Opis firmy

Zajmujemy się™ dostarczaniem wyposażenia RTG:

Aparatury w konfiguracji: Stół, Statyw, Kolumna.

Ucyfrawianiem lub wyposażaniem w systemy w pełni cyfrowe.

Świadczymy usługi z zakresu teleradiologii:

Wyposażamy placówki w niezbędny sprzęt do teletransmisji.

Dysponujemy zespołem doświadczonych radiologów z wieloletnią praktyką w    placówkach klinicznych, szpitalnych i ambulatoryjnych.

Zapewniamy opisy badań rtg już następnego dnia roboczego.

System Roesys Flatpanel

Detektor rentgenowski DFP4343 typu flat panel, bazujący na technologii CMOS, jest nowym produktem linii detektorów rentgenowskich DIRA. Jednym z komponentów detektora jest matryca z czujnikami diodowymi o rozmiarze piksela równym 50 μm. Pozwala to na wykorzystanie bardzo niskich wartości prądu ciemn (...)

więcej informacji
System Schaeff Systemtechnik DR - Factory

Detektor zaprojektowano w taki sposób, by można było go zainstalować zarówno w statywie płucnym, jak i w stole. Pozwala zamienić pracownie rtg, bazujące do tej pory na systemach analogowych lub radiografii pośredniej, na w pełni zintegrowane rozwiązania cyfrowe. Dzięki swojej modularnej strukturze o (...)

więcej informacji
System CARESTREAM DRX-1

System  CARESTREAM DRX-1   zawiera pierwszy, bezprzewodowy detektor wielkości kasety radiologicznej. Jest on kompatybilny z wszystkimi tradycyjnymi urządzeniami rentgenowskimi, które pracują na kasatach w wielkości 35x43 cm. System  można zainstalować i zintegrować w ciągu jednego dnia. Dzięki temu (...)

więcej informacji
System DR Roesys KRC 9 lub KRC 16

Detektor z serii KRC stanowi rdzeń Systemu Diagnostyki Obrazowej. Podstawą detektorów KRC jest oparcie o technologię CCD (Charge Couple Device), połączoną z unikalną konstrukcją bez lustra i systemu aktywnego chłodzenia. Rozwiązanie to znacząco zwiększa niezawodność detektora wespół z jakością otrzy (...)

więcej informacji
System FCR PRIMA T

FCR PRIMA T to stołowy czytnik, który wyróżnia się bardzo szybką prędkością przetwarzania 57 płyt na godzinę. Z opcjonalnym zestawem upgradującym szybkośd ta wzrasta aż do 67 płyt na godzinę. Tak jak każde inne urządzenie Fujifilm, FCR PRIMA T jest bardzo łatwa w obsłudze, co w znacznym stopniu (...)

więcej informacji
System CARESTREAM DIRECTVIEW Elite CR

System DIRECTVIEW Elite CR został zaprojektowany do rozproszonych i centralnych zastosowań CR. Tu najbardziej liczy się jakość obrazu, jego szybka dostępność, niskie koszty i wysoka produktywność. Dostarcza wysokiej jakości obrazów przy równoczesnej kompaktowości pozwalającej na jego umieszczenie w (...)

więcej informacji
System CARESTREAM DIRECTVIEW Classic CR

System DIRECTVIEW Classic CR to zaawansowany, jednoslotowy system radiografii cyfrowej CR, która w postaci jednego, kompaktowego urządzenia dostarcza wszystkiego, co niezbędne w zakresie radiografii cyfrowej. Możliwość obróbki do 69 kaset w ciągu godziny sprawia, że jest on idealny w dużych i średni (...)

więcej informacji
System CARESTREAM DIRECTVIEW Vita CR

CARESTREAM DIRECTVIEW Vita CR System - umożliwia natychmiastowy dostęp do obrazów cyfrowych oraz szybszą i bardziej dokładną diagnozę stanu pacjenta. Ten kompaktowy system obrazowania jest idealnym wyborem dla niezależnych ośrodków obrazowania, klinik, praktyk lekarskich oraz gabinetów kręgarskich i (...)

więcej informacji
Usługi teleradiologii

Od początku 2012 roku zajmujemy się opisywaniem klasycznych zdjęć rentgenowskich w systemie teleradiologii.Dysponujemy zespołem doświadczonych radiologów, z wieloletnią praktyką w placówkach klinicznych, szpitalnych i ambulatoryjnych.Standardowy czas wykonania diagnozy w trybie zwykłym nie przekracz (...)

więcej informacji
System RTG do zdjęć kostno-płucnych Koss Univers…

SPECYFIKACJA TECHNICZNA SYSTEMU System rentgenowski z kolumną uniwersalną i stołem jednym, do radiografii ogólnej. W skład systemu wchodzi: Generator: moc 40 kW  typ HF, z przemianą częstotliwości: 100 kHz  regulacja napięcia od 40 do 150 kV  regulacja czasu ekspozycji od 1 do 6300 ms  ła (...)

więcej informacji
Aparat RTG do zdjęć kostno-płucnych, ramię U, Co…

Kolumna aparatu Z-Motion Digital System jest w pełni zmotoryzowana i wyważona. Ustawienie kolumny może być zmienione w ciągu kilku sekund poprzez ręczne zwolnienie hamulców.Pacjenci podczas badania mogą siedzieć, stać lub leżeć na stole rentgenowskim. Charakterystyka aparatu Z-Motion Digital System (...)

więcej informacji
Aparat RTG do zdjęć kostno-płucnych Control- X …

Producent :Control-XTyp :PerformXModel :RadioLogiXGenerator:- zasilanie z sieci 3x400V 50 Hz- moc 32 kW (maksymalna moc dostępna podczas ekspozycji)- zakres napięć 40-125 kV- zakres prądów 25-400 mA, 300 mA przy 100 kV- zakres mAs 0,4 – 600- pulpit z programami anatomicznymiStół rtg:- o stałej wysok (...)

więcej informacji
Aparat RTG do zdjęć kostno-płucnych Control - X …

Producent: Control-XTyp: PerformXGenerator:- zasilanie z sieci 3x400V 50 Hz- moc 32 kW (maksymalna moc dostępna podczas ekspozycji)- zakres napięć 40-125 kV- zakres prądów 25-400 mA, 300 mA przy 100 kV- zakres mAs 0,4 – 600- pulpit z programami anatomicznymiStół rtg:- o stałej wysokości (74,5 cm)- z (...)

więcej informacji

Diamedica

Formularz kontaktowy