Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Sala operacyjna

 (produktów w bazie 1044)
wózek na brudną bieliznę lub odpady typ WZSTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Wózki typu WZS przeznaczone są do przewozu brudnej bielizny, używane na oddziałach szpitalnych, sanatoryjnych lub innych placówek medycznych. Wózek wykonany jest z rurek ze stali zwykłej lakierowanej proszkowo lub ze stali nierdzewnej kwasoodpornej i posiada składany stelaż wyposażony w cztery kó (...)

więcej informacji
wózki na odpady lub brudną bieliznę seria WZ2Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

wózki podwójne Wózki z serii WZ przeznaczone są do zbierania i przewozu odpadów lub brudnęj bielizny w workach foliowych lub płóciennych. Całość wózka wykonana jest ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Wózki wykonane są jako pojedyncze, podwójne oraz potrójne z pokrywą otwieraną pedałem nożnym (...)

więcej informacji
uchwyty do monitora z uchwytem na szynę instrumentalnąTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

więcej informacji zapraszam do kontaktu z przedstawicielem handlowym, tel. 52 360 58 50-89 lub sprzedaz@techmed.com.pl

więcej informacji
Lampa bakteriobójcza NBVE 110 / 55 NL"PRAISTON"

Nowa,Produkcji polskiej,Posiada indukcyjny licznik czasu pracy z wyświetlaczem o wskazaniach z dokładnością do 1 godziny (model proponowany standardowo do tej lampy),Istnieje możliwość zamówienia elektronicznego licznika z czteropolowym wyświetlaczem o wskazaniach z dokładnością do 1 godziny oraz z (...)

więcej informacji
Waga do wózków inwalidzkich elektroniczna SECA 677"PRAISTON"

Nowa,Produkcji niemieckiej,Seca 677 jest wagą uniwersalną dzięki obszernej platformie i stabilnej poręczy,Klasa dokładności – III,Działka elementarna – 100 g < 200 kg > 200 g,Obciążenie maksymalne:300 kg ,Zasilanie elektryczne – zasilacz,Funkcje:Resetowanie,Automatyczne wyłączanie,Amortyzacja,Rolki (...)

więcej informacji
wózki do przewożenia bielizny seria WZBTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Wózki z serii WZB przeznaczone są do transportu czystej i brudnej bielizny. Wózek podzielony jest na dwie części: pierwsza to szafka, która pozwala na składowanie czystej bielizny, a druga to uchwyt do worka na brudną bieliznę. Wózki WZB-03KO wykonano w całości ze stali kwasoospornej gat. 0H18N9 (...)

więcej informacji
Polti Sani System CheckHospitec Polska Sp. z o.o.

Dezynfektor parowy przeznaczony do profesjonalnej dezynfekcji termicznej materacy, łóżek szpitalnych i hotelowych, sprzętu medycznego w obiektach służby zdrowia, transporcie publicznym czy miejscach publicznych z wydrukiem potwierdzającym wykonanie procesu. Zalety: Dysza parowa wyposażona w (...)

więcej informacji
Wózek funkcyjny typ SK WK 62 KONKRET

Wózek funkcyjny typ SK WK 62

więcej informacji
Stół operacyjny Jorg & Sohn Coburg Exaflex 6115"PRAISTON"

Nowy,Produkcji niemieckiej,Przenośny wielofunkcyjny stół chirurgiczny do powszechnego użytku w szpitalach i oddziały opieki ambulatoryjnej,Nadaje się również do celów wojskowych ze względu na jego stosunkowo lekką wagę i łatwość demontażu. Stół może być zdemontowany  i zapakowany do dwóch aluminiowy (...)

więcej informacji
Taboret medyczny Jorg & Sohn Coburg Dentalift 1415"PRAISTON"

Nowy,Produkcji niemieckiej,Taboret dentystyczny operatora (zgodnie z normą DIN EN ISO 7493),Stabilność taboretu zapewnia 5 kółek bliźniaczych oraz szeroki pierścień podstawy,Anatomicznie wyprofilowane siedzisko i tapicerowane oparcie,Regulacja wysokości taboretu całkowicie sterowana ręcznie za pomoc (...)

więcej informacji
Wózek endoskopowy SPOINA"PRAISTON"

Używany, stan techniczny bardzo dobry, Produkcji polskiej, Zasilanie 230 V, Częstotliwość: 50-60 Hz, Wyposażony w: Jeden regulowany statyw na endoskopy, 4 półki o wymiarze: 63 x 46 cm, Szafka zamykana na kluczyk o wymiarze: 59 x 45 x 20 cm, Uchwyt (...)

więcej informacji
Parawan teleskopowy PT-02Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Parawan PT wykonano w całości ze stali kwasoodpornej gat. 0H18N9, składający się z dopasowanych do siebie, nierozłącznych i wysuwanych teleskopowo czterech elementów rurowych. Mocowanie wysięgnika na szynę instrumentalną. Wymiary teleskopu: – długość w stanie złożonym: 700 mm – długość w stanie ro (...)

więcej informacji
Kardiomonitor DATEX- OHMEDA S/5"PRAISTON"

Używany, stan techniczny bardzo dobry, Produkcji amerykańskiej,Zasilanie AC 230 V oraz DC 12 - 18 V W zestawie ładowarka-zasilacz oraz  dwa wymienne akumulatory (Niklowo-kadmowe) 13.2 V, 1.8 Ah Częstotliwość 50-60 Hz, Moc: 37 W,Przekątna ekranu 9’’Monochromatyczny  wyświetlacz o rozdzielczości 640 x (...)

