Kardiotokograf Econet Insight Profesjonalny kardiotokograf renomowanej Niemieckiej firmy EcoNet. Znajduje zastosowanie w szpitalach jak i gabinetach prywatnych. Wyposażony został w wodoodporne głowice, które zopstały zbudowane z 9 kryształów tak by badanie było jak najbardziej precyzyjne.Kardiotokog (...)

więcej informacji
Kardiotokograf EcoTwin LCD

Kardiotokograf EcoTwin LCDProfesjonalny kardiotokograf renomowanej Niemieckiej firmy EcoNet. Znajduje zastosowanie w gabinetach prywatnych. Wyposażony został w wodoodporne głowice, które zopstały zbudowane z 9 kryształów tak by badanie było jak najbardziej precyzyjne. Posiada wbudowany akumulator, k (...)

więcej informacji
Kardiotokograf KTG L8ME bezprzewodowe głowice + …

Kardiotokograf KTG L8ME bezprzewodowe głowice + stolikWysokiej klasy kardiotokograf KTG L8ME z dużym czytelnym ekranem 10.2" LCD. Zaawansowany system obróbki sygnału DSP sprawia, że z głośnika nie słychać żadnych niepożądanych dźwięków!!! Wysokiej klasy a zarazem niezwykle prosty w obsłudze kardioto (...)

więcej informacji
Elektrokardiograf EKG ECG300GA

Elektrokardiograf EKG ECG300GAPrzenośny 3-kanałowy elektrokardiograf o zwartej konstrukcji. Idealny do prywatnego gabinetu lekarskiego, jak również na wizyty domowe. Zasilanie z wbudowanego akumulatora. W pakiecie oprogramowanie do analizy na komputer PC oraz przewód połączeniowy USB. Pamięć 15 zapi (...)

więcej informacji
Elektrokardiograf EKG ECG300GT

Elektrokardiograf EKG ECG300GT Przenośny 3-kanałowy elektrokardiograf o zwartej konstrukcji. Idealny do prywatnego gabinetu lekarskiego, jak również na wizyty domowe. Polskie MENU i zasilanie z wbudowanego akumulatora. W pakiecie oprogramowanie do analizy na komputer PC oraz przewód USB. 

więcej informacji
Elektrokardiograf EKG ECG300GT Vet

Elektrokardiograf EKG ECG300GT Vet Przenośny 3-kanałowy elektrokardiograf o zwartej konstrukcji. Idealny do prywatnego gabinetu lekarskiego, jak również na wizyty domowe. Polskie MENU i zasilanie z wbudowanego akumulatora. W pakiecie oprogramowanie do analizy na komputer PC oraz przewód USB. 

więcej informacji
1 2 3 4 5  

Cito Krzysztof Tomczak

Formularz kontaktowy