Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Inne

 (produktów w bazie 108)
Kozetka NITROCARE NTCR SDY 10"PRAISTON"

Nowa,Produkcji tureckiej,Regulacja wysokości za pomocą silnika elektrycznego,Zwiększona higiena badania poprzez zestaw ręczników papierowych,Układ jezdny z czteroma kołami ,Wymiary: 2025 x 650 mm,Wysokość: min 550 mm max 910 mm,Posiada wystawiony aktualny Paszport Techniczny,Gwarancja 24 miesiące,

więcej informacji
Audiometr kliniczny INTERACOUSTICS/KAMPLEX KX-AF6"PRAISTON"

Używany, stan techniczny bardzo dobry,Produkcji duńskiej,Zasilanie 230 V, Częstotliwość 50-60 Hz,Moc 70 VA,Bada przewodnictwo powietrzne i kostne,Posiada pełne okablowanie i oprzyrządowanie,Wbudowany cyfrowy wyświetlacz,Wyposażony w:Słuchawki pacjenta THELEPHONICS TDH-39P,Przycisk pacjenta,Słuchawka (...)

więcej informacji
wózki, regały koszowe seria WKS-2Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Wózki, regały koszowe seria WKS-2 przeznaczone są do transportu materiałów i wyrobów medycznych. Wykonane są z kształtownika z estali kwasoodpornej zaopatrzonego do instalacji półek, koszy, stelaży worków na odpady, pojemników itp. Całość osadzona jest na czterach kołach, w tym dwa z blokadą. wym (...)

więcej informacji
Kozetka lekarska LDR01"PRAISTON"

Nowa,Produkcji polskiej,Posiada stabilną konstrukcję z drewna bukowego,Regulowana wysokość i dwu częściowe leże z regulowanym podgłówkiem w standardzie z wycięciem na twarz i zatyczką,Regulacja wysokości leżanki skokowa,Podgłówek regulowany jest za pomocą mechanizmu typu rastomat,Jako opcje dodatkow (...)

więcej informacji
Audiometr KAMPLEX AD 17"PRAISTON"

Używany, stan techniczny bardzo dobry, Produkcji duńskiej,Zasilanie 230 V, 12 V oraz bateryjne (8 szt. baterii R20),Częstotliwość 50-60 Hz,Bada przewodnictwo powietrzne i kostne,Zakres częstotliwości 125 - 8000 Hz,Zakres głośności od -10 do 100 dB,Posiada:Słuchawki do badania powietrznego,Przycisk p (...)

więcej informacji
Kozetka lekarska KZ-02"STIEGELMEYER" Sp. z o.o.

Metalowy szkielet lakierowany proszkowo, leże dwusegmentowe tapicerowane bezszwowo, dostępne w różnych kolorach. Regulacja zagłówka dokonywana ręcznie za pomocą mechanizmu zapadkowego. Dodatkowo kozetka wyposażona w uchwyt do mocowania rolki prześcieradła jednorazowego użytku. * Istnieje możliwość (...)

więcej informacji
wieszak na fartuchyTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Wieszaki na fartuchy wykonane są w całości ze stali kwasoodpornej. więcej na stronie: http://techmed.com.pl/index.php/pl/oferta

więcej informacji
Tympanometr (audiometr) KAMPLEX KLT25"PRAISTON"

Używany, stan techniczny bardzo dobry,Produkcji duńskiej,Zasilanie 230 V,Częstotliwość 50-60 Hz,Posiada pełne okablowanie i oprzyrządowanie do badań tympanometrycznych i audiometrycznych:Słuchawka powietrzna NOWA – CONTRA MAICO DD45,Słuchawki powietrzne TELEPHONICS TDH-39P,Głowica do tympanometrii z (...)

więcej informacji
Tympanometr (audiometr) KAMPLEX AT-24"PRAISTON"

