Diagnostyka laboratoryjna

Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślij zapytanie ofertowe

Diagnostyka laboratoryjna

 (produktów w bazie 159)
JMA - Zestaw do kompleksowej… PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

JMA - Zestaw do kompleksowej oceny stawów skroniowo-żuchwowych Zestaw do kompleksowej analizy ruchu i funkcji stawów skroniowo-żuchwowych Zebris JMA pozwala na precyzyjną ocenę złożonego ruchu podczas różnorodnych prostych i funkcjonalnych czynności żuchwy. Pomiar oparty o technologię detekcji s (...)

więcej informacji
BALANCE - Zestawy do oceny r… PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

BALANCE - Zestawy do oceny równowagi i reakcji równoważnych -  Metoda badawcza systemów do analizy równowagi i reakcji równoważnych Zebris BALANCE  oparta jest na testach prowokacyjnych według Romberg’a i testu Unterberge’a/Fukudy. Wzorce ruchowe głowy i tułowia analizowane są dzięki zestawowi m (...)

więcej informacji
POSTURE z platformą POSTUROMED PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

POSTURE z platformą POSTUROMED -  Zestaw Zebris POSTURE to przenośny system do oceny równowagi, kontroli sensomotorycznej współpracujący z platformą z niestabilnym podłożem POSTUROMED® (opcja). Zsynchronizowany system do analizy ruchu Zebris z wykorzystaniem markerów ultradźwiękowych śledzi porus (...)

więcej informacji
POSTUROMED - Platforma do tr… PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

POSTUROMED - Platforma do treningu równowagi -  Platforma z niestabilnym podłożem POSTUROMED może być wykorzystywana jako samodzielna platforma do ćwiczeń równowagi lub jako element zestawu do obiektywnej oceny równowagi Zebris POSTURE(opcja) z wybraną jednostką podstawową. Ćwiczenie równowagi mo (...)

więcej informacji
SINGLE - Zestawy do pomiaru … PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

SINGLE - Zestawy do pomiaru zakresu i koordynacji ruchu         ZEBRIS SINGLE - System do pomiaru zakresu i koordynacji ruchu z wykorzystaniem pojedynczych ultradźwiękowych markerów pozwala na śledzenie trajektorii ruchu segmentów ciała w ujęciu trójpłaszczyznowym w czasie rzeczywistym. Badanie (...)

więcej informacji
BACK WS - Zestawy do analizy… PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

BACK WS - Zestawy do analizy zakresu i koordynacji ruchu tułowia dla ergonomii pracy i sportu Zestawy ZEBRIS BACK WS przeznaczony jest do analizy zakresu i koordynacji ruchu tułowia dla ergonomii pracy i sportu. W zależności od zastosowania i złożoności pomiaru dostępne są następujące jednostki (...)

więcej informacji
WinData - Oprogramowanie słu… PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

WinData - Oprogramowanie służące do zbierania danych z indywidualnych markerów Oprogramowanie WinData służy integracji danych zbieranych z pojedynczych aktywnych markerów ultradźwiękowych w ramach funkcjonujących systemów do analizy ruchu Zebris (CMS 10, CMS 20, CMS-HSL, CMS-HS) celem wykonania o (...)

więcej informacji
Zebris - Systemy do obiekty… PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

Zebris -  Systemy do obiektywnej oceny ruchu z aktywnymi markerami Jednostki podstawowe Zebris wykorzystywane są w systemach do trójwymiarowej analizy ruchu w czasie rzeczywistym, których działanie opiera się na zastosowaniu fal ultradźwiękowych. Jednostki te służą do rejestracji sygnału płynąceg (...)

więcej informacji
MYOTRACE 400 - Zestaw do rej… PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

MYOTRACE 400 - Zestaw do rejestracji i treningu z wykorzystaniem EMG Noraxon USA Inc. to uznany na całym świecie producent i dystrybutor systemów do rejestracji i analizy EMG i całej gamy czujników biomechanicznych (goniometrów, akcelerometrów, dynamometrów, przełączników typu „footswitch”) oraz (...)

więcej informacji
TELEMYO 2400T G2 - Zestaw do… PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

TELEMYO 2400T G2 - Zestaw do rejestracji i treningu z wykorzystaniem EMG Noraxon USA Inc. to uznany na całym świecie producent i dystrybutor systemów do rejestracji i analizy EMG i całej gamy czujników biomechanicznych (goniometrów, akcelerometrów, dynamometrów, przełączników typu „footswitch”) o (...)

więcej informacji
MYOSYSTEM 1400A - Zestaw do … PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

MYOSYSTEM 1400A - Zestaw do rejestracji i treningu z wykorzystaniem EMG -  Noraxon USA Inc. to uznany na całym świecie producent i dystrybutor systemów do rejestracji i analizy EMG i całej gamy czujników biomechanicznych (goniometrów, akcelerometrów, dynamometrów, przełączników typu „footswitch”) (...)

więcej informacji
MYORESEARCH - Oprogramowanie… PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

MYORESEARCH - Oprogramowanie do obróbki i analizy sygnału EMG Noraxon oferuje dwa podstawowe moduły oprogramowania służącego rejestracji i analizie sygnału. -   Oprogramowanie MyoResearch dostępne jest w wersjach:     * MyoResearch Master Edition     * MyoResearch Clinical Applications. -  My (...)

więcej informacji
EMG-8 Bluetooth - Zestaw do … PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

