Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Inne

 (produktów w bazie 108)
Mobilny podnośnik elektryczny CARLO Comfort EP LHospitec Polska Sp. z o.o.

Mobilny podnośnik elektryczny CARLO Comfort EP L posiada elektryczny system (EPS), który pozwala personelowi bez większego nakładu sił dokładnie pozycjonować pacjenta, przy jednoczesnym zachowaniu z nim kontaktu, co daje osobie niepełnosprawnej poczucie bezpieczeństwa. Dzięki wygodnemu i prostemu w (...)

więcej informacji
Wieszak do kroplówek lub do drenówTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Wieszaki wykonane ze stali kwasoodpornej gat. 0H18N9. Wieszaki używane do zawieszania pojemników z płynami infuzyjnymi, do drenów a także pomp infuzyjnych.więcej na stroniehttp://www.techmed.com.pl/system-szynowy/wieszaki-i-parawany/

więcej informacji
Audiometr diagnostyczny KAMPLEX KS 3"PRAISTON"

Używany, stan techniczny bardzo dobry,Produkcji duńskiej,Zasilanie: 2 baterie 9 V 6LR61,Częstotliwość 50-60 Hz,Bada przewodnictwo powietrzne,Zakres częstotliwości: 250 - 6000 Hz,Zakres głośności: od -10 do 80 dB,Wyposażony w:Słuchawki pacjenta,Gabaryt: 15,5 x 20 x 12 cm, Posiada wystawiony aktualny (...)

więcej informacji
Audiometr kliniczny MADSEN ORBITER 922"PRAISTON"

Używany, stan techniczny idealnyProdukcji duńskiej,Zasilanie 230 V,Częstotliwość 50-60 Hz,Wyposażony w 2 niezależne identyczne kanały (generatory),Procesor sygnałowy DSP umożliwiajmy dowolne konfigurowanie sygnałów podawanych do pacjenta, Inteligentne menu oraz wbudowana pamięć,Interfejs do komuniko (...)

więcej informacji
Kozetka lekarska LSS02"PRAISTON"

Nowa,Produkcji polskiej,Posiada prosty i stabilny stelaż wykonany z profili stalowych malowanych proszkowo,Stała wysokość i trzy częściowe leże z regulowanym podgłówkiem w standardzie z wycięciem na twarz i zatyczką,Podgłówek regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej,Podnóżek regulowany jest poprze (...)

więcej informacji
Podnośnik transportowo – kąpielowy SENTA PUR LHospitec Polska Sp. z o.o.

Podnośnik transportowo – kąpielowy SENTA PUR L to jedyny podnośnik na rynku, który może być wykorzystywany do transportu obłożnie chorego w trzech pozycjach: siedzącej, półleżącej i leżącej. SENTA PUR L ułatwia transport osoby niepełnosprawnej z łóżka pod prysznic lub do wanny pielęgnacyjnej, zarówn (...)

więcej informacji
Tympanometr (audiometr) KAMPLEX KLT26 (AT235)"PRAISTON"

Używany, stan techniczny bardzo dobry,Produkcji duńskiej,Zasilanie 230 V,Częstotliwość 50-60 Hz,Posiada pełne okablowanie i oprzyrządowanie do badań tympanometrycznych i audiometrycznych:Słuchawka powietrzna – CONTRA THELEPHONICS TDH-39P,Słuchawki powietrzne TELEPHONICS TDH-39P,Głowica do tympanomet (...)

więcej informacji
Kozetka lekarska LSS01"PRAISTON"

Nowa,Produkcji polskiej,Posiada prosty i stabilny stelaż wykonany z profili stalowych malowanych proszkowo,Stała wysokość i dwu częściowe leże z regulowanym podgłówkiem w standardzie z wycięciem na twarz i zatyczką,Podgłówek regulowany jest za pomocą sprężyny gazowej,Jako opcje dodatkowe dostępne są (...)