Używany, stan techniczny bardzo dobry,Produkcji duńskiej,Zasilanie 230 V,Częstotliwość 50-60 Hz,Moc 0,5 A, Posiada pełne okablowanie i oprzyrządowanie do badań tympanometrycznych:Słuchawka powietrzna – CONTRA THELEPHONICS TDH-39P,Głowica do tympanometrii z przewodem,Trzy końcówki do głowicy (grzybki (...)

więcej informacji
Tympanometr (kliniczny analizator ucha środkowego) MADSEN ZODIAC 901"PRAISTON"

Używany, stan techniczny bardzo dobry, Produkcji duńskiej, Zasilanie 230 V,Częstotliwość 50-60 Hz,Moc 50 W,Testy kliniczne które można wykonać za pomocą ZODIAC’a:Ręczna/automatyczna tympanometria,Funkcja trąbki Eustachiusza,Ipsi/kontra ręczny, akustyczny odruch,Ipsi/kontra zanik odruchu,Latencja odr (...)

więcej informacji
Kozetka Wesseling FOLDABLE TABLE 3-SECTIONS"PRAISTON"

Nowa,Produkcji holenderskiej,Kozetka składana,Model ten jest dostępny w dwóch szerokościach: 56cm i 70cm,W standardzie występuje trzyczęściowe leże wykonane ze sklejki,Za dodatkowa opłata pokrowiec na kozetkę,Parametry techniczne:Długość: 197 cm (po złożeniu 98 cm),Szerokość: 56 cm lub 70 cm,Stała w (...)

więcej informacji
Kozetka Wesseling SIMPLEX "PRAISTON"

Nowa,Produkcji holenderskiej,Stabilna konstrukcja stalowa pokryta farbą epoksydową,W standardzie występuje dwuczęściowe leże wykonane ze sklejki,Kozetka jest dostępny tylko bez kół,SIMPLEX ma możliwość demontażu nóg co bardzo ułatwia jego transport,Kozetka jest wyposażona w uchwyt na rolkę papieru,P (...)

więcej informacji
stojaki medyczne dziecięce, stojaki na kroplówki dziecięceTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

stojaki medyczne typ SM-05 Stojaki przeznaczone są do zawieszania kroplówek, jak również do instalowania pompy infuzyjnych czy aparatury medycznej, w tym kardiomonitorów. Stojaki wykonane są ze stali kwasoodpornej, podstawa pięcioramienna lakierowana proszkowo,  wyposażona w koła, w tym dwa po (...)

więcej informacji
Wózek do przewozu potraw WPP-01Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Wózki WPP wykonano w całości ze stali kwasoodpornej gat. 0H18N9, wyposażone w koła o średnicy 100 mm, w tym dwa z blokadą. Blat w formie wyjmowanej tacy. Opcja: stelaż wykonany ze stali lakierowanej proszkowo na kolor biały. Wymiary całkowite [mm]: 900 x 600 x 900 [długość x szerokość x wysokość]wię (...)

więcej informacji
Wstrząsarka laboratoryjna ASSISTENT 340"PRAISTON"

Używana, stan techniczny bardzo dobry, Produkcji angielskiej, Zasilanie 230V, Częstotliwość 50 Hz, Wytrząsarka przeznaczona jest do pipet laboratoryjnych, Posiada cztery miejsca na pipety, Maksymalna długość pipety 100 mm, Średnica pipet: od 7,5 mm do (...)

więcej informacji
leżanka kardiologicznaMultimed

Leżanka kardiologiczna •leżanka 2 -sekcyjna o stałej wysokości •podstawa i leże drewniane oparte na 4 nogach •regulacja wezgłowia •leże pokryte tapicerką bezszwową , zmywalną, niepalną •wymiary całkowite: 189x75x78h cm •maksymalne obciążenie do 150 kg •akcesoria: uchwyt na prześcieradło jed (...)

więcej informacji
Kozetka lekarska LSR01"PRAISTON"

