Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Neurologia

 (produktów w bazie 293)
Szafka przyłóżkowa WD-7Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Elementy szafki WD-7 wykonano z szafka i szuflada stalowe, lakierowane proszkowo na kolor wg. palety RAL, jednostronne lub dwustronne otwieranie szafki i szuflady, z boku szafki umieszczony jest wkład na butelki, wykonany z tworzywa ABS.  blat z wodoodpornej płyty laminatu HPL lub z tworzywa ABS ( (...)

więcej informacji
Ultrasonograf EMP-2100PIW Krzysztof Góral

W pełni cyfrowy, przenośny, multidyscyplinarny ultrasonograf B/W. ·        Monitor: 10² bez przeplotu SVGA; ·        Tryb obrazowania: B, B/B, B/M, M, 4B; ·        Dynamiczne 4-stopniowe ogniskowanie; ·        Maksymalna głębokość skanowania: 250 mm (w zależności od głowicy); ·        Częst (...)

więcej informacji
Fotel do pobierania krwi FK02"PRAISTON"

Nowy,Produkcji polskiej,Konstrukcja ułatwia przeprowadzenie zabiegu iniekcji na lewym lub prawym przedramieniu u osoby poddawanej zabiegowi,Istnieje nie odpłatnie możliwość zamówienia tapicerki w wybranym przez siebie kolorze, z wyjątkiem kolorów „PRESTIGE” które są dostępne za dopłatą,Stanowi wypos (...)

więcej informacji
Aloka ProSound Alpha 6MIRO Sp. z o.o.

Aloka ProSound Alpha 6 Kompaktowy ultrasonograf wysokiej klasy, obrazowanie 3D/4D, nowa generacja obrazowania przepływów (eFlow) oraz certyfikat "Green&Health" ALOKA ProSound ALPHA 6 Kliniczny, kompaktowy ultrasonograf wysokiej klasy! Najlepiej sprzedający się aparat od momentu wprowadze (...)

więcej informacji
ApnoeScreenPro MIRO Sp. z o.o.

ApnoeScreenPro to małe urządzenie do detekcji bezdechów podczas snu w warunkach naturalnych. ApnoeScreenPro daje  możliwość testowania bezdechu w przyjazdnym i komfortowym domowym otoczeniu pacjenta. Urządzenie jest niewiele większe od aparatu fotograficznego, ale nagrywa wszystkie parametry (...)

więcej informacji
Fotel do pobierania krwi Phlebotomy Couches (SM9576P SEERSMEDICAL)"PRAISTON"

Nowy,Produkcji angielskiej,Wysokość fotela oraz oparcia regulowana za pomocą siłownika elektrycznego,Regulacja pozycji podnóżka ręcznie za pomocą sprężyny gazowej,Wysuwane koła oraz regulowane stopki zapewniają doskonałą stabilność (RWD),Fotel wyposażony w podłokietniki z obu stron oraz uchwyt papie (...)

więcej informacji
Fotel operatora Jorg & Sohn Coburg Medicalift 22012"PRAISTON"

Nowy,Produkcji niemieckiej,Stołek wielofunkcyjny nadaje się do chirurgii, anestezjologii i oddziały opieki ambulatoryjnej,Stabilność fotela zapewnia podstawa ze stali nierdzewnej z 5 kółkami bliźniaczymi do twardych podłóg,Regulacja wysokości za pomocą sprężyny gazowej kontrolowanej za pomocą tarczy (...)

więcej informacji
Fotelik chirurga SURGI KONKRET

Fotelik chirurga SURGI -Konstrukcja z hartowanej, galwanizowanej stali gwarantujące długotrwałość i bezawaryjność -Unikalny fotelik chirurga przeznaczony głównie jest do operacji: chirurgii ogólnej okulistyczno- laryngologicznej, neurochirurgii jak również innych specjalności według upodobań ch (...)