więcej informacji
Wieszak teleskopowy kroplówki KO-2m z uchwytem na szynęTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Wieszak KO-2m z uchwytem na szynę wykonano w całości ze stali kwasoodpornej gat. 0H18N9, składający się z dopasowanych do siebie, nierozłącznych i wysuwanych teleskopowo czterech elementów rurowych. Głowica zakończona dwoma haczykami. Mocowanie wysięgnika na szynę instrumentalną. Wymiary teleskop (...)

więcej informacji
regał listwowy, wózek koszowy seria RKS-7Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Regały listwowe mobilne RKS-7 przeznaczone są do transportu i magazynowania materiałów i wyrobów medycznych. Wykonane są z kształtownika ze stali kwasoodpornej zaopatrzonego w zaczepy do instalacji półek, koszy, wieszaków obuwia, pojemników. Regały osadzone sa na czterech kółkach, w tym dwa z blokad (...)

więcej informacji
Wysięgniki przegubowe WKPTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Wysięgniki przegubowe WKP wykonane z: - rurki aluminiowej wykończonej powłoką galwaniczną (anodowane lub elektropolerowane) - rurki aluminiowej lakierowanej proszkowo - rurki stalowej kwasoodpornej gat. 0H18N9 (polerowana lub matowa) - rurki stalowej chromowanej   Wyposażone są w uniwersal (...)

więcej informacji
Kozetka lekarska KZ-02"STIEGELMEYER" Sp. z o.o.

Metalowy szkielet lakierowany proszkowo, leże dwusegmentowe tapicerowane bezszwowo, dostępne w różnych kolorach. Regulacja zagłówka dokonywana ręcznie za pomocą mechanizmu zapadkowego. Dodatkowo kozetka wyposażona w uchwyt do mocowania rolki prześcieradła jednorazowego użytku. * Istnieje możliwość (...)

więcej informacji
leżanka lekarska - prostaMultimed

Leżanka medyczna -prosta •leżanka, stół 2 -sekcyjny o stałej wysokości •leże oparte na 4 nogach •regulacja wezgłowia od 0 do 70 ° przy użyciu pompy gazowej •leże pokryte tapicerką bezszwową , zmywalną, niepalną •wymiary całkowite: 190x66x74h cm •maksymalne obciążenie do 200 kg •akces (...)

więcej informacji
Kozetka NITROCARE NTCR SDY 10"PRAISTON"

Nowa,Produkcji tureckiej,Regulacja wysokości za pomocą silnika elektrycznego,Zwiększona higiena badania poprzez zestaw ręczników papierowych,Układ jezdny z czteroma kołami ,Wymiary: 2025 x 650 mm,Wysokość: min 550 mm max 910 mm,Posiada wystawiony aktualny Paszport Techniczny,Gwarancja 24 miesiące,

więcej informacji
Wysięgnik do kroplówkiMultimed

Wysięgnik kroplówki montowany przy łóżku pacjenta, wykonany jest z duraluminium gwarantującego dużą wytrzymałość i stabilność a gładka struktura zapewnia łatwą i dokładną dezynfekcję. Specjalny uchwyt pozwala na szybki złożenie wysięgnika na ścianę, w przypadku, kiedy nie jest on używany Dostępn (...)

więcej informacji
Tympanometr (kliniczny analizator ucha środkowego) MADSEN ZODIAC 901"PRAISTON"

Używany, stan techniczny bardzo dobry, Produkcji duńskiej, Zasilanie 230 V,Częstotliwość 50-60 Hz,Moc 50 W,Testy kliniczne które można wykonać za pomocą ZODIAC’a:Ręczna/automatyczna tympanometria,Funkcja trąbki Eustachiusza,Ipsi/kontra ręczny, akustyczny odruch,Ipsi/kontra zanik odruchu,Latencja odr (...)

więcej informacji
Wstrząsarka kołyskowa THERMOLYNE SPECI-MIX."PRAISTON"

Używana, stan techniczny idealny, Zasilanie 230 V, Częstotliwość 50-60 Hz, Moc 3 W, W ciągu minuty urządzenie wykonuje 18 pełnych cykli (tam i z powrotem), Maksymalny kąt nachylenia tacki 48°, Maksymalne obciążenie 0,56 kg, Wymiary tacki 11,5 (...)

