Opis firmy

MEDICOR-POL ZAKŁAD TECHNIKI MEDYCZNEJ Sp. z o.o. został założony w 1991r roku. Od początku istnienia zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług w zakresie serwisu jak i dystrybucji aparatury medycznej. Naszym priorytetowym celem jest zadowolenie klienta potwierdzone przyznaniem certyfikatu ISO 9001:2000. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, która zawiera szeroki asortyment sprzętu medycznego z różnych dziedzin medycznych. Oferta handlowa zbudowana jest w oparciu o wyroby (...)

więcej
Serwis sprzętu i aparatury medycznej

Firma Medicor-Pol ZTM wykonuje naprawy, przeglądy, remonty i konserwację sprzętu i aparatury medycznej Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, dzięki której gwarantujemy swoim Klientom sprawną i profesjonalną obsługę, służymy doradztwem oraz orzecznictwem i konsultacją dotyczącą aparatury w tym: • elek (...)

więcej informacji
Fotel ginekologiczny F1 Clasic

GOLEM F1 Classic (dwa systemy sterowania w standardzie, elektromechaniczna regulacja wszystkich segmentów, 4 programy pozycji zabiegowych,elektromechaniczna regulacja podpórkek  podudzia lub podpórek stóp, obudowa czarna lub biała);  Ustawienia elektromechaniczne uzyskiwane za pomocą kablowego pilot (...)

więcej informacji
Kolposkop MK-200

Kolposkop MK-200 - Profesjonalna KolposkopiaKolposkop МК 200 z cyfrowym systemem video to Idealne rozwiązanie dla diagnostyki szyjki macicy. 9 powodów, dlaczego warto wybrać MK-200Pierwsza klasa optyki. Wszystkie soczewki i pryzmaty wykonane są z najwyższej  jakości szkła produkowanego przez n (...)

więcej informacji
Wózek do przewożenia zwłok

Wózek do przewożenia zwłok o stałej wysokości LS produkcji polskiej Wózek do przewożenia zwłok LS posiada prosty i stabilny stelaż wykonany z profili stalowych malowanych proszkowo.   Parametr Długość1900mmSzerokość700mmWysokość700mm 

więcej informacji
Wózek do przewożenia zwłok z regulacją wysokości

Wózek do transportu zwłok  SP z manualną regulacją wysokości  w zakresie 940 mm - 1040 mm produkcji polskiej

więcej informacji
Rejestracja wizyt on-line i zarządzanie przepływ…

Założenia: poprawa płynności ruchu oraz uzyskiwanie danych raportowych z obsługi pacjentów w celu optymalizacji kosztów funkcjonowania placówki. System może obejmować obsługę pacjentów na terenie placówki jak i rejestrację wizyt online. W przypadku kiedy pacjent przybędzie na miejsce w celu re (...)

więcej informacji
Fotel ginekologiczny FG-1

Fotel ginekologiczny FG-1 produkcji polskiej   Fotel ginekologiczny FG-1 posiada stabilną stalową konstrukcję pokrytą farbą proszkową, dodatkową trwałość fotela zapewnia zastosowanie stali nierdzewnej w elementach ruchomych fotela oraz w pełni łożyskowany mechanizm podnoszenia. Leże składa (...)

więcej informacji
STÓŁ OPERACYJNY WIELOFUNKCYJNY

NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE! MANUALNY STÓŁ OPERACYJNY - tani i funkcjonalny Manualny stół operacyjny z hydrauliczną regulacją wysokości; Wykonany ze stali nierdzewnej, Wyposażony w przejezdną podstawę, Możliwość współpracy z ramieniem C aparatu RTG Wyposażenie standardowe do stołu s (...)

więcej informacji
Nowy wielozadaniowy fotel/stół zabiegowy

NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE! NIEDROGI , NIEZWYKLE PRAKTYCZNY I FUNKCJONALNY FOTEL ZABIEGOWY Wielozadaniowy fotel specjalistyczny do zabiegów  w pozycji siedzącej i leżącej. Fotel posiada elektromechaniczną regulacje: wysokości i  segmentu pleców.  Dedykowany  do zabiegów z zakresu Medycyny Estetycznej (...)

