Szukasz sprzętu medycznego? Wypełnij darmowe zapytanie
Wypełnij darmowe zapytanie
MedicalOnline.pl wyszukuje najlepszych dostawców
i przesyła im Twoje zapytanie
Dostawcy przesyłają Ci oferty handlowe dotyczące zapytania
sprzęt medyczny
Wyślijzapytanie ofertowe

PZU wprowadził nowy produkt

Katarzyna Woźniak, Gazeta Prawna | 2009-02-10

Nowy produkt PZU Życie jest dostępny dla klientów już od stycznia tego roku. Medyczny Ekspert Domowy (MED) to dodatkowe ubezpieczenie grupowe stworzone w oparciu o produkty typu assistance.- informuje Gazeta Prawna.

Osoby, które zdecydują się na zakup nowego produktu PZU, mają mieć zapewniony dostęp do czterech usług - zagranicznych konsultacji medycznych, prywatnej opieki domowej, pomocy w planowaniu leczenia oraz całodobowego telefonicznego serwisu zdrowotnego. Pierwsza z usług ma zapewnić możliwość skorzystania przez ubezpieczonego lub członka jego rodziny z konsultacji lekarskiej przeprowadzonej w jednym z ponad 2,5 tysiąca ośrodków w Europie Zachodniej i USA. Pomoc domowa ma obejmować takie usługi, jak pomoc w prowadzeniu domu, transport medyczny, opiekę pielęgniarską, wizyty rehabilitantów, masażysty, psychologa czy dostarczanie niezbędnych leków.

Jak zapewnia PZU, usługa nie jest droga, bo jest przeznaczona dla osób, które już mają wykupione ubezpieczenie grupowe. Miesięczna składka za ubezpieczenie wynosi 1,99 zł lub 2,99 zł, gdy dotyczy ono również małżonka i dzieci ubezpieczonego.

 

Gazeta Prawna 10.02.09

Brak tagów