więcej informacji
stojaki medyczne dziecięce, stojaki na kroplówki dziecięceTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

stojaki medyczne typ SM-05 Stojaki przeznaczone są do zawieszania kroplówek, jak również do instalowania pompy infuzyjnych czy aparatury medycznej, w tym kardiomonitorów. Stojaki wykonane są ze stali kwasoodpornej, podstawa pięcioramienna lakierowana proszkowo,  wyposażona w koła, w tym dwa po (...)

więcej informacji
stojaki medyczne pod aparaturęTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Stojaki pod aparaturę medyczną typ SM-06 Stojaki przeznaczone są do szybkiego przewożenia aparatury medycznej, w tym kardiomonitorów do łóżka chorego na oddziałach szpitalnych. Stałe podłączenie aparatury czy kardiomonitora z półką zabezpiecza przed upadkiem urządzenia. Służą również do instalacji (...)

więcej informacji
Audiometr diagnostyczny MICROLAB ML-3.0 AM"PRAISTON"

Używany, stan techniczny bardzo dobry,Produkcji: U.S.A,Zasilanie: 230 V, Częstotliwość: 50-60 Hz,Moc: 20 VA,Bada przewodnictwo powietrzne,Posiada pełne okablowanie i oprzyrządowanie,Wbudowany wyświetlacz  LCD,Wyposażony w:Przycisk pacjenta,Słuchawki powietrzne  TELEPHONICS TDH-39P,Drukarka termiczna (...)

więcej informacji
Kozetka Wesseling FOLDABLE TABLE 2-SECTIONS"PRAISTON"

Nowa,Produkcji holenderskiej,Kozetka składana,Model ten jest dostępny w dwóch szerokościach: 56cm i 70cm,W standardzie występuje dwuczęściowe leże wykonane ze sklejki,Za dodatkowa opłata pokrowiec na kozetkę,Parametry techniczne:Długość: 197 cm (po złożeniu 98 cm),Szerokość: 56 cm lub 70 cm,Stała wy (...)

więcej informacji
Kozetka lekarska LM01"PRAISTON"

Nowa,Produkcji polskiej,Posiada prosty i stabilny stelaż wykonany z rur stalowych malowanych proszkowo,Stałą wysokość i dwu częściowe leże z regulowanym podgłówkiem w standardzie i wycięciem na twarz i zatyczką,Podgłówek regulowany jest za pomocą mechanizmu typu rastomat,Jako opcje dodatkowe dostępn (...)

więcej informacji
Pipeta laboratoryjna HUAWEI Model H100"PRAISTON"

Nowa (powystawowa),Produkcji P.R.C.Pipeta model H100 cechują się:Odporne na promieniowanie UV,Całkowicie autoklawowalna,Łatwa w obsłudze,System nastawy pojemności w zakresie od 10 do 100 µl,Posiada trzystanowiskowy wyświetlacz objętości,Trzonek pasuje do (...)

więcej informacji
Audiometr kliniczny INTERACOUSTICS/KAMPLEX KX-AF6"PRAISTON"

Używany, stan techniczny bardzo dobry,Produkcji duńskiej,Zasilanie 230 V, Częstotliwość 50-60 Hz,Moc 70 VA,Bada przewodnictwo powietrzne i kostne,Posiada pełne okablowanie i oprzyrządowanie,Wbudowany cyfrowy wyświetlacz,Wyposażony w:Słuchawki pacjenta THELEPHONICS TDH-39P,Przycisk pacjenta,Słuchawka (...)

więcej informacji
wieszak teleksopowy kroplówki typ KO-2mTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Wieszaki teleskopowe kroplówki KO-2m przeznaczone są do zawieszania na nim worków z płynami dla chorego. Wykonane są jako pojedyncze w wersji do montażu na ścianie, na szynie instrumentalnej lub podwóje. Wieszaki w całości wykonane są ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Budowa wieszaków to zespół do (...)

więcej informacji