więcej informacji
Lampa bakteriobójcza NBV 15 S LW"PRAISTON"

Nowa,Produkcji polskiej,Wyposażona w licznik cyfrowy z mikroprocesorem, który posiada 4-polowy wyświetlacz LED. Zadbano o to, aby ten model sygnalizował dźwiękowo moment wymiany promiennika,Dużym plusem licznika tego typu jest możliwość samodzielnego podłączenia do wcześniej zakupionych lamp bezpośr (...)

więcej informacji
Waga kolumnowa Seca 719"PRAISTON"

Nowa,Produkcji niemieckiej,Stabilna waga elektroniczna o dużej nośności z wygodną funkcją Step-off,Mimo iż jest smukła jest jednak bardzo stabilna,Bardzo duże obciążenie maksymalne do 180 kg dla wyjątkowo otyłych pacjentów,Prosta w obsłudze i łatwa w odczycie dzięki wskaźnikowi na wysokości wzroku,D (...)

więcej informacji
Krzesło Surgeons & Sonographers (MC 6159 SEERSMEDICAL)"PRAISTON"

Nowe,Produkcji angielskiej,Krzesło posiada pięć podwójnych kółek co zapewnia doskonałą stabilność,Ergonomiczne siedzisko,Siedzisko i oparcie tapicerowane z obydwu stron,Udźwig i bezpieczne obciążenie robocze 150kg,Antybakteryjna i wodoodporna winylowa  tapicerka,Zakres regulacji wysokości 54 – 74 cm (...)

więcej informacji
Taboret Wesseling STAND UP"PRAISTON"

Nowy,Produkcji holenderskiej,Wysokość regulowana jest za pomocą sprężyny gazowej,Regulacja wysokości taboretu odbywa się przy pomocy dwóch dźwigni pod siedziskiem,Taboret jest bez kółek ale siedzisko jest obrotowe,Dostępne standardowe kolory : czarny,Regulacja taboretu w zakresie: od 55 cm do 80 cm, (...)

więcej informacji
Segment nożny (pojedynczy) Uzumcu OM-255"PRAISTON"

Nowy,Produkcji tureckiej,Grubość materaca: 50 mm,Grubość materaca ze stelażem: 100 mm,Gabaryty: 810 x 520 mm,Gwarancja 24 miesiące

więcej informacji
Kolumny anestezjologiczne, chirurgiczne i endoskopoweMultimed

Kolumny anestezjologiczne, chirurgiczne i endoskopowe Kolumny sufitowe jeno i dwu ramienne ( ramiona pojedyncze lub podwójne łamane) ruchome w trzech płaszczyznach. Zasięg, zakres ruchów oraz udźwig kolumny dostosowany jest do funkcji.Konsole mogą być pionowe lub poziome, konfigurowane są w (...)

więcej informacji
Ekran anestetyczny Uzumcu OM-100"PRAISTON"

Nowy,Produkcji tureckiej,Gwarancja 24 miesiące,

więcej informacji
Taboret medyczny Jorg & Sohn Coburg Dentalift 22006"PRAISTON"

Nowy,Produkcji niemieckiej,Taboret dentystyczny operatora (zgodnie z normą DIN EN ISO 7493),Stabilność taboretu zapewnia podstawa ze stali nierdzewnej z 5 kółkami bliźniaczymi oraz metalowy pierścień podstawy,Standardowe siedzisko Airflow o średnicy Ø35cm,Regulacja wysokości taboretu całkowicie ster (...)

więcej informacji
Zestaw półkowy DEDAL II typ RSUTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Elementy zestawu DEDAL II seria RSU wykonano z: stelaż z rurek ze stali chromowanej (opcja: ze stali kwasodopornej gat. 0H18N9) szuflada i półka stalowe, lakierowane proszkowo na kolor wg palety RAL, blat z pogłębieniem (opcja: blat z tworzywa ABS) wymiar 450x320mm wieszak kroplówki ze stali kwasood (...)

więcej informacji
ST8 KONKRET

ST8 SZCZEGÓŁY PRODUKTU  -   Konstrukcja blatu stołu wykonana całkowicie z wysoce odpornego i lekkiego nierdzewnego aluminium  -   Kolumna stołu wykonana ze stali nierdzewnej, mobilna, stabilizowana elektrohydraulicznie na kołach o średnicy 125 mm -    Bezszwowe, antystatyczne, odejmowalne mat (...)

więcej informacji
Lampa na podczerwień LID - Thera"PRAISTON"

Nowa,Produkcji francuskiej,Moc lampy – 250 W,Żywotność żarówek IR (E27) do 5 000  godzin pracy (zintegrowany odbłyśnik dysku bańki szklanej, 90% energii jest przekazywana w podczerwieni),Wskaźnik oddawania barw (CRI): 95,Przewód zasilający o długość 4 m,I klasa ochronności przed porażeniem elektrycz (...)

więcej informacji
Lampa zabiegowa LED EMALED 200 F (Mobilna)"PRAISTON"

Lampa EMALED 200 F została opracowana do małych zabiegów chirurgicznych i gabinetów zabiegowych. Charakteryzuje się dużą mobilnością i łatwością obsługi co przydaje się w codziennej pracy. Model ten doskonale sprawdza się w sytuacji gdy z różnych powodów nie ma możliwości montażu sufitowego. W czasz (...)

więcej informacji

KATEGORIE (kliknij aby rozwinąć)