Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Ortopedia (sprzęt ortopedyczny)

 (produktów w bazie 281)
VENUS / VENUS MAX KONKRET

VENUS / VENUS MAX SZCZEGÓŁY PRODUKTU -    Szafki przyłóżkowe dwustronne z blatem bocznym posiadającym regulację wysokości i pochylenia lub bez. -    Konstrukcja z blachy ocynkowanej. -    Czoła szuflad i drzwiczki metalowe. -    Blaty wykonany z płyty dekoracyjnej lub tworzywa (opcja). -    (...)

więcej informacji
zestaw do nauki nacięcia i szycia krocza po porodzie - 60450Multimed

zestaw do nauki nacięcia i szycia krocza po porodzie - 60450 Trzy etapowy system ćwiczeń do nauki nacięcia krocza przy porodzie, technik szycia oraz szycia naciętego krocza i rozdarć drugiego stopnia.   Nacięcie krocza przy porodzie Model skoncentrowany na nauce bezpiecznych metod przeprow (...)

więcej informacji
Kołnierz ortopedyczny JEROME Typ NecLoc NL200E"PRAISTON"

Używany, stan techniczny bardzo dobry,Produkcji U.S.A, Rozmiar: Pediatryczny (czerwony),NecLoc to najczęściej stosowany na świecie dwuczęściowy kołnierz ortopedyczny, wykorzystywany podczas wydobywania ofiar wypadków,Jest to szybki i bezpieczny system unieruchamiający kręgi szyjne,Podstawową konstru (...)

więcej informacji
wyściółki do małych zabiegów skórnych - 90605Multimed

wyściółki do małych zabiegów skórnych - 90605 Zestaw czterech wyściółek reprezentujących wszystkie aspekty szycia i mniejszych zabiegów skórnych - profesjonalna wyściółka skórna mała, wyściółka do nauki usuwania zmian skórnych mała, wyściółka z cysta łojową, wyściółka z tłuszczakiem Umiejętnoś (...)

więcej informacji
serce - MH14Multimed

serce - MH14     * Naturalnych rozmiarów     * Zamontowane na stojaku z podstawą     * Składa się z dwóch części:     * podzielonej przez komorę i przedsionki     * dwupłatkowe, trójpłatkowe i półksiężycowate zastawki są widoczne

więcej informacji
Deska ortopedyczna DIXIE HI-TECH 2001 (biała)"PRAISTON"

Nowa (powystawowa), Produkcji U.S.A,Wykonana z tworzywa, Maksymalne obciążenie: 180 kg,Przenikliwa dla promieni RGT,  Unosi się na wodzie, Posiada:9 uchwytów do przemieszczania, 10 trzpieni rozmieszczonych na obwodzie, służących do mocowania pasów (po 5 na każdej krawędzi deski), Gabaryt: 46 x 181 x (...)

więcej informacji
szkielet plastikowy - PO8Multimed

szkielet plastikowy - PO8     * Odlew kości naturalnej wielkości dorosłego mężczyzny     * Czaszka ze zdejmowanymi sklepieniem czaszki i żuchwą     * Ruchome stawy     * Zdejmowane kończyny górne i dolne     * Zdejmowana prawa i lewa stopa     * Na stojaku jezdnym

więcej informacji
uchwyt pojedynczy do butli do tlenuTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Uchwyty wykonane ze stali lakierowanej proszkowo, wyposażone w pasy zabezpieczające butlę. więcej szczegółów zapraszam do kontaktu z przedstawicielem handlowym, tel. 52/360 58 50 -89 lub sprzedaz@techmed.com.pl

więcej informacji
mózg - MB15Multimed

mózg - MB15     * Naturalnych rozmiarów     * Na podstawie     * Podzielony na dwie części - odział pośrodkowy

więcej informacji
LASER DIODOWY SPIDER PRO 980 nm 30W + 1470 nm 15WCosmed24 Jarosław Łukasik
110000 zł

Połprzewodnikowy laser diodowy Spider PRO 980 nm 30W + 1470 nm 15WUrządzenie medyczne klasy IIb, posiada CE 0197 ( TÜV Rheinland LGA Products GmbH ) i FDA. 1470 nm:  - EVLT (laserowe usuwanie żylaków) - lipoliza laserowa - link do zabiegu:  https://www.youtube.com/watch?v=EutdGW2rXg0  Przy długości (...)

więcej informacji
Laser Nd:YAG, Q-Switched LUCID QY"PRAISTON"

Nowy,Produkcji koreańskiej,Wyjątkową zaletą promienia emitowanego przez Lucid-QY jest jego selektywne pochłanianie tylko przez melaninę bez uszkadzania przyległych tkanek,Zarówno fale 1064nm jak i 532 nm mogą być emitowane w ekstremalnie krótkich impulsach zachowując swoje parametry w długim okresie (...)

więcej informacji
szafki przyłóżkowe seria WD-2Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Szafki przyłóżkowe seria WD-2 przeznaczone są do wyposażenia sal szpitalnych, sanatoryjnych, domów opieki czy hospicjum. Wyróżniamy szafki serii WD-2 wykonane z płyty meblowej, blachy stalowej ocynkowanej lakierowanej proszkowo. Szafki mogą byc otwierane jednostronnie lub dwustronnie. Dodatkowo wypo (...)