więcej informacji
Aparat do badań urodynamicznych

System do badań urodynamicznych - TECHNOLOGIA DANTEC Zapewniamyprofesjonalny cykl szkoleń, Profesjonalny serwis, Dostępnośćmateriałów zużywanych do naszego sprzętu, wsparcie na etapiedecyzyjnym co do wyboru, konfiguracji oraz procedur związanych zzakupem. Gwarancja 24 miesiące. Termin realizacj (...)

więcej informacji
Detektor tętna płodu

Lekki i poręczny, przenośny detektor tętna płodu. Charakteryzuje się wysoką czułością, niezawodnością, prostotą obsługi oraz wysoką jakością wykonania. Zamocowana na rozciągalnym kablu głowica umożliwia wygodną pracę z aparatem już przy bardzo wczesnej ciąży. Detektor posiada ponadto: czytelny wy (...)

więcej informacji
KTG do ciąży bliźniaczej

Sonicaid BD 4000xs do ciąży bliźniaczej Charakteryzuje się bardzo dużą trwałością i niezawodnością, prostotą obsługi oraz wysoką jakością wykonania. Kardiotokograf Sonicaid BD4000xs jest aparatem przeznaczonym do monitorowania ciąży pojedynczej będącym najlepszym połączeniem funkcjonalności i (...)

więcej informacji
SONICAID BD 4000

Charakteryzuje się bardzo dużą trwałością i niezawodnością, prostotą obsługi oraz wysoką jakością wykonania. Kardiotokograf Sonicaid BD4000xs jest aparatem przeznaczonym do monitorowania ciąży pojedynczej będącym najlepszym połączeniem funkcjonalności i niskiej ceny. Renomowana marka Huntleigh dawni (...)

więcej informacji
KTG SONICAID FM 830 Encore

Profesjonalny, zaawansowany technicznie aparat do monitorowania płodu. Zapewnia kontrolę funkcji życiowych zarówno płodu jak i matki. Charakteryzuje się bardzo dużą trwałością i niezawodnością, prostotą obsługi oraz wysoką jakością wykonania. Spośród wszystkich wersji KTG z serii FM800 Encore, jest (...)

więcej informacji
KTG SONICAID FM 820 Encore

Profesjonalny, zaawansowany technicznie aparat do monitorowania płodu. Zapewnia kontrolę funkcji życiowych zarówno płodu jak i matki. Charakteryzuje się bardzo dużą trwałością i niezawodnością, prostotą obsługi oraz wysoką jakością wykonania. Spośród wszystkich wersji KTG z serii FM800 Encore, jest (...)

więcej informacji
KTG SONICAID TEAM IP

Najpopularniejszy na rynku aparat do monitorowania płodu. Charakteryzuje się bardzo dużą trwałością i niezawodnością, prostotą obsługi oraz wysoką jakością wykonania. Spośród wszystkich wersji KTG z serii Team, jest to model rozszerzony o możliwość skutecznego monitorowania ciąży bliźniaczej, EKG pł (...)

więcej informacji
KTG SONICAID TEAM DUO

Najpopularniejszy na rynku aparat do monitorowania płodu. Charakteryzuje się bardzo dużą trwałością i niezawodnością, prostotą obsługi oraz wysoką jakością wykonania. Spośród wszystkich wersji KTG z serii Team, jest to model rozszerzony o możliwość skutecznego monitorowania ciąży bliźniaczej. Oferuj (...)

więcej informacji
KTG TEAM STANDARD

Najpopularniejszy na rynku aparat do monitorowania płodu. Charakteryzuje się bardzo dużą trwałością i niezawodnością, prostotą obsługi oraz wysoką jakością wykonania. Spośród wszystkich wersji KTG z serii Team, jest to model podstawowy. Oferuje jednak znacznie więcej niż aparaty konkurencyjne! W sta (...)

więcej informacji
1 2 3  

Medicor-Pol

Formularz kontaktowy