Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Szpital Jana Pawła II z Certyfikatem Akredytacyjnym

MedicalOnline | 2009-04-20

Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II otrzymał prestiżowy status szpitala akredytowanego, przyznawany przez Centrum Monitorowana Jakości w służbie zdrowia.

Nadanie certyfikatu akredytacyjnego przez Centrum Monitorowania Jakości oznacza, iż placówka zapewnia najwyższy poziom świadczeń zdrowotnych. Jednocześnie akredytacja pozwala szpitalowi wyróżnić się na konkurencyjnym rynku usług medycznych.

 

- Cieszę się, że dowiedliśmy, iż należymy do elitarnego grona szpitali, których kompetencje do świadczenia opieki o wysokiej jakości zostały potwierdzone przez niezależną i obiektywną komisję - mówi Krzysztof Bederski, Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie.


Podstawową ideą akredytacji jest dobrowolne poddanie się ocenie w oparciu o ustalone i jawne kryteria. Szpital im. Jana Pawła II oceniała w styczniu grupa niezależnych wizytatorów monitorując każdy aspekt funkcjonowania placówki, od bezpieczeństwa pacjenta po dokumentację medyczną. Akredytacja ważna jest do 3 marca 2012 roku.


Szpital im. Jana Pawła II jest jednym z dwóch krakowskich szpitali posiadających status Szpitala Akredytowanego i tym samym jedyną publiczną placówką wyróżnioną w Krakowie.


Brak tagów