więcej informacji
gałka oczna - MV8Multimed

gałka oczna - MV8     * Gałka oczna w prawie pięciokrotnym powiększeniu     * Podzielona poziomo     * Na stojaku     * Składa się z sześciu części: górna część błony twardówki, błona naczyniówki oka, siatkówka z cieczą szklistą, soczewki, dolna część błony twardówki

więcej informacji
szafki przyłóżkowe seria WD-4Tech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Szafki przyłóżkowe seria WD-4 przeznaczone są do wyposażenia sal szpitalnych, sanatoryjnych, domów opieki czy hospicjum. Szafki serii WD-4 wykonane są z blachy stalowej lakierowanej proszkowo oraz z płyty meblowej MDF lakierowanej/foliowanej. Szafki mogą byc otwierane jednostronnie lub dwustronnie (...)

więcej informacji
LASER DIODOWY GINEKOLOGICZNY SPIDER PRO 980 nm 60WCosmed24 Jarosław Łukasik
75000 zł

Połprzewodnikowy laser diodowy Spider PRO 980 nm 60WUrządzenie medyczne klasy IIb, posiada CE 0197 ( TÜV Rheinland LGA Products GmbH ). Pełna oferta do ściągnięcia w pliku pdf.

więcej informacji
Szafka przyłóżkowa WD-6/BTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Elementy szafki WD-6/B wykonano z: stelaż z zamkniętych profili aluminiowych i złączek ABS, anodowany lub lakierowany proszkowo na kolor wg palety RAL wypełnienie z płyty meblowej laminowanej podstawa wyposażona w koła o średnicy 50 mm, w tym dwa z blokadą, (opcja: podstawa z tworzywa ABS) (...)

więcej informacji
model ramienia do nauki wkłuć i wlewów - AR251Multimed

model ramienia do nauki wkłuć i wlewów - AR251 Ramię zaprojektowane na podstawie odlewu, udoskonalone, posiadające wiele cech sprawiających, że jest to doskonały i dokładnie odwzorowany model lewego ramienia męskiego. Zalety:     * Skóra wytworzona ze specjalnego rodzaju silikonu dającego (...)

więcej informacji
PreciosoKONKRET

System do wszystkich stanów odleżyn po najbardziej zaawansowane schorzenia. System pracy zmiennociśnieniowy, komory umieszczone w kilkunastu rzędach napełniają się powietrzem i opróżniają na przemian co trzecia (system 1:3) w stałym cyklu 7,5 - minutowym. Modułowa konstrukcja komór materac (...)

więcej informacji
szafki mobilne, kontenery seria KN, meble medyczne ALUMEDTech-Med Sp. z o.o. Zakład Techniki…

Szafki mobilne, kontenery seria KN - meble medyczne ALUMED. Wykonane są na stelażu aluminiowym wypełnionym płytą laminowaną. Wyróżniamy szafki: z drzwiami jednoskrzydłowymi i szufladami. http://techmed.com.pl/index.php/pl/component/virtuemart/meble-medyczne/meble-medyczne-alumed/kontenery-s (...)

więcej informacji
Szyny podciśnieniowePIW Krzysztof Góral

Szyny podciśnieniowe przeznaczone są do unieruchomienia kończyn górnych, kończyn dolnych, barku czy biodra na czas transportu z miejsca wypadku do szpitala. W ofercie posiadamy szyny stopowo-udowe (wym.: 136X73X3cm) , stopowo-podudziowe (wym.: 98X61X3cm), przedramienno-ramienne (wym.: 74,5X39X3cm), (...)

więcej informacji
Szyna trakcyjna do nogi DONWAY"PRAISTON"

Nowa (powystawowa),Produkcji angielskiej,Przeznaczona dla pacjentów od lat 8, również osób dorosłych o wzroście do 208cm,Pneumatyczna szyna trakcyjna do zabezpieczenia złamań i urazów kończyn dolnych,Zintegrowana pompa i manometr ciśnienia umożliwiają precyzyjną kontrolę trakcji,Prosta w użyciu i sz (...)

więcej informacji
model piersi do badania "Strap-on Breast" - nakładana kamizelka - 40100Multimed

model piersi do badania "Strap-on Breast" - nakładana kamizelka - 40100 Model do nauki badania piersi, pach i regionów obojczykowych i jednoczesnego udoskonalania umiejętności komunikacji z pacjentem.   Umiejętności:     * Profesjonalna komunikacja z badanym pacjentem (gdy model ma na sobie (...)

więcej informacji
noworodek płci męskiej - MO73Multimed

noworodek płci męskiej - MO73 Z kończynami łączonymi przegubowo, głowa porusza się z łatwością i odchyla do tyłu. Model posiada pępowinę i odbyt. Fantom przeznaczony do przeprowadzania ćwiczeń w zakresie kąpieli, ubierania i opieki pielęgniarskiej.

więcej informacji
Szyna rehabilitacyjna stawu barkowego KINETEC CENTURA (typ ARTROMOT)"PRAISTON"

Używana, stan techniczny idealny Produkcji francuskiej, Zasilanie: 230 V,Częstotliwość: 50-60 Hz,Moc 50 VA,Szyna do ćwiczeń biernych stawu barkowego, umożliwia wykonanie ćwiczeń izolowanych i zsynchronizowanych,Możliwość stosowania do lewego i prawego stawu ba (...)

więcej informacji
model do ćwiczenia cewnikowania - zaawansowany - 60150 Multimed

model do ćwiczenia cewnikowania - zaawansowany - 60150 Zaawansowany model do ćwiczenia cewnikowania, pozwala ćwiczącemu na naukę cewnikowania przez cewkę moczową i nadłonowo, jak również umożliwia prezentowanie cewnikowania przeprowadzanego samodzielnie pacjentom. Posiada wymienne odpowiednie an (...)

więcej informacji