Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

CliniNET w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie

MedicalOnline | 2009-02-27

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie wymienił dotychczasowe oprogramowanie na nowoczesny system informatyczny CliniNET produkowany przez  UHC sp. z o.o.

Firma UHC wygrała przetarg na dostawę, instalację, migrację danych, konfigurację, szkolenie użytkowników i uruchomienie oprogramowania typu ERP “część szara” oraz HIS “część biała”. Dostarczony został również niezbędny sprzęt komputerowy min. serwery, komputery, terminale, drukarki. Podpisany kontrakt swoim zasięgiem objął większość obszarów działalności medycznej i administracyjnej szpitala. Wartość zamówienia wynosi 1.500.600 zł.

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie prowadzi nieprzerwanie swoją działalność leczniczą od 1965, kiedy to został oddany do użytku z funduszy Polonii Amerykańskiej i Rządu Stanów Zjednoczonych. Od samego początku jest to jednostka specjalistyczna, obejmująca swą opieką dzieci nie tylko z Małopolski.

Szpital posiada ponad 500 łóżek i oprócz świadczenia usług medycznych jest ważnym ośrodkiem edukacyjnym i badawczym, współpracującym ściśle z wiodącymi szpitalami dziecięcymi na całym świecie.

Wdrażany system szpitalny CliniNET jest autorskim produktem firmy UHC, stanowi kompleksowe rozwiązanie stworzone z myślą o potrzebach polskich szpitali i lecznictwa otwartego.
 

MedicalOnline 27.02.09

Brak tagów