Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

Polisa juz od 39 zł

Tomasz Dominiak/Polska | 2009-03-23

Najtańszą polisę chroniącą zdrowie dostaniemy w Inter Risk (za 39 zł miesięcznie). Największą liczbę placówek oferujących usługi medyczne i największą liczbę badań diagnostycznych ma Signal Iduna - podaje Polska.

Tak wynika z rankingu ubezpieczeń zdrowotnych przygotowanego przez firmę doradztwa finansowego Finamo dla dziennika "Polska". W zestawieniu porwnał standardowe polisy oferowane przez największe firmy na rynku. Tego typu ubezpieczenia różnią się od zwykłych pakietów zdrowotnych wykupywanych pracownikom przez firmy. Przede wszystkim uniezależniają nas od jednego centrum medycznego, bo towarzystwa mają podpisane umowy z kilkoma przychodniami i za podobną cenę dają dostęp do szerszego pakietu usług medycznych.

Signal Iduna, w której mamy dostęp aż do 549 placówek medycznych, kosztuje miesięcznie 61,82 zł. Jeżeli porównamy to z najtańszą ofertą - Inter Risk, za którą zapłacimy 39 zł miesięcznie, ale możemy leczyć się tylko w 15 placówkach, to w Signal Iduna relacja ceny do dostępności usług nie jest wygórowana.

W pakiecie podstawowym Medicover Ubezpieczenia otrzymamy dostęp tylko do 1 specjalisty, za to do 72 rodzajów badań diagnostycznych. Wspomniana Signal Iduna proponuje 23 rodzaje specjalności lekarskich oraz 197 rodzajów badań. Pod tym względem dobrze wygląda również oferta Inter Ubezpieczeń, która zapewnia 24 specjalistów i 167 badań.

 

Polska 23.03.09

Brak tagów