więcej informacji
Szafka przyłóżkowa WD-7Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Elementy szafki WD-7 wykonano z: szafka i szuflada stalowe, lakierowane proszkowo na kolor wg. palety RAL, jednostronne lub dwustronne otwieranie szafki i szuflady, z boku szafki umieszczony jest wkład na butelki, wykonany z tworzywa ABS.  blat z wodoodpornej płyty laminatu HPL lub z tworzywa AB (...)

więcej informacji
Fotel do Medycyny Estetycznej TEYCO MED FRANCY E3"PRAISTON"

Nowy,Produkcji włoskiej,Fotel wyposażony w 3 silniki elektryczne,Wykonany w całości ze stali lakierowanej żywicą epoksydową,Wysokość i regulacja oparcia oraz podnóżka odbywa się poprzez silniki elektryczne,Zestaw jest standardowo wyposażony w 4 kółka z hamulcem,Siedzisko obraca się 45 ° w lewo i w p (...)

więcej informacji
Szafka przyłóżkowa WD-9Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Elementy szafki WD-9 wykonano z: szafka i szuflada stalowe, lakierowane proszkowo na kolor wg. palety RAL, jednostronne otwieranie szafki i szuflady blat z tworzywa ABS, z pogłębieniem blat boczny z wodoodpornej płyty laminatu HPL, wysuwany stelaż z profilu aluminiowego, lakierowanego proszkowo, (...)

więcej informacji
szafki przyłóżkowe seria WD-3/BTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Szafki przyłóżkowe seria WD-3/B przeznaczone są do wyposażenia sal szpitalnych, sanatoryjnych, domów opieki czy hospicjum. Wykonane z płyty meblowej MDF lakierowanej. Szafki mogą byc otwierane jednostronnie lub dwustronnie. Dodatkowo wyposażone mogą być w: wysięgnik kroplówki oraz uchwyt na butelki (...)

więcej informacji
SZAFKA PRZYŁÓŻKOWA DREAM 2"PRAISTON"

NowaProdukcji polskiejWykonana z płyty wiórowej wykończonej okleiną Elementy drewniane w kolorze bukowymPosiada półkę bocznąPosiada zmienną regulację wysokości płyty roboczej oraz regulację kąta jej pochyleniaDwustronnie otwierane szuflady i drzwiczki umożliwiające umieszczenie szafki po obu stronac (...)

więcej informacji
Fotel do pobierania krwi (MC6154 SEERSMEDICAL)"PRAISTON"

Nowy,Produkcji angielskiej,Regulacja wysokości hydraulicznie za pomocą sprężyny gazowej,Regulacja wysokości w zakresie 49cm do 63cm,Udźwig i bezpieczne obciążenie robocze 200kg,Fotel w standardzie posiada jeden regulowany wielokątowy podłokietnik,Fotel posiada pięcioramienną podstawę na stópkach któ (...)

więcej informacji
Fotel do pobierania krwi NITROCARE NTS X 7"PRAISTON"

Nowy,Produkcji tureckiej,Dzięki ergonomicznej i lekkiej konstrukcji krzesełko jest bardzo praktyczne do pobierania krwi,Fotel posiada dwa duże kółka przednie oraz dwa mniejsze tylnie co umożliwia doskonałą zwrotność,Wyposażony w dwa regulowane podłokietniki,Środkowy pedał hamulca wykonany jest z two (...)

więcej informacji
Fotel do pobierania krwi (MC6156)"PRAISTON"

Nowy,Produkcji angielskiej,Fotel ma stałą wysokość, siedzisko na wysokości 45 cm od podłogi,Fotel w standardzie posiada jeden regulowany wielokątowy podłokietnik,Udźwig i bezpieczne obciążenie robocze 150kg,Posiada wystawiony aktualny Paszport Techniczny,Gwarancja 24 miesiące,

więcej informacji
Fotel do dializ FD EM"PRAISTON"

Nowy,Produkcji polskiej,Fotel do dializ dzięki swej ergonomicznej konstrukcji zapewnia maksymalny komfort dla pacjenta oraz swobodę obsługi dla personelu. Fotel do dializ posiada elektrycznie regulowaną wysokość oraz trzy segmentowe leże z możliwością manualnej regulacji. W podnóżku oraz oparciu umi (...)

więcej informacji
Soreno"STIEGELMEYER" Sp. z o.o.

