Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Opieka paliatywna

 (produktów w bazie 122)
Podnośnik transportowo – kąpielowy SENTA PUR LHospitec Polska Sp. z o.o.

Podnośnik transportowo – kąpielowy SENTA PUR L to jedyny podnośnik na rynku, który może być wykorzystywany do transportu obłożnie chorego w trzech pozycjach: siedzącej, półleżącej i leżącej. SENTA PUR L ułatwia transport osoby niepełnosprawnej z łóżka pod prysznic lub do wanny pielęgnacyjnej, zarówn (...)

więcej informacji
System transferu pacjenta - MOBILIZER 3KONKRET

SZCZEGÓŁY PRODUKTU Transporter taśmowy do przemieszczania pacjenta z każdego rodzaju powierzchni, dzięki zastosowaniu ruchomego, elastycznego pasa transferowego. Ruchomy system transferu pacjenta, pozwala by tylko jedna osoba z personelu medycznego bez większego wysiłku fizycznego mogła (...)

więcej informacji
Wanna do hydromasażu Hydroxeur® ROYALHospitec Polska Sp. z o.o.

Wanna Hydroxeur® ROYAL to profesjonalna wanna rehabilitacyjno-kosmetyczna do hydromasażu, która wyposażona jest w 252 dysze do masażu podwodnego. Specjalna technologia Hydroxeur® wywołuje efekt intensywnego mrowienia w trakcie masażu, w zależności od temperatury wody o działaniu stymulującym lub re (...)

więcej informacji
Wózek do rozwożenia leków SM-33"STIEGELMEYER" Sp. z o.o.

Metalowy szkielet lakierowany proszkowo, cztery przenośne nierdzewne tace, tworzywowe przegródki na 120 leków, uchylna miska tworzywowa, cztery kółka jezdne, w tym dwa z blokadą.

więcej informacji
Wanna podnośno – uchylna AVERO MotionHospitec Polska Sp. z o.o.

Wanna podnośno – uchylna AVERO Motion to nowoczesna i niezwykle funkcjonalna wanna pielęgnacyjna. Umożliwia pacjentowi kąpiel w pozycji siedzącej jak i leżącej, a dzięki drzwiczkom bocznym, pacjent nie jest już zdany na pomoc pielęgniarza. Wanna sterowana jest elektrycznie, co pozwala na ustawienie (...)

więcej informacji
Stacjonarna wanna pielęgnacyjna AVERO ComfortHospitec Polska Sp. z o.o.

Stacjonarna wanna pielęgnacyjna AVERO Comfort to idealne rozwiązanie dla standardowych, tradycyjnych pomieszczeń. Dla zwiększenia komfortu niepełnosprawnego, zmienić można kierunek ustawienia wanny, tak by osoba zażywająca kąpieli patrzyła np. do pokoju. AVERO Comfort kompatybilna jest ze wszystkimi (...)

więcej informacji
Wanna Hydroxeur® FLORIDAHospitec Polska Sp. z o.o.

Wanna do hydromasażu Hydroxeur® FLORIDA to profesjonalna wanna rehabilitacyjno-kosmetyczna do hydromasażu, wyposażona  w 144 dysze podzielone na pięć stref masażu. Anatomiczne rozłożenie dysz zapewnia optymalny masaż nawet dla najbardziej wymagającego użytkownika. Specjalna technologia Hydroxeur® wy (...)

więcej informacji
Wanna podnośna AVERO PremiumHospitec Polska Sp. z o.o.

Wanna podnośna AVERO Premium jest przystosowana do kąpieli osób niepełnosprawnych. Wykonana została z włókna szklanego i  jest kompatybilna ze wszystkimi podnośnikami na rynku. Większa przestrzeń dla tułowia oraz zainstalowane specjalne nasadki umożliwiają skrócenie wanny, decydują też o najwyższym (...)

więcej informacji
Mobilny podnośnik elektryczny CARLO ClassicHospitec Polska Sp. z o.o.