Nowa,Produkcji polskiej,Posiada prosty i stabilny stelaż wykonany z profili stalowych malowanych proszkowo,Regulowana wysokość i dwu częściowe leże z regulowanym podgłówkiem w standardzie z wycięciem na twarz i zatyczką,Regulacja wysokości stołu skokowa,Podgłówek regulowany jest za pomocą sprężyny g (...)

więcej informacji
Leżanka, stół zabiegowy z elektryczną regulacją wysokościMultimed

Stół zabiegowy z elektryczną regulacją wysokości na kolumnie •stół 2 -sekcyjne z wysokością regulowaną elektrycznie •leże oparte na stabilnej przejezdnej kolumnie blokowanej pedałem •regulacja wezgłowia od 0 do 70 ° przy użyciu pompy gazowej z uchwytem po obu stronach leża •leże pokryte tapice (...)

więcej informacji
Przewodnik kostny B-71"PRAISTON"

Nowy,W komplecie:Elastyczny pałąg,Przewód z wtykiem „jack”,Przewodnik kostny B-71,Posiada wystawiony aktualny Paszport Techniczny,Gwarancja 6-miesięcy,

więcej informacji
Podnośnik transportowo – kąpielowy SENTA PUR LHospitec Polska Sp. z o.o.

Podnośnik transportowo – kąpielowy SENTA PUR L to jedyny podnośnik na rynku, który może być wykorzystywany do transportu obłożnie chorego w trzech pozycjach: siedzącej, półleżącej i leżącej. SENTA PUR L ułatwia transport osoby niepełnosprawnej z łóżka pod prysznic lub do wanny pielęgnacyjnej, zarówn (...)

więcej informacji
stół rehabilitacyjny, kozetki, leżankiTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

STÓŁ REHABILITACYJNY SERIA SR Stoły rehabilitacyjne, potocznie leżanki, kozetki przeznaczone są do gabinetów zabiegowych czy lekarskich.   Stół rehabilitacyjny wykonany jest z kształtownika ze stali zwykłej lakierownej proszkowo lub ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Leże jest dwusegmentowe, w (...)

więcej informacji
Audiometr diagnostyczny MICROLAB ML-3.0 AM"PRAISTON"

Używany, stan techniczny bardzo dobry,Produkcji: U.S.A,Zasilanie: 230 V, Częstotliwość: 50-60 Hz,Moc: 20 VA,Bada przewodnictwo powietrzne,Posiada pełne okablowanie i oprzyrządowanie,Wbudowany wyświetlacz  LCD,Wyposażony w:Przycisk pacjenta,Słuchawki powietrzne  TELEPHONICS TDH-39P,Drukarka termiczna (...)

więcej informacji
Kozetka lekarska LM04"PRAISTON"

Nowa,Produkcji polskiej,Posiada prosty i stabilny stelaż wykonany z rur stalowych malowanych proszkowo,stała wysokość i trzy częściowe leże z regulowanym podgłówkiem w standardzie z wycięciem na twarz i zatyczką oraz regulowanym podnóżkiem,Podgłówek regulowany jest za pomocą mechanizmu mimośrodowego (...)

więcej informacji
wieszak teleksopowy kroplówki typ KO-2mTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Wieszaki teleskopowe kroplówki KO-2m przeznaczone są do zawieszania na nim worków z płynami dla chorego. Wykonane są jako pojedyncze w wersji do montażu na ścianie, na szynie instrumentalnej lub podwóje. Wieszaki w całości wykonane są ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Budowa wieszaków to zespół do (...)

więcej informacji
Audiometr diagnostyczny AURITEC AT409"PRAISTON"

Używany, stan techniczny bardzo dobry,Produkcji niemieckiej,Zasilanie 230 V,Częstotliwość 50 Hz,Moc 40 VA,Wbudowany wyświetlacz  LCD,Zakres częstotliwości 250-8000 Hz,Płynna regulacja głośności od -10 do 70 dB,Wyposażony w:Słuchawki pacjenta BEYER DT48,Słuchawka okostna B-71 z pałąkiem, Przycisk pac (...)

więcej informacji