Szafka przyłóżkowa przeznaczona jest do wyposażenia sal chorych w placówkach służby zdrowia. Korpus szafki wykonany z profili aluminiowych. Ramki szuflad oraz boki korpusu z ocynkowanej blachy stalowej malowanej proszkowo. Blat szafki, półka boczna oraz czoła szuflad wykonane z wodoodpornego tw (...)

więcej informacji
Fotel do Medycyny Estetycznej TEYCO MED RENE R02"PRAISTON"

Nowy,Produkcji włoskiej,Fotel wyposażony w 2 silniki elektryczne,Wysokość oraz oparcie  regulowana za pomocą silnika elektrycznego,Regulacja podnóżka oraz pozycja Trendelenburga za pomocą siłownika gazowego,Dane techniczne:Napięcie zasilające: 230V – 50 Hz,Napięcie zasilania silnika: 24 V,Siła siłow (...)

więcej informacji
Toshiba APLIO 500 Platinum SeriesTMS Sp. z o.o.

Aplio 500 PlatinumSeries to nowa generacja aparatu klasy premium. Dzięki otwartej i inteligentnej architekturze stanowi idealną platformę dla najnowszych opracowań w dziedzinie obrazowania. Rewolucyjny HD Beamformer umożliwia otrzymanie obrazów w najwyższej rozdzielczości. W standardzie aparat j (...)

więcej informacji
stoliki przyłóżkowe typu przyjacielTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Elementy stolika przyłóżkowego "przyjaciel" seria SP wykonano z: blat z tworzywa ABS, z pogłębieniem stelaż stalowy, lakierowany proszkowo podstawa stalowa z osłoną z tworzywa ABS, wyposażona w koła 80 mm, w tym dwa z blokadą   Dane techniczne: ● wymiar blatu: 740x410 mm ● wymiar podstawy (...)

więcej informacji
SOLIDO KONKRET

SOLIDO SZCZEGÓŁY PRODUKTU -    Stolik przyłóżkowy z blatem posiadającym regulację wysokości i pochylenia. -    Konstrukcja z profili stalowych. -   Blat wykoany z płyty meblowej lub dekoracyjnej (opcja). -    Krawędzie zabezpieczone przed upadkiem rzeczy. -   Podstawa na czterech podwójnych (...)

więcej informacji
Toshiba XARIO 100TMS Sp. z o.o.

Xario 100 jest wysokiej klasy aparatem nowejgeneracji o częstotliwości pracy aż do18 MHz,  który dzięki precyzyjnemutrybowi B, wysokiej czułości trybu Dopplera i bogatemu oprogramowaniupomiarowemu  pozwala otrzymać wysokiejjakości badania. Aparatma budowę kompaktową, lekką konstrukcję. Jego ergonom (...)

więcej informacji
Fotel do Medycyny Estetycznej TEYCO MED MARTY M01"PRAISTON"

Nowy,Produkcji włoskiej,Fotel wyposażony w 1 silnik elektryczny,Wysokość regulowana za pomocą silnika elektrycznego,Regulacja oparcia , podnóżka za pomocą siłownika gazowego,Dane techniczne:Napięcie zasilające: 230V – 50 Hz,Napięcie zasilania silnika: 24 V,Siła siłownika do regulacji wysokości: 6000 (...)

więcej informacji
Vitano"STIEGELMEYER" Sp. z o.o.

Szafka przyłóżkowa przeznaczona jest do wyposażenia sal chorych w placówkach służby zdrowia. Ramki szuflad i boki szafki VITANO wykonane z ocynkowanej blachy stalowej malowanej proszkowo, korpus z profili aluminiowych. Blaty: górny, środkowy i półka boczna z wysoce wytrzymałego tworzywa typu AB (...)

więcej informacji