Mobilny podnośnik elektryczny CARLO Classic stworzony został, aby poprawić wygodę pacjenta oraz komfort pracy personelu pielęgniarskiego. Stelaż wykonany jest  z aluminium, co powoduje, że cała konstrukcja jest lekka, a zarazem bardzo stabilna. Do obsługi podnośnika wystarczy tylko jedna osoba, nawe (...)

więcej informacji
Stół pielęgnacyjny ANA Hospitec Polska Sp. z o.o.

Stół pielęgnacyjny ANA stworzony został z myślą o bezpiecznej pielęgnacji pacjenta. Tapicerka leża jest wodoodporna i łatwa w utrzymaniu czystości. Stół jest całkowicie bezpieczny, nie posiada wystających elementów, które mogłyby stanowić zagrożenie dla zdrowia lub życia pacjenta. Urządzenie przysto (...)

więcej informacji
Stół pionizujący dla dzieci Standard Child Tilt Table (ST7651 SEERSMEDICAL)"PRAISTON"

Nowy,Produkcji angielskiej,Wysokość stołu oraz przechył regulowany za pomocą siłownika elektrycznego,Stół wyposażony w duże koła mobilne (centralny zamek z funkcją kierownicy) (LMWD),Konstrukcja ramy zaprojektowana do łatwego wykorzystania podnośnika mobilnego,Stół w standardzie wyposażony w pilot r (...)

więcej informacji
Parawany łazienkowe - system VarioMultimed

Parawany łazienkowe   System Vario– system parawanów ścienno-sufitowych - prosty i szybki w in­stalacji. Innowacyjność i różnorodność rozwiązań pozwala na dostosowanie systemu do wszelkich pomieszczeń, w tym kabin prysznicowych o dowolnym wymiarze. Szyny z duraluminium gwarantują dużą wytrzymało (...)

więcej informacji
Stół pionizujący dla dzieci Economy Child Tilt Table (ST7650 SEERSMEDICAL)"PRAISTON"

Nowy,Produkcji angielskiej,Wysokość stołu oraz przechył regulowany za pomocą siłownika elektrycznego,Stół wyposażony w duże indywidualnie hamowane koła (LIBC),Konstrukcja ramy zaprojektowana do łatwego wykorzystania podnośnika mobilnego,Stół w standardzie wyposażony w pilot ręczny, oraz uchwytami pa (...)

więcej informacji
Urządzenie pionizujące NORAHospitec Polska Sp. z o.o.

Urządzenie pionizujące NORA stworzone zostało dla osób, które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się. Przenoszenie pacjenta, czy to z łóżka na wózek inwalidzki, czy z wózka inwalidzkiego na toaletę, należy do czynności, które najbardziej obciążają układ ruchowy osób pielęgnujących chorego. Kon (...)

więcej informacji
Wózek do przewożenia zwłokMedicor-Pol

Wózek do przewożenia zwłok o stałej wysokości LS produkcji polskiej Wózek do przewożenia zwłok LS posiada prosty i stabilny stelaż wykonany z profili stalowych malowanych proszkowo.   Parametr Długość1900mmSzerokość700mmWysokość700mm 

więcej informacji
Wanna podnośna AVERO ComfortHospitec Polska Sp. z o.o.

Wanna podnośna AVERO Comfort jest ergonomicznie uformowana i doskonale sprawdza się w standardowych pomieszczeniach kąpielowych. Dla zwiększenia komfortu osoby niepełnosprawnej, można zmienić kierunek ustawienia wanny, tak by patrzyła ona np. do pokoju. Świetnie sprawdza się w połączeniu ze wszystki (...)

więcej informacji
Pulpit prysznicowyHospitec Polska Sp. z o.o.

Pulpit prysznicowy to innowacyjna pomoc pielęgniarska, a także najwyższy standard jakości i bezpieczeństwa dla pacjenta podczas kąpieli czy prysznica. Nowoczesny projekt, przy bardzo niewielkich gabarytach łączy w sobie panel prysznicowy wraz z funkcjonalnym WC. Urządzenie jest stabilne, a zarazem w (...)

więcej informacji
Wanna dla dwojga Hydroxeur YIN YANGHospitec Polska Sp. z o.o.