EMG-8 Bluetooth - Zestaw do rejestracji i analizy sygnału EMG -  Fizjoterapeuci codziennie oceniają aktywność mięśniową u pacjentów z dysfunkcjami układu nerwowo-mięśniowego. Badanie wykorzystujące obiektywny pomiar aktywności mięśniowej jest zapisem potencjału rejestrowanego na powierzchni skóry (...)

więcej informacji
VISTA MINI CPX PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

VISTA MINI CPX -  Działanie systemu VISTA MINI CPX oparte jest na precyzyjnym pomiarze VO2 i VCO2 z dokładnością 3% w trakcie spoczynku jak i wysiłku fizycznego. Pomiar taki znajduje zastosowanie w monitorowaniu rehabilitacji, treningu wydolności, skuteczności programów ukierunkowanych na obniże (...)

więcej informacji
System Vista VO2 Lab PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

System Vista VO2 Lab -   pozwala na precyzyjny pomiar wydolności przez ocenę parametru maksymalnego pochłaniania tlenu VO2  zarówno w warunkach spoczynku jak i wysiłku fizycznego. Pomiar taki znajduje zastosowanie w monitorowaniu rehabilitacji, treningu wydolności , skuteczności programów ukierun (...)

więcej informacji
BIODEX SYSTEM 4 PRO - Zestaw… PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

BIODEX SYSTEM 4 PRO - Zestaw do oceny i treningu izokinetycznego  Zestaw do oceny i treningu dynamicznego mięśni w warunkach:     * ruchu biernego,     * pracy izometrycznej,     * pracy izotonicznej (koncentrycznej i ekscentrycznej),     * pracy izokinetycznej (ekscentrycznej i koncentryczne (...)

więcej informacji
PRIMA DOC - Zestaw do diagno… PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

PRIMA DOC - Zestaw do diagnostyki i ćwiczeń izokinetycznych -  Nowoczesna rehabilitacja to standardy wymagające rzetelnej diagnozy i obiektywizacji procesu usprawniania. W rehabilitacji ortopedycznej jednym z najbardziej istotnych parametrów, który wymaga oceny przed rozpoczęciem oraz w trakcie u (...)

więcej informacji
GENU 3 - Zestaw do diagnosty… PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

GENU 3 - Zestaw do diagnostyki i ćwiczeń izokinetycznych stawu kolanowego -  Nowoczesna rehabilitacja to standardy wymagające rzetelnej diagnozy i obiektywizacji procesu usprawniania. W rehabilitacji ortopedycznej jednym z najbardziej istotnych parametrów, który wymaga oceny przed rozpoczęciem or (...)

więcej informacji
SIGMA - Platforma balansowa PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

SIGMA - Platforma balansowa -  Platforma balansowa SIGMA to nowoczesne urządzenie do treningu równowagi i propriocepcji. Trening na platformie na ma celu stymulację elementów układu ruchu i układu nerwowego odpowiedzialnych m.in. za kontrolę równowagi. Charakterystyka platformy SIGMA: * Klas (...)

więcej informacji
BIODEX BALANCE SYSTEM - Dyna… PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

BIODEX BALANCE SYSTEM - Dynamiczna platforma balansowa -  Biodex Balance System - Proste, skuteczne urządzenie do oceny i treningu równowagi oraz propriocepcji w warunkach klinicznych. Platforma może być wykorzystana do obiektywnej oceny stanu pacjenta, postępu terapii, określenia różnicy pomiędz (...)

więcej informacji
POSTUROMED - Platforma do tr… PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

POSTUROMED - Platforma do treningu równowagi -  Platforma z niestabilnym podłożem POSTUROMED może być wykorzystywana jako samodzielna platforma do ćwiczeń równowagi lub jako element zestawu do obiektywnej oceny równowagi Zebris POSTURE(opcja) z wybraną jednostką podstawową. Ćwiczenie równowagi mo (...)

więcej informacji
BioSway - Platforma stabilog… PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

BioSway - Platforma stabilograficzna * Lekka, przenośna platforma stabilograficzna * Interaktywny trening z biofeedbackiem * Diagnostyka – m. in. Clinical Test for Sensory Integration of Balance (CTSIB) * Łatwa obsługa, czytelny odczyt danych – monitor dotykowy * Natychmiastowy biofeedback – (...)

więcej informacji
Platforma dynamograficzna do… PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

 Platforma dynamograficzna do analizy równowagi i chodu ACCU GAIT    AMTI to producent uznanych na całym świecie jako najwyższy standard różnorodnych urządzeń do pomiaru siły, równowagi, odkształceń. Najczęściej rozpoznawaną linią produktów AMTI znajdujących zastosowanie w placówkach medycznych (...)

więcej informacji
Platforma dynamograficzna do… PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

Platforma dynamograficzna do oceny równowagi ACCU SWAY -  AMTI to producent uznanych na całym świecie jako najwyższy standard różnorodnych urządzeń do pomiaru siły, równowagi, odkształceń. Najczęściej rozpoznawaną linią produktów AMTI znajdujących zastosowanie w placówkach medycznych są platform (...)

więcej informacji
ACCU POWER - Platforma dynam… PHU TECHNOMEX Sp. z o.o.

ACCU POWER - Platforma dynamograficzna do oceny sił reakcji podłoża w warunkach funkcjonalnych AMTI to producent uznanych na całym świecie jako najwyższy standard różnorodnych urządzeń do pomiaru siły, równowagi, odkształceń. Najczęściej rozpoznawaną linią produktów AMTI znajdujących zastosowanie (...)

więcej informacji
  1 2 3 4 5 6 7