Wanna dla dwojga Hydroxeur YIN YANG to profesjonalna wanna Wellness  z dwoma oddzielnymi nieckami wyposażonymi w oddzielną armaturę. Specjalna technologia Hydroxeur®  wywołuje efekt intensywnego mrowienia w trakcie masażu, w zależności od temperatury wody o działaniu stymulującym lub relaksującym. B (...)

więcej informacji
Parawany łazienkowe- system DUCOMultimed

System DUKO- bez wsporników sufitowych Ciekawym i funkcjonalnym rozwiązaniem jest kabina do mycia pacjenta w systemie DUKO. Za jego pomocą można stworzyć kabiny prysznicowe, których konstrukcja oparta jest na wysięgnikach teleskopowych przymocowanych wyłącznie do ściany odpowiednimi uchwytami, (...)

więcej informacji
Wózek SM-33 do rozwożenia leków"STIEGELMEYER" Sp. z o.o.

Wózek SM-33 przeznaczony jest do rozwożenia leków w placówkach służby zdrowia. Konstrukcja wykonana z rurek stalowych pokrytych lakierem proszkowym. Wyposażony w cztery przenośne tace ze stali nierdzewnej, wypełnione przegrodami tworzywowymi umożliwiające przewóz jednorazowo 120 leków. Całość osadzo (...)

więcej informacji
Wanna do hydromasażu Hydroxeur® DIANEHospitec Polska Sp. z o.o.

Wanna Hydroxeur® DIANE to profesjonalna wanna rehabilitacyjno-kosmetyczna do hydromasażu, wyposażona w 60 dysz do masażu podwodnego. Specjalna technologia Hydroxeur® wywołuje efekt intensywnego mrowienia w trakcie masażu, w zależności od temperatury wody o działaniu stymulującym lub relaksującym. B (...)

więcej informacji
Stół pionizujący Economy Therapy Tilt Table (ST7640DL SEERSMEDICAL)"PRAISTON"

Nowy,Produkcji angielskiej,Wysokość stołu oraz przechył regulowany za pomocą siłownika elektrycznego,Stół wyposażony w duże indywidualnie hamowane koła (LIBC),Konstrukcja ramy zaprojektowana do łatwego wykorzystania podnośnika mobilnego,Stół w standardzie wyposażony w pilot ręczny oraz podzielne nog (...)

więcej informacji
Stół pionizujący Therapy Deluxe Tilt Table (ST7647DL SEERSMEDICAL)"PRAISTON"

Nowy,Produkcji angielskiej,Wysokość stołu oraz przechył regulowany za pomocą siłownika elektrycznego,Sekcja oparcia regulowana ręcznie za pomocą sprężyny gazowej,Stół wyposażony w duże koła mobilne (centralny zamek z funkcją kierownicy) (LMWD),Konstrukcja ramy zaprojektowana do łatwego wykorzystania (...)

więcej informacji
Wanna AVERO PhoenixHospitec Polska Sp. z o.o.

Nowa wanna AVERO Phoenix to przełom w opiece nad osobami o obniżonej mobilności. Wysokiej jakości materiały z jakich została stworzona wanna, zapewniają pacjentowi relaks i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Jej nietypowe atuty to ergonomiczny kształt, łatwy dostęp do wanny z trzech stron, wzmoc (...)

więcej informacji
Wanna uchylna INVITAHospitec Polska Sp. z o.o.

Wanna uchylna INVITA to jedyne takie urządzenie w bogatej ofercie wanien pielęgnacyjnych. Wyróżnia się zarówno konstrukcją jak i funkcjonalnością, co w praktyce oznacza, że możemy wannę pozycjonować od pionu do poziomu. Zaletą tej wanny jest także małe zużycie wody oraz wycięcie w siedzisku, pozwala (...)